Ana Menü

[KRALKARTAL SORUYOR] Schuster ile devam edilmeli mi ?

Başlatan NoPasaran, Şubat 20, 2011, 23:59:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

konu schuster tartışmaya gerek yok yine anlık sinirler kırmayalım bence birbirimiz.

he schuster'e gelince güle güle
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Alıntı YapAntalya maçında bugünkü maçın yarısı kadar ne mücadele ettiler ne top oynadılar.. Ama o zaman kazanmıştık.. her şey çok güzeldi..

Bu maçta futbolcuların hepsi deyim yerindeyse kıçını yırttı, kulübe de anca oturuyor denilen schuster yerinde duramadım kulübeyi tokatlamaktan eli kızardı..

1-0 öne geçtik hala saldırıyorduk 2 için ve trabzon çıkamıyordu, herşey istediğimiz gibiydi fener maçındaki gibi..

Birden sivokun en olmayacak yerde çok gereksiz bir şekilde yaptığı ve ilk sarı kartını da gördüğü pozisyonun ardından golü yedik..

Neyse toparlanıp yine saldırmaya başladık, yüklendik olmadı ve birden yine sivok, ve gereksiz bir 2. sarı kart, ardından kırmızı kart..

Bir kişi eksiklerken saldırıyorduk, olabilirdi, normaldi.. Ama durum 1-1 ve 10a 10 oynanmaya başlandığında yani herşey eşit olduğunda, şampiyonluğa oynayan trabzon olduğu için onların saldırması gerekiyorken, yine saldıran bizdik, yine onları sahalarına hapsettik..

2. gol için sağlı sollu saldırdık, ortalar yaptık, göbekten girmeye çalıştık, nerdeyse herşeyi denedik ama olmadı..

trabzonsa basit anadolu takımları gibi bam güm ileri vurmaya mecbur kaldığı anlardan birinde olmayacak bir gol.. ve 2-1 kazandı..

Ama yenildik ya Schuster hatalı.. çünkü;

Sivoka olmayacak yerde gereksiz bir faul yapmasını o söylemişti..

Topa vurup sarı kart görmesini..

Ve ardından 2. sarıyı görüp atılmasını da..

Kafayı da Schuster vurdurmuştu zaten ceyhuna..

Neyse fener maçından sonra anlamıştım da bu maçtan sonra da emin oldum ki;

Yıllardır yok biz 1-0 lardan bıktık, anadolu takımı gibi top oynamak bize yakışmıyor, Biz Beşiktaşız saldırmalıyız, rakibi ezmeliyiz vs. vs.. gibi söylemlerin hepsi kocaman bir PALAVRA'ymış.. 1-2-3 Gol yetmez 4-5-6 olsun tezahüratı yerini 1-0 olsun bizim olsuna bırakmış!

Biz holoskolarla tabatalarla gordonlarla higuenlerle diattalarla bakilerle anadolu takımı gibi oynayııp 1-0 ın üstüne yatmalıymışız..

Çünkü önemli olan öyle ya da böyle kazanmakmış, Gerisi teferruatmış..

Schuster'e biri taraftarın aslında bunu istediğini anlatsın da onu bilerek ya öyle oynatsın 0-0 a kilitleyelim maçları atarsak 1-0 kazanalım, 3 puanı öyle alalım..

Ya da o şekilde oynatamayacaksa, öne de geçilse 2yi 3ü atmak için rakibe baskı kurmaya devam edecekse kendisini daha fazla harcamayalım burda..

Ve bu basit istek için de milyon eurolar vermeyelim, getirelim Ziya Doğanı, Rıza çalımbayı o isteğinizi layıkıyla yerine getirsinler..

Neyse Umarım yönetim, Serdal Adalı hocayı alırken Beşiktaş'a oynatmasını istediği oyunun hala arkasındadır da bazı taraftarlar istemese de sabredilir hocaya..

BEŞİKTAŞIN BÜYÜKLÜĞÜNE YAKIŞIR oyun oynattığı için yine de teşekkürler SARI MELEK

Forza'da birinin yorumu,söylediklerine katılıyorum ve paylaşmak istedim.

Grocbenn

Alıntı yapılan: SingahLi - Mart 06, 2011, 23:24:41
Alıntı YapAntalya maçında bugünkü maçın yarısı kadar ne mücadele ettiler ne top oynadılar.. Ama o zaman kazanmıştık.. her şey çok güzeldi..

Bu maçta futbolcuların hepsi deyim yerindeyse kıçını yırttı, kulübe de anca oturuyor denilen schuster yerinde duramadım kulübeyi tokatlamaktan eli kızardı..

1-0 öne geçtik hala saldırıyorduk 2 için ve trabzon çıkamıyordu, herşey istediğimiz gibiydi fener maçındaki gibi..

Birden sivokun en olmayacak yerde çok gereksiz bir şekilde yaptığı ve ilk sarı kartını da gördüğü pozisyonun ardından golü yedik..

Neyse toparlanıp yine saldırmaya başladık, yüklendik olmadı ve birden yine sivok, ve gereksiz bir 2. sarı kart, ardından kırmızı kart..

Bir kişi eksiklerken saldırıyorduk, olabilirdi, normaldi.. Ama durum 1-1 ve 10a 10 oynanmaya başlandığında yani herşey eşit olduğunda, şampiyonluğa oynayan trabzon olduğu için onların saldırması gerekiyorken, yine saldıran bizdik, yine onları sahalarına hapsettik..

2. gol için sağlı sollu saldırdık, ortalar yaptık, göbekten girmeye çalıştık, nerdeyse herşeyi denedik ama olmadı..

trabzonsa basit anadolu takımları gibi bam güm ileri vurmaya mecbur kaldığı anlardan birinde olmayacak bir gol.. ve 2-1 kazandı..

Ama yenildik ya Schuster hatalı.. çünkü;

Sivoka olmayacak yerde gereksiz bir faul yapmasını o söylemişti..

Topa vurup sarı kart görmesini..

Ve ardından 2. sarıyı görüp atılmasını da..

Kafayı da Schuster vurdurmuştu zaten ceyhuna..

Neyse fener maçından sonra anlamıştım da bu maçtan sonra da emin oldum ki;

Yıllardır yok biz 1-0 lardan bıktık, anadolu takımı gibi top oynamak bize yakışmıyor, Biz Beşiktaşız saldırmalıyız, rakibi ezmeliyiz vs. vs.. gibi söylemlerin hepsi kocaman bir PALAVRA'ymış.. 1-2-3 Gol yetmez 4-5-6 olsun tezahüratı yerini 1-0 olsun bizim olsuna bırakmış!

Biz holoskolarla tabatalarla gordonlarla higuenlerle diattalarla bakilerle anadolu takımı gibi oynayııp 1-0 ın üstüne yatmalıymışız..

Çünkü önemli olan öyle ya da böyle kazanmakmış, Gerisi teferruatmış..

Schuster'e biri taraftarın aslında bunu istediğini anlatsın da onu bilerek ya öyle oynatsın 0-0 a kilitleyelim maçları atarsak 1-0 kazanalım, 3 puanı öyle alalım..

Ya da o şekilde oynatamayacaksa, öne de geçilse 2yi 3ü atmak için rakibe baskı kurmaya devam edecekse kendisini daha fazla harcamayalım burda..

Ve bu basit istek için de milyon eurolar vermeyelim, getirelim Ziya Doğanı, Rıza çalımbayı o isteğinizi layıkıyla yerine getirsinler..

Neyse Umarım yönetim, Serdal Adalı hocayı alırken Beşiktaş'a oynatmasını istediği oyunun hala arkasındadır da bazı taraftarlar istemese de sabredilir hocaya..

BEŞİKTAŞIN BÜYÜKLÜĞÜNE YAKIŞIR oyun oynattığı için yine de teşekkürler SARI MELEK

Forza'da birinin yorumu,söylediklerine katılıyorum ve paylaşmak istedim.

Merak ettim bu arkadas macı neresiyle izlemiş..

Sağlı-Sollu gelmişiz..Ortadan gelmişiz..Herşeyi denemişiz..

Ezmişiz..

Forzayı bu yüzden sevmiyorum.Fanatiklik futbolun doğrularını kör ediyor..Gerçekten biz böyle mi oynadık..

Hepimiz Beşiktaşlıyız..Hepimiz bu takımın böyle oynamasını isteriz..Ama biz bugün Trabzon'a 11-10 ken bile yukardaki hiçbirşeyi yapamadık.

NoPasaran

Hapsettik mi ?

Siz ciddimisinmiz ya..

Ben Beşiktaşın daha bir tane takımı hapsettiğini hatırlamıyorum..

Buca maçı dahil baskı kuramıyoruz..

Sadece karabük maçı son 20. dk..

Onun dışında hep rakipler bizden daha iyi oynuyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

NoPasaran

İyi oynamadı ancak sen iç sahadasın , hiç bir baskı kuramıyorsun..

Rakip 10 kişi kalmış ilk pozisyon girişinmin gol oluyor sonrada 10 kişiden gol yiyorsun..

Eğer biz iç sahada Trabzona karşı böyle oynayacaksak Tabata Holosko yeniden gelsin hocada Beşiktaşlı bir kardeşimiz olsun. Rıza felanda olabilir. Bundan daha kötü olmayacağımıza adım gibi eminim..

Ya bakın en basitinden

Sivok çıkıyor oyundan rakibin geleceği iyice belli defansa oyuncu almıyorsun bir tane ilerden adam çıkarıp..

Bu kadar basit ya hocalık bu kadar basit..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Beşiktaş bu güne kadar hiçbir takıma tam anlamıyla baskı kuramadı kendimizi kandırmayalım.

Volkan abinin dediği gibi hocalık aslında çok basit olup bunu göremeyen bir hocamız var başımızda. fener maçında 10kişi kaldık çıkar almeidayı al fernandesi yada onlar dursun necipi çıkarma alexi bağla falan işte. göremiyor abi yada görmek istemiyor.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı Yap
2009-2010 24.hafta, Beşiktaş - 48 puan   - Mustafa Denizli
2007-2008 24.Hafta , Beşiktaş 1. 52 puan lig sonu 1. lik -E.Sağlam&M.Denizli
2006-2007 24.hafta , Beşiktaş 2. 42 puan lig sonu 2.lik - Tigana
2005-2006 24.hafta , Beşiktaş 5. 37 puan lig sonu 3.lük -Rıza Çalımbay &Tigana
2004-2005 24. hafta , Beşiktaş 4. 45 puan lig sonu 4.lük - Del Bosque &Rıza Çalımbay
ve
2010-2011 24.Hafta , Beşiktaş 6. 35 puan lig sonu ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Mart 06, 2011, 23:41:13
İyi oynamadı ancak sen iç sahadasın , hiç bir baskı kuramıyorsun..

Rakip 10 kişi kalmış ilk pozisyon girişinmin gol oluyor sonrada 10 kişiden gol yiyorsun..

Eğer biz iç sahada Trabzona karşı böyle oynayacaksak Tabata Holosko yeniden gelsin hocada Beşiktaşlı bir kardeşimiz olsun. Rıza felanda olabilir. Bundan daha kötü olmayacağımıza adım gibi eminim..

Ya bakın en basitinden

Sivok çıkıyor oyundan rakibin geleceği iyice belli defansa oyuncu almıyorsun bir tane ilerden adam çıkarıp..

Bu kadar basit ya hocalık bu kadar basit..

Trabzonun gollerden hariç 2 tane pozisyonu var.Bizim sadece Simao nun iki tane karşı karşıya pozisyonu var,bobo nun pozisyonlarını da saymıyorum.
68.dakika da Sivok orta sahada faul yapıyor,aynı faul dönüp gol oluyor maç 1-1
88.dakika ya kadar trabzonun halen 2 pozisyonu var,ive biz bastırıyoruz ama atamıyoruz.
Maç 1-1 iken defans alsa ne olacaktı,hucümdan biri çıkacaktı.1-1 e yapıp karambolden bir gol bulmayımı umuyorduk.

ERHUN

Yeni hoca gelecek alışma süresi vs derken yine olan Beşiktaş'ımıza olacak. Her sene hoca değişmesinden bıktım. Lucescu gelmeyecekse Schuster kalsın. "Schuster ile devam edilmeli."

carsi52

Maç 1-1 olduğunda biz kırmızı gördükten sonra tek kale top oynadık ya..
Adamlar tamamen defans yaptılar bi tek ilerde Burak kaldı.

Ve son dakikada attılar bi doldur boşalt ile.

Oyunun başında Giraya verilmeyen kırmızı kart + verilmeyen golümüzü hiç söylemiyorum.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Medyada yer alan "Schuster'in avukatları İstanbul'da" haberleri üzerine görüşlerine başvurduğumuz yöneticiler bu gelişmeyi yalanladılar.

Yöneticiler HABER1903'e yaptıkları açıklamada, gündemlerinde Schuster'in gönderilmesiyle ilgili bir durumun bulunmadığını, Schuster ile sezon sonuna kadar devam edileceğini belirttiler.

- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

:-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

her hocanin 2 sezon kalmasini isterim, Schusterde oyle, baskasi olsada oyle olurdu.
Ama verdikleri ve vereceklerine baktigimda OLUMSUZUM, ve ileriye yonelik olumlu tek dusuncem kalmadi.

Schuster takima zarar veriyor, maalesef olmadi, baska takimda harikalar yaratabilir ama Besiktasta yapamadi iste.
Seneye gidecekse derhal gonderilmeli, gecici olarak tayfur veya yeni teknik adamla devam edilmeli.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net