Ana Menü

24. Hafta| Beşiktaş:1 - Trabzonspor:2 |6 Mart 2011- 19:00

Başlatan BJK_Kübra, Mart 03, 2011, 13:56:26

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

abi defansa takviye yapmadi sivoktan sonra ne diyim
burak acayip hirsliydi herkes atsaydi ama o karaktersiz atmasaydi ya...
ne diyim mac süper gidiyordu ilk yari ikinci yari bambaska oldu yine golü bulduk bobo cikti, aslinda nobrenin girmesi hataydi bence...
almeida bobo isterdim...
olmadi ama mücadele güzeldi mac bitmedi ama ben kapattim ...dönmez bu skor haa sivokada yüklenin hadi bakalim hele hele sereften yoksun basin simdi sivokada yüklensene satti maci diye... tamam kirilma ani degildi ama ne bileyim defans zaten problemli biraz di$ini sIksan biryerinde birsey olur dimi...

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Orta sahahasız koskoca bir devre..

Bravo schuster  :alkis

Sivok çıkar oyuncu alma , bravo schuster  :alkis
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

ADAM gibi, yani profesyonelliğinden takıma bağlılığına yeteneğindenden hırsına kadar ADAM gibi bir stoper alınsın şu takıma. Yetti artık karaktersiz heriflerin yaptıkları. Önce ferrari şimdi de sivok. Çok mu mühim müdehaleler sonucunda kart gördüler? Eften püften şeylerle 10 kişi bıraktılar takımı.

Simao, gelecek yıl git sen. Gelmesen de olurmuşmuş.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

cidden şans falan değil.artık kader oldu bu!..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

fazla lafa gerek yok
ayni tasima su ile degirmen dönmeyecegi gibi futbolcu bozuntulari ile mac kazanilmaz
bos futbolculari yutturmuslar bize
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

hayatkadını gibi olduk demiyorum boşuna, gelene gidene veriyoruz.

devam böle beşiktaş, sen yenildikçe sen gol yedikçe yüzüme sinirden tebbesüm geliyor..

çok komik bir takım olduk ağlanacak haldeyiz. bari galatasaray gibi yabancı oyuncularımız olaydı ya da teknik direktörümüz sezon ortaısnda geleydi de bahanelerin arkasına saklanırdık.

@kaan : hani demiştin ya bu takım bu ligde herkesi yenecek kapasitede diye ; kimse bunu inkar etmiyor ama bu isteksizlik bu hatalar zinciri bu cenabetlik devam ederse herkese yenilecek kapasitede oldugunu da net biçimde gösterir.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Bu takım haftaya Manisayı kesin yener diyen birkişi varmı ?

Temposuz bir takım diyeceğim ama TEMPO ile beraber bu takımı yan yana koymak istemiyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Schuster : Fener maçının aynısı oldu. Anlaşılmaz şekilde yine elimizde olan galibiyeti verdik..

Ömer güvenç : Gole giden adamlar bile gutiyi arıyor.Neden hep guti ?Sizin talimatınız mı ?

Schuster : Necip yada Aurelio bunları yapamaz. Sorumluluk gutide. O yüzden ona verdik

Ömer : Guti görevini yaptımı

Schuster : Evet

Ömer : Hoca radikal değişikler dedi ne yapacak. Takım iyi oynamıyır

Schuster : bişey yaparsak sizin haberiniz olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Mart 06, 2011, 21:26:31
Bu takım haftaya Manisayı kesin yener diyen birkişi varmı ?

isterse 10-0 yensin umurumda değiller artık...
Since 1903