Ana Menü

Schuster Haddini aştı "Rahatsızlık duyan maça gelmesin"

Başlatan NoPasaran, Şubat 17, 2011, 23:38:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

samet aybabayi carsi kim dedigi icin vatan haini ilan edenler,simdi ne yapacaklar merak ediyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Atalarımız ne demiş

Çingeneye kral yaparsan, önce babasını keser..

Bunun başka tarifi yok..

Verilen gereksiz destek bir çok hatasını yeniden yaptırdı..

Burasının Beşiktaş olduğunu belli edemedik bu adama ne yalan konuşalım..

Sanki bize 1 beden büyük gömlekmiş gibi davranırsak

Bunların başımıza gelmesi çok doğal..

Schusterin hocalığını geçtim artık. Ben tavırlarını hareketlerini hiç sevmiyorum. Belki Mustafa Hocanın kibarlığından sonra bunun böyle dengesiz tavırlarını sevmiyorum onuda bilmiyorum ..

Gereksiz gerginlikleri bana çok çocukca geliyor..

Hangi hoca neden pozisyona giremediniz deyince suçu bobo ve nobreye sorun derki anlamıyorum..

Çokmu abarttık ya da kendimizi çokmu küçümsedik anlam veremiyorum.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

Shcuster ya gitmek istiyor bu takımdan yada alkollüydü bu açıklamaları yaparken ama taraftar seni affetmiycek Shcuster
maça gelip gelmiyeceğimiz senin işin değil senin işin Nobre'nin Bobo'nun neden oynamadığını bilmek herkes işini yapıcak yada gidicek!
FEDA

Simurg

Dünkü yenilgiyi hak ettik
Herkes kendine baksın kendini düzeltsin o kadarda değil

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Ersin Develi

Schuster yanlış bir cümle kullanmış
O tribünde olan insanlar belki de cebindeki son parayı da bilet almak için kullanan insanlar,belki de maça gelebilmek için bir çok şeyden fedakarlık yapmış insanlardır.

Ama
Hakan'ın gollerde hatası olmamasına rağmen ıslıklanması
Erhan Güven oyuna girmeden ıslıklanması
Diğerlerinin ıslıklanması
Deli ibrahim diye bağırmaları
Böyle önemli bir maçta takıma katkı sağlayamamalarının sebepleri de sorgulanmalı kendi içlerinde

Banucan

taraftar iyi değildi dün gece bunu kabul etmeyen çıkmaz diye düşünüyorum
sorun Shcuster de herkes işini yapıcak o kim ki maça benim gidip gitmememi sorguluycak çok komik yaa ona mı sorcakmışız
bence kesin gitmek istiyor bu kadar saygısız olunmaz ki.
FEDA

Ersin Develi

Alıntı yapılan: banı - Şubat 18, 2011, 19:44:27
taraftar iyi değildi dün gece bunu kabul etmeyen çıkmaz diye düşünüyorum
sorun Shcuster de herkes işini yapıcak o kim ki maça benim gidip gitmememi sorguluycak çok komik yaa ona mı sorcakmışız
bence kesin gitmek istiyor bu kadar saygısız olunmaz ki.

Herkes işini yapmalı dediğin gibi,ama ordaki insanlar niye Hakan'ı ıslıklıyor anlayabilmiş değilim,sen anladıysan bana da anlatır mısın?
Takımın desteğe ihtiyacı olduğu zaman niye köstek oldular.
İsmal Köybaşı'nın günahı neydi.

Banucan

ilk baştada söyledim kötüydük diye dün akşam maç esnasında adminle konuştuk hatta ben ıslığın Hakan'a olduğuna inanamadım ben taraftar iyi demedim zaten dün akşam felaketti ama bunu söyliyecek ve bu hitapla söyleyecek son kişidir Shcuster derki taraftar hiç yardımcı olmadı daha çok takımı gerdi anlarım ama bu ne ona mı sorcaz maça gidip gitmeyeceğimizi bunun ne olduğunu söyliyim ben terbiyesizlik ve saygısızlık ama taraftar dün gece gerçekten kötüydü.
FEDA

NoPasaran

taraftar konusunda başka konu vardı. Orada da yazdım bu kadar stress altına sokmak anlamsız. Her sene aynı şeyler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Tabiki Schuster sana ne yapacağını söyleyemez.

Ama Schuster'in haklılık payı var.
Shavsenko yu alkışlamak gayet centilmence,ama 60. dakika da kendi oyuncunu ıslıklamak nasıl bir mantıktır.Bu tür adamlar zaten gitmesin maça kâr'dan çok zararları oluyor takıma.
Ayrıca takımdaki yerli futbolculara ya küfrediliyor ya da ıslıklanıyor.Bu durumda iyi bir performans nasıl beklenir anlamış değilim.

TurkishTank

ben nedense takim'in kotu haline ragmen schuster'in soylediklerinde bi sorun bulmuyorum. Traftar ve turkiyedeki mentalite hep bugun'u kurtarmak, isler kotu gidince degistir mentalitesinde....bence kendi taktiksel/yonetimsel hatalar yapiyor benim schuster'e sormak istedigim soru bunlar gercekten hata'mi, bir plan'mi var, yoksa art niyetlimi besiktas'dan ayrilarak tazminat pesindemi.... ?
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

RCA

Alıntı yapılan: TurkishTank - Şubat 18, 2011, 21:29:39
ben nedense takim'in kotu haline ragmen schuster'in soylediklerinde bi sorun bulmuyorum. Traftar ve turkiyedeki mentalite hep bugun'u kurtarmak, isler kotu gidince degistir mentalitesinde....bence kendi taktiksel/yonetimsel hatalar yapiyor benim schuster'e sormak istedigim soru bunlar gercekten hata'mi, bir plan'mi var, yoksa art niyetlimi besiktas'dan ayrilarak tazminat pesindemi.... ?

tazminat alamıcak ki bu adam
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

bu arada schuster'in bu açıklamasının tam çevrilmediği orda küfrettiği ve tercümanın anca bu kadar düzeltebildiği söyleniyor.

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

merak ettiğim tek şey kendini ne sandığı..

Bu açıklamalar ve konuşmalarla yanlışına, büyük yanlşlıklar ekliyor..

Konusurken unuttuğu birşey var. Kimse beşiktaştan büyük değil.

İlla Gitmek istiyorsada çıksın, 60'ların futbolu var burada bana uymuyor gidiyorum desin daha iyi.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..