Ana Menü

[KRALKARTAL SORUYOR] Schuster ile devam edilmeli mi ?

Başlatan NoPasaran, Şubat 20, 2011, 23:59:40

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Gelelim  12/03/2011 tarihindeki görüşlerime ;

Schuster gelinen nokta ile Beşiktaştaki görevini kesinlikle layıkıyla yapamamıştır.Bu artık su götürmez bir gerçektir..

Schusterin devam etmesini istemek Beşiktaşa ihanet demektir açıkcası. Sadece yıldızlara verdiğimiz senede 18 milyon euro (40 trilyon) parayı düşündüğünüzde gelinen noktayı daha iyi anlayacağınızı düşünmekteyim..

Beşiktaşın bu kadar yüksek bütçe ödemeleri ile bu denli başarsıız olma lüksü yoktur..

Gözlerimizi kapatalım ve Hocamızın şu an Schuster değilde, Şenol Güneş olduğunu düşünelim. Yerli ve Kaliteli bir hoca olmasına rağmen bu denli başarısız bir tablo cizse idi düşüncemiz ne olurdu düşünmenizi istiyorum ? Yada Mustafa Denizli yada Ertuğrul Sağlamın istifasını isteyen bizler neden bu adama karşı bu kadar hoşgörülüyüz düşünmenizi istiyorum..

İnatlaşmanın, birbirimizi kırmanın yada egomuzu maç sonrası foruma yansıtmaları kenara koymanın vakti gelmiştir artık. Giden Beşiktaşımızın milyarlarıdır lütfen bunun farkına varalım..

Yaşanılan süreç asla Hocanın taktiksel olarak hataları sonucu gelmiş bir süreç olduğunu düşünmüyorum bunu başka yerlerdede sıkça dile getirdim burada da getirmek istiyrum. İyi bir taktisyen değil oda başka bir konu ancak takımın genel sorunu Lidersiz bir ordu görünümünde. Schuster takımdaki disiplini ayarlayamayan, futbolcularla iyi iletişim kuramayan, medya ile iyi iletişim kuramayan ve  motive etmede sorunları olan bir adam..

Çok basit örnekler var aslında maçlarımızda. Dün Bobo gol kaçırıyor, hocamız sanki tonlarca küfür eder gibi nasıl bu gol kaçar diye ellerini havaya açıyor. Düşünün ya , siz bir çalışansınız ve hata yaptığınızda patronunu arkanızdan "cık cık cık" ediyor nasıl bir psikoloji içerisinde olabilirsiniz ?

Fenerbahçe Antalyaspor maçı idi sanırım. Gökhan Gönülün golü sonrası Hocalarına koşan Fenerbahçeli futbolcuları görünce ,yanımda oturan Fenerbahçeli arkadaşıma "Bu takım inanmış , bu hareketler güzel şeyler sizin için" dediğimde Fenerbahçe o gün belkide senenin en kötü futbolunu ortaya koymuştu. Ancak Hocalarına saygı sevgi ve inanma ile bugün Türkiyenin en iyi oynayan takımlarından birisi haline gelmiş bulunmaktalar.Ancak bu düzen artık Beşiktaş'ta olması imkansız bir hal almıştır gibi geliyor..

Bir çok oyuncu ile sorun yaşayan bir Lideri nasıl olurda seneye bu takımın başında görmek isteriz anlam vermekte zorluk çekiyorum..

Alsında "çokta s.kimde" konusuna hiç girmek istemiyorum ama mecburum girmek zorundayım. Ahlaksızlık yaptığı hemde kendisine hep sahip çıkan taraftara yaptığı bu üsluptan sonra br gün bile durmaması gerekirdi bu takımda. Artık öyle bir boyuta geldiki iş yarın bir gün taraftara küfretse "yarabbi şükür" denilecek kadar Schuster fanatikliği hat safhaya varmış bulunmakta. Sen kimsin Ey Schuster diyemiyormu Büyük Beşiktaş taraftarı..

Beşiktaşa hoca bitmez. Schuster gider başkası gelir yine aynı olur diye Schustere katlanmak zorunda olmak ne utanç verici şeydir bizim için farkında değilmisiniz ? Schuster olmazsa Yıldızlar gelmezdi diyerek Beşiktaşı getirdiğiniz ve küçülttüğünüz noktanın umarım geç olmadan farkına varırsınız Forza Schusterciler..

Beşiktaşın bu sene Avrupa Kupalarına gidememe lüksü yoktur. Yukarda sadece yıldızlara çıkan 40 trilyondan sonra hiç yoktur.Ve bu ruhsuzlukla Antep Maçını nasıl geçeceğimizde şu an için büyük bir sorundur

Ve bu yüzden Schuster DERHAL gönderilip(tazminatıda önemli değil) yerine başka bir hoca gelmesi gerekmektir.

Tazminat derken, dün Beşiktaş içinden alınan bilgilerle bir internet sitesinde yazı okudum. Schusterde gitmek istiyor ancak Tazminat istiyormuş. Sonumuz hayır ola..

Ve bir TAVSİYEDE yönetime

* Bundan sonra gelen Hoca ile sözleşme imzalardan ilk 3 e girmedikten sonra Tazminatın geçerli olamayacağını birisi bi zahmet imzalatsın ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

yinede devam etsin diyenler bana gore cok... Pek fark yok.

ilginc. Ve schusterin tek basarisi bunca kotu sonuclara ragmen, GUVEN oyu alabilmesi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 12, 2011, 00:45:32

Seneye gidecekse derhal gonderilmeli, gecici olarak tayfur veya yeni teknik adamla devam edilmeli.

icime dogmus
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....