Ana Menü

Teknik direktör anketi....

Başlatan [KralKartal], Şubat 23, 2011, 14:15:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

hic biryerde böyle baskan, yöneticiler filan olmaz ne ön planda nede arka planda.    futbol teknik direktöru ve menajer olayi vardir. bazen bu ayni kisidir, wenger mesela. veya guardiola , zubizeretta ikilisi gibi.
bunlar herkesle muhatap olur. ama bizde yöneticilik bir yerle kapak atmak gibi göruldugu icin, herkes hep ön planda olmaya calisiyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

İyide kardeşim Teknik direktör kim yahu..

Kulubun başkanı isem ve taraftar bana bakıyorsa çıkarım konuşuurm.

Kimse kusura bakmasın..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Besiktas degisti Volkancim, baskan agir olmali, her habere ziplamaz.

Taraftar merak ediyor diye baskan olaya atlamamali, taraftarda verilen haberlere inanacak
senaryo üretiyoruz basin gibi, olursada duyacagiz zaten, suan icin Schuster devam ediyorsa TD Schusterdir.

Ki kimse Schuster ile devam etmeyecegiz demez
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

iste o yuzden Volkan biz anneminizin liginde baskalarida sampiyonlar liginde top kosturur. kurarsin ekibini birakirsin profosyonellere. herkes her isi yapamaz. 70 milyonluk bir ulke 100 yilda bir uefa kupasi kaldirdiysa bir yerde bi yanliskliklar var kardesim.

[KralKartal]

Alt yapidan tut en üst düzeye kadar, profesyonellik önemlidir, bu bir ekip isi.  Ama bizde sadece baskan karar verir,
yönetimden 2 kisi az cok is bilir, gerisi formalite

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 27, 2011, 23:29:27
iste o yuzden Volkan biz anneminizin liginde baskalarida sampiyonlar liginde top kosturur. kurarsin ekibini birakirsin profosyonellere. herkes her isi yapamaz. 70 milyonluk bir ulke 100 yilda bir uefa kupasi kaldirdiysa bir yerde bi yanliskliklar var kardesim.

Normal şartlarda elbette öyledir ancak iş artık sıkıştığında birileri çıkar ve açıklama yapar. Bu iş hoca ile felan olmaz. Hocamı açıklama yapacak cem allah aşkına..

Başkan yapmazsa ciddiye alınacak birisi Serdal Adalı çıkar açıklama yapar..

Mete Dürenin açıklamaları kriz dönemlerinde yapılan klasik açıklamalar..

Bunun ciddi cidi açıklama olması gerekiyor artık. Çünkü şu an konuşıulan şeyler ciddi ciddi Hem ligimide hem Borsada cevap bekleyen şeyler bence..

Bu kulübün Hocası ile beraber ekran başına geçme vakti gelmiştir. Biz seneye hocamızla devam edeceğiz. İstikrara inanıyoruz. Futbolcusundan basınına herkes bunu böyle bilsin demeleri gerekmektedir. Şahsi görüşüm budur..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

kriz zamani öyle olacak zaten, teknik direktör cikip gelecegi hakkinda basin toplantisi duzenleyecek hali yok. :)  konu istifa degilse.

ama bizdekiler "yöneticiligi" ileri icin bir yatirim olarak göruyorlar. Bu lafim tabiiki Adali icin veya ne biliyim Ali Koc icin degil. Besiktas veya baska bir takim yöneticiligi sirasinda kendilerine is baglamaktan kuluple ilgilenmiyorlar, bunu en cokta amatör bransla ilgilenenler yapiyor. bu benim disardan gözlemlediklerim

daha öncede yazdim belli bir standardi yakalamak icin Ihsaninda dedigi gibi en assagidan en yukariya profesyonel insanlara birakilmasi lazim.

Brestgerfich

Hiddink bugün teknik direktörlerle toplantı düzenlemiş.
Toplantıya Şenol Güneş yerine Ünal Karaman katılmış ve Şenol Güneş, Hiddink'i arayarak katılamama sebebini belirtmiş.
  Schusterimiz ise herhangi bir sebep belirtmemiş ve toplantıya katılmayan tek süper lig teknik direktörü olmuş.
Temsil edilmeyen tek takım bizim takımımız. :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

suc Schusterin mi, yonetimin mi oluyor?

eyup1903

1 sezon daha kalmasından yanayım nedeninide açıklamıştım

carsi52

Anket değişsin bari Schuster kalmalı diyenler oyunu değiştirebilsin :D
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş'ta Bernd Schuster'in görevinden istifa etmesinin ardından yerine geçecek isimler arasında Manisaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'da yer aldı. Karaman'ın, Manisaspor - Beşiktaş maçının ardından Lig TV muhabiri Ömer Güvenç ve Sinan Engin'le aralarında geçen ilginç diyalog ve üç gündür Manisa'da olmaması deneyimli teknik adamın Beşiktaş'ın başına geçeceği iddialarını güçlendirdi. Bu gelişmeler üzerine editörümüz Hilmi Sever, yurt dışında bulunan Hikmet Karaman'a ulaştı ve Beşiktaş'ın başına geçeceği yönündeki haberlerle ilgili konuştu.

"EVET YURTDIŞINDAYIM AMA.."
Karaman, yurt dışına maç izlemek için çıktığını ve yaşanan gelişmelerden haberinin olmadığını belirtti. Karaman sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu iddiaların nasıl ortaya çıktığını bilmiyorum. Şu an yurt dışındayım, Rapid Wien  ile Avusturya Wien arasında oynanan karşılaşmayı izledim. Akşam da Almanya'ya geçip Bayern Münih - Inter karşılaşmasını izleyeceğim ve sonra Manisa'ya döneceğim. Türkiye'deki gelişmeler ve haberlerle ilgili bilgim yok."
Karaman, Ömer Güvenç'in anlattığı olayla (o haberi okumak için tıklayın!) ilgili olarak ise şunları söyledi: "Orada keyifli bir sohbetimiz vardı. Ben Beşiktaş'ı şampiyon yaparım dedim. Sağ ve sol bek takviyeleriyle Beşiktaş müthiş bir takım haline gelir. Ama Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam Beşiktaş Meydanı'nda kendimi asarım demedim. Bir yerli teknik adam bu kadroyla bu kadar kötü sonuçlar alsa onu Beşiktaş Meydanı'nda asarlardı dedim. Olay farklı anlaşılmış."

"BEŞİKTAŞ'TA ÇALIŞMAK BÜYÜK GURUR OLUR"
Karaman, 'Beşiktaş'tan teklif gelmesi durumunda kararınız ne olur?' sorumuza ise şu yanıtı verdi: "Beşiktaş gibi bir takımda kim çalışmak istemez! Ben de tabii ki böyle bir teklif gelse kabul ederim. Manisaspor ile sezon sonunda sözleşmem bitiyor. Beşiktaş gibi büyük bir takımda çalışmak benim için büyük gurur olur. Hem büyük bir camia hem de inanılmaz bir taraftarı var. Beşiktaş, İnönü'de oynadığı her maça zaten önde başlıyor, böyle bir taraftar gücünü arkanıza alarak bir takımın başında olmak çok önemli bir fırsattır."
;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mart 15, 2011, 23:26:01
Ertugrul hoca gelse ?
bursa bırakmaz onu. ve ben sanmıyorum Ertuğrul'un tekrardan geleceğini. İyi bir şekilde ayrılmadı bizden.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Beşiktaş yönetimi, Schuster'in istifasıyla olağanüstü toplandı; başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.

Beşiktaş'ta teknik direktör Schuster'in istifa etmesinin ardından yönetim kurulu izlenecek yol haritasını belirlemek için dün öğle saatlerinde'acil' koduyla toplandı. Yönetim toplantısında, sezon sonuna kadar teknik direktörlüğe Tayfur Havutçu'nun getirilmesi kararlaştırıldı. Ancak asıl konu, yeni teknik direktörün kim olacağıydı. Bu konuda uzun tartışmalar olurken, başkan Yıldırım Demirören ile yöneticiler Cengiz Zülfikaroğlu, Serdal Adalı, Mete Düren, Metin Keçeli ve Fahrettin Curoğlu arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Fotomaç'ın özel haber kaynağından edindiği bilgiye göre, tartışmaların en hararetli bölümleri şöyle:

Demirören: Arkadaşlar Türk futbolunu çok iyi tanıyan ve uluslararası başarısı olan bir hoca getirmeliyiz. En uygun isim de Lucescu.
Zülfikaroğlu: Başkan, Lucescu, Shakhtar'da çok rahat, takımı da iyi gidiyor. O ortamı bırakır mı?
Adalı: Bence de Lucescu'nun şu aşamada gelmesi biraz zor.
Demirören: Hiç zor değil! Ben bu takıma Del Bosque'yi, Schuster'i, Guti'yi, Quaresma'yı nasıl getirdiysem, Lucescu'yu da öyle getiririm. Yeter ki biz karar verelim, gerisi önemli değil. İkna edemeyeceğimiz hiç kimse yok.
Curoğlu: Lucescu burada hakemlerle sorun yaşamıştı. Bu durum aleyhimize olur mu acaba?
Demirören: Öyle bir şey olmaz, olamaz. Beşiktaş'a tavır alacak hakemlerin dünyayı başına yıkarız.
Adalı: Sezon sonuna kadar Mustafa Denizli'yi getirsek? Sağlığı düzeldi.
Demirören: Arkadaşlar kişisel görüşümü söylüyorum, bu takımı Lucescu uçurur. Bize Avrupa'da bile kupa kazandıracak hoca Lucescu'dur.
Keçeli: Keşke gelse.
Demirören: Gelir, gelir.
Adalı: Fatih Terim'e ne dersiniz?
Zülfikaroğlu: O Türkiye'de çalışmak istemiyor. Aklı dışarıda.
Keçeli: Le Guen de boşta. Ne dersiniz?
Adalı: Le Guen yıldızları sevmez, gençlere şans verir. Yani bize uymaz, çünkü bizde çok yıldız var.
Demirören: Lucescu'yu getireceğim arkadaşlar. Bizim ilacımız o.
Düren: Pekala ben çıkıp medyaya Tayfur'un sezon sonuna kadar teknik direktör olarak görev yapacağını açıklıyorum.
Demirören: Aynen.
:D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net