Ana Menü

24. Hafta| Beşiktaş:1 - Trabzonspor:2 |6 Mart 2011- 19:00

Başlatan BJK_Kübra, Mart 03, 2011, 13:56:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: Resulbjk - Mart 06, 2011, 21:25:20
hayatkadını gibi olduk demiyorum boşuna, gelene gidene veriyoruz.

sen ver birilerine o cümle ne öyle?
sivok yarim sene yoktu ne bekliyorsun sivoktan?
toramanin yapabildigi ortada gecen senenin tas gibi defansi ofansif futbola gelemiyor eee
ferraride ortada
simaoyu serdal adali bilirmiydi dedesi babasi rahatsizlanacagi? almeida markaj yapiliyor
ALOOO BURASI TÜRKIYE LIGI!!
Quaresma sanki i$ görecekti kivrak olmasa...
seneye ersan altyapidan bi yedek bi saglam yabanci defans daha fernandersi yollarsin baska birini alirsin...

ettigin laf ayip biz Camiya olarak kime verdik ?
veriyorsak fenere veren biziz!
yani hocaya yönetime küfür yoksa bende senin dedigini küfür olarak kjabul ediyorum hemde besiktasa!

pAscAliAnUmut

Giydiğim formadan, taktığım atkıdan bileklikten bir kuruş dahi cebinize giriyorsa haram zıkkım olsun
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Ferrari,Sivok,Aurelio,Nobre bu tip adamlar sezon sonu gönderilmeli.

Bu ne ya aynı olay bu sefer oyuncu farklı Sivok! Sende bittin gözümde Sivok sende!

Fernandes'i çıkartıyorsun madem hoca Nobreyi napıcaksın alsana Almeida'yı..
Yazıklar olsun yazıklar..
Bölünür senin için uykular!

RCA

Alıntı yapılan: djinonu - Mart 06, 2011, 21:36:09
Alıntı yapılan: Resulbjk - Mart 06, 2011, 21:25:20
hayatkadını gibi olduk demiyorum boşuna, gelene gidene veriyoruz.

sen ver birilerine o cümle ne öyle?
sivok yarim sene yoktu ne bekliyorsun sivoktan?
toramanin yapabildigi ortada gecen senenin tas gibi defansi ofansif futbola gelemiyor eee
ferraride ortada
simaoyu serdal adali bilirmiydi dedesi babasi rahatsizlanacagi? almeida markaj yapiliyor
ALOOO BURASI TÜRKIYE LIGI!!
Quaresma sanki i$ görecekti kivrak olmasa...
seneye ersan altyapidan bi yedek bi saglam yabanci defans daha fernandersi yollarsin baska birini alirsin...

ettigin laf ayip biz Camiya olarak kime verdik ?
veriyorsak fenere veren biziz!
yani hocaya yönetime küfür yoksa bende senin dedigini küfür olarak kjabul ediyorum hemde besiktasa!

yazdığın cümlelerin hangisiyle benim sölemek istediğim arasında bağlantı var merak ediyorum. vermekten kasıtım " maç vermek " hayat kadını orada "mecaz-i mürsel" di. ama yinede sölerim 1-0 önde 70 küsür dakikaya kadar maçı önde götürüyosan ve kendi evinde oynuyosan o maçı alacaksın.

simaonun babasının vefatıyla almeıdanın zartıyla zurtuyla değil takımın geneliyle ilgili yorum yapsan daha akıllıca olur. çünkü bu takım kaleye şut çekmeye korkan bir takım olmuş kale dibine gelmeden şut çekmiyolar.

ayrıca terbiyesizce yazdıgın ilk cümleye de saygıdan dolayı karsılık vermek istemiyorum. he hemen yanlış anlama sana olan saygımdan değil, foruma olan saygımdan :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Maestro

Maç yorumu dışında farklı bir yorumda bulunacağım ki bence bu söyliyeceğim şey çoğu arkadaşımızında düşündüğü birşeydir.
Malum Manisa maçında Sivok ve Ferrari yok büyük ihtimal Atınç oynıyacak veya oynamalı. Schuster'in yerinde olsam Atınçı sadece 1 haftalığına değil kalan tüm maçlarda oynatmaya özen gösteririm özel bir durum olmadığı sürece.
Düşünsenize tuttuğunu ? Seneye Ersan ve Atınç 2 tane canını dişine takan rahat 10 sene defansı sırtlayabilecek kapasitede olduğunu. Ve 5 kuruş para vermeden.. Vee dahada önemlisi Beşiktaşın has ve has çocuğu ne kadar güzel olur değil mi ? Seneye 5-6 milyon euro verip yabancı defans alacağımıza bu risk denemeye değer ki kaybedecek hiç bir şeyimiz yok ..

Hem belki bu bazı şeylerin başlangıcı olur ...
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

djinonu

resul taslar yerine oturmazsa ve kadronda piskolojik sorunlu futbolcular türkiye sistemini bilmeyen bir hoca
büyük konuisan bir hoca bir araya gelirse durum böylede olabiliyor...
bunlari bi göz önünde bulundurun tamam müdahele etmiyor kirmizidan sonra
ama sivok iyi iyi diye bekliyorduk...
geldi zar zor yetersiz
toramani biliyoruz..
ferrari kayboldu gece hayati yüzünden sevgilisindenmi karisindanda ayrilmis galiba...
yani sorunlu insanlar...
ersan saglam olsaydi gerek kalmazdi..bir stoper takviye yaparsin baska baska motivasyonla seneye insallah baska olur...
resul az önce kusura bakma verir alir diye okuyunca birden zoruma gitti..

Grocbenn

Bugün adeta artık güldüm Schuster'e..Yazık gerçekten yazık..Trabzon'a Şenol Güneş'in yanına 1 ay eğitime gönderelim hocalık öğrensin oyun okumayı öğrensin.Oyuna müdahele etmeyi öğrensin..

Aykut Kocaman'dan bile kötü hocasın Schuster..Gülüyorum sana..Acizliğine..

Stoperin sarı kartlı..Diyeceksin ki stoperine Rakibin ileride ki tek forveti Burak'ı sen değil Toraman alsın..Ama sende o kafa nerdee?

Bu takım Kiev her maçta duran topta Hilbert yüzünden gol yedi.Ve ne gariptir ki rakibin en uzun boylu adamı Ceyhun Hilbert'e kalıyor..Yine gol yiyorsun..Zaten hocalık bu ince düşüncelerdir..Gerisini herkes yapıyor..Ama sende bu ince düşünceler nerdee?

Fernandes ilk yarıda cıkacak adam mı?Amacın ne?

Dk. 81 olmuş İleride hiçbir şey yapamayan Hilbert'i sağ beke almayı akıl edemiyorsun..Neyi bekliyorsun ki..Guti yürüyecek halde değil takıma zarar veriyor ama bekliyorsun.

Kimseyi suclamıyorum..Tek suclu benim gözümde Schuster..

Bu adamlara cakma yıldız demek haddim değil..Ama bir takımda bu kadar papaz topcu olmaz..Olursa böyle veteranlar takımı olursun..Rakip 10 kişi kalır baskı kuramazsın.Topu tutamazsın..

djinonu

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 06, 2011, 22:24:02
Maç yorumu dışında farklı bir yorumda bulunacağım ki bence bu söyliyeceğim şey çoğu arkadaşımızında düşündüğü birşeydir.
Malum Manisa maçında Sivok ve Ferrari yok büyük ihtimal Atınç oynıyacak veya oynamalı. Schuster'in yerinde olsam Atınçı sadece 1 haftalığına değil kalan tüm maçlarda oynatmaya özen gösteririm özel bir durum olmadığı sürece.
Düşünsenize tuttuğunu ? Seneye Ersan ve Atınç 2 tane canını dişine takan rahat 10 sene defansı sırtlayabilecek kapasitede olduğunu. Ve 5 kuruş para vermeden.. Vee dahada önemlisi Beşiktaşın has ve has çocuğu ne kadar güzel olur değil mi ? Seneye 5-6 milyon euro verip yabancı defans alacağımıza bu risk denemeye değer ki kaybedecek hiç bir şeyimiz yok ..

Grocbenn

Alıntı yapılan: djinonu - Mart 06, 2011, 22:33:52
Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 06, 2011, 22:24:02

5 kuruş para vermeden Ersan'ı alabiliyorsan hemen alalım..

Ama o kadar aptal yönetimimiz var ki opsiyon denilen şeyi her adamda kullanır..Bu adamda kullanmaz..

Yazacaksın sene basında 1.5 milyon verirsek bizim olur.Alacaksın..Şimdi al alabilirsen 4-5 Milyon Eurolara..

Ersin Develi

El Maestro

@Grocbenn
Atınç için 5 kuruş vermeden ondan bahsettim. Sanırım yanlış anladın.
Ersan konusuna gelince ise sezon başında halletmek lazımdı ama olmadı. Oda yönetimin basit bir hatası.
Şuanda ne kadarsa verilsin. Hem yerli hem ruhunu sahaya koyan canına dişine takan bir adam. Açıklama yapmaya gerek yok zaten hepimiz iyi biliyoruz Ersan'ı ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

KeePSaKe

O Giray tam bir balta zaten net kırmızı kartlık bir pozisyonu hakem avantaja bırakmış

Since 1903

NoPasaran

orada bence sarı kart

simao nun golü gol

bobo ya yapılan penaltı

sivok ve serkan kart doğru

rüştü kırmızı ve penaltı bence
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Bence
İsmail'in pozisyonu kırmızı kart.(İbb maçı aurello'nun pozisyonuyla aynı)
Rüştü'nün pozisyonunda,rüştü zaten yere yatmış,burak takılıyor rüştü ye