Ana Menü

Teknik direktör anketi....

Başlatan [KralKartal], Şubat 23, 2011, 14:15:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Basinda cikan haberlere dayanaraktan bir mini anket duzenlemek istedim..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Zor soru olmuş ihsan :D

Terim
Denizli
Lucescu
Schuster
Rasim Kara

5 i de olmaz diyorum..

Geri kalanlar arasından Scolari ismi farklı ve güzel duruyor :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

lucescu olsa dıye lucescu dedım ama gelmez
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

türkiyeyi bilmeyen yabanci istemiyorum artik
dolayisiyla yabanci olacaksa lucescu derim
türk olacaksa rasim kara veya samet aybaba olabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

başka biri şıkkını işaretledim.

o kafamdaki başka biri şıkkınıda açıkça söylüyorum Yılmaz Vural. abes kaçabilir ama ne bileyim bu adamı istiyorum ben ya :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Grocbenn

Baska biri olarak Ersun Yanal diyorum..

Suanki Trabzon'un tüm temelini atan adam olarak görüyorum(Selçuk-Colman-Alanzinho-Egemen-Giray-Umut-Cale-Ceyhun-Serkan Balcı)

Genç Milli takımlar koordinatörü olarak Yurtdışında/Yurtiçinde bütün genç yıldız adaylarını ciğeri gibi biliyor..Gittiği her kulüpte farklılık yaratmasını bilmiş..Ve en önemlisi çok çalışan başarıya aç birisi..

Bundan 4-5 sene önce bizi yapsa yapsa Denizli şampiyon yapar diyordum..Şimdi de bizi yapsa yapsa Ersun Yanal şampiyon yapar diyorum..

[KralKartal]

Ersun Yanal 1.sezon basarili 2.sezon basarisiz, gittigi takimlarda basari goremedim,
temel dersen suanki temelide Schuster atti,
Denizli sampiyon oldugunda Besiktasla temel Saglamindi...

M34

Baska birisini sectim (Schuster :-) ... sabir sabir sabir)

IL Capitano

daha mart olmadan yeni teknik direktör anketleri..  ???

sunuda belirtmek isterim Schuster kendi istifa etmeden kimse onu göndermez. Ayrica ben 3 ay önce t.direktöru elestiriken aforoz ediliyordum nerdeyse forumdan  :)  , ayni seyi simdi Q7 ya yapiliyor.

bence Schuster kalsin, birakin ilk sene tecrubesi olsun bu sene, seneye cok daha iyi olacagimizdan yuzde yuz eminim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

Schuster kalsın 2. Del Bosque vakası olur gönderilirse
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 24, 2011, 08:41:04
daha mart olmadan yeni teknik direktör anketleri..  ???

sunuda belirtmek isterim Schuster kendi istifa etmeden kimse onu göndermez. Ayrica ben 3 ay önce t.direktöru elestiriken aforoz ediliyordum nerdeyse forumdan  :)  , ayni seyi simdi Q7 ya yapiliyor.

bence Schuster kalsin, birakin ilk sene tecrubesi olsun bu sene, seneye cok daha iyi olacagimizdan yuzde yuz eminim.

Seneyede giderse napcaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Basindaki haberlere göre FORUM ne dusunuyor diye anket yaptim...Bunu daha önce diger TD icinde yaptik.
KI Schusterin en buyuk destekcisi bendim ki yinede oyleyim. En azindan bu sene, ve seneye vereceklerine göre
düsüncelerim degisir ve sabit durur

Guti ORÇ.

schusterin kalması gerekiyor, o şansı hak ediyor bence.

IL Capitano

o zaman neymis efendim, elestri elestirmekte yanlismis. hic bir kimse Besiktastan buyuk degil.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Lucescu'nun geleceğini bilsem Schuster bugün gitsin derdim ama Luce'nin gelme ihtimali bence çok düşük ve ben geleceğinide düşünmüyorum. O yüzden Schuster kalmalı dedim. Luce gelmeyecekse Schuster gitmemeli. Yeni teknik direktör gelirse yeni oyun sistemi, istediği oyuncular, istemediği oyuncular, takımın uyum süreci vs derken bir sürü hafta geçiyor. Artık böyle olaylarla karşılaşmak istemiyoruz en azından ben istemiyorum. Schuster'e şans tanınmalı.