Ana Menü

Schuster Haddini aştı "Rahatsızlık duyan maça gelmesin"

Başlatan NoPasaran, Şubat 17, 2011, 23:38:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster maçtan sonra yaptığı açıklamada, 4 golün 3'ünü duran toplardan yediklerini, bugün formsuz bir günlerinde olduklarını belirti. Alman teknik adam, kendisine gösterilen tepkilere ise, "Yapılan bağrışmalar beni ilgilendirmiyor, rahatsızlık duyan stada gelmesin, eve gitsin" şeklinde cevap verdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Dinamo Kiev maçı sonrası kendisine gösterilen tepkilerle ilgili, ''Dışarıda yapılan bağrışmalar beni ilgilendirmiyor. Bundan rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin, eve gitsin' dedi.

Schuster, 4-1 yenildikleri Dinamo Kiev maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında, bugün taraftarların ilk kez kendisine tepki gösterdiğinin ve istifaya davet ettiklerinin hatırlatılması üzerine, ''Burada skorun sorumlusu da takımın sorumlusu da benim. Dışarıda yapılan bağrışmalar, her neyse beni ilgilendirmiyor. Bundan rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin, eve gitsin'' diye konuştu.

''BEKLEMEDİĞİMİZ HATALAR YAPTIK''
Dinamo Kiev karşısında beklemedikleri hatalar yaptıklarını kaydeden Alman teknik adam, ''4 golün 3'ünü duran toplardan yedik. Pozisyonlar bulduk ama top kaleye girmek istemedi. Yediğimiz goller sıkıntı yarattı ve beklemediğimiz bir skor oldu'' ifadelerini kullandı.

''BÖYLE SKORLARIN ÇEVRİLDİĞİNİ GÖRDÜK''

Schuster, bir soru üzerine, UEFA Avrupa Ligi'ne henüz veda etmediklerini belirterek, ''Daha rövanş olacak. Ciddi bir skor ama futbolda böyle skorların çevrildiğini gördük. Biz de bunu yapmaya çalışacağız. Bugün günümüzde değildik ve beklemediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Çok zorlu bir dönemeçteyiz. Bu dönemeçte de takımın en iyi şekilde ayakta olması lazım. Biz bugün formumuzda değildik ve sonuç böyle oldu.'' dedi.

Alman teknik adam, maçın ilk yarısında Guti'nin kramponunu değiştirdikten sonra hakem tarafından oyuna geç alındığının belirtilmesi üzerine, ''UEFA'daki kurallara göre top durmadan futbolcu oyun alanına tekrar giremez. Bundan dolayı sahaya geç girdi'' dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Dinamo Kiev Teknik Direktörü Yuri Semin, Beşiktaş karşısında iyi oynadıklarını ve istedikleri sonucu aldıklarını söyledi.

Yuri Semin, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, oyuncularını galibiyet nedeniyle kutladığını belirterek, ''Bugün güzel bir oyun sergiledik. Şans bizden yanaydı. Beşiktaş da bize goller atabilirdi'' dedi.

Henüz her şeyin bitmediğini ve zorlu bir rövanş maçının kendilerini beklediğini kaydeden Semin, ''İyi bir skor aldık ama ikinci maçı düşünüp yine ciddi hazırlanmalıyız. Rövanşa ciddi bir şekilde hazırlanacağız'' diye konuştu.

Semin, bir soru üzerine de Quaresma'nın iyi ve durdurulması zor bir futbolcu olduğunu söyledi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Schuster efendi bi zahmet gitsin

QUARESMANIN tepkisi onada zaten... yeter yahu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

maci izlemedin mi ?

Kart gordu adama salladi yani bilerek attirdi kendini

haydaaa vadi mi izlediniz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

hic sevmem ben demistim muhabbetlerini ama yazmadan gecemeyecegim
hoca konuunada girmeyecgim demistim, schustere düsmanlik damgasini yedigim icin ama duramiyorum
ilk geldiginde yazmistim bu foruma
bu adamin sagi solu belli olmaz,denge sorunu var
yine bu forumda birisi yazmistim hatirlamiyorum kimdi
fatih terimin alman olani
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Şu açıklamadar bence büyük hata kendisi için..

En çok destek olan taraftardı kendisine..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Tabatalı kadromuz

Manu, wolsburg ve cskadan 6 gol yemişti be hoca..

1 maçta İnönüde 4 gol yersen...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

DIABLO

Kendine iyi güveniyor demekki yada ahmet abinin dediği gibi dengesiz :S
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

IL Capitano

aynen bayagi dengesiz, cocuk olsa kulagini cekersin ama birilerinin oturup konusmasi lazim dayiyla.
ayrica arkasinda hep duran taraftara böyle sallamasida sonunu getir bu gidisle ama hersey febe macina bagli.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BJK_Kübra

adamın sözünüe bak ya harbi sinir oldum zaten maçtan dolayı sinirliydim bidaha sinir oldum!!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org