Ana Menü

Şok ! İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fes edildi

Başlatan eRe, Şubat 14, 2011, 20:59:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 15, 2011, 21:13:17
deli ibrahim ile kimse toraman i karşılaştırmasin bence. Teraziler yetersiz kalır ;)
aynen öyle. Deli nerde toraman nerde.

küfür olayına gelince ne diyor Deli o arkadaşı vicdanı ile başbaşa bırakıyorum. eğer toraman küfretmediyse zaten çıkar söyler.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

deli ibrahim ile kimse toraman i karşılaştırmasin bence. Teraziler yetersiz kalır ;)

Neden Abi
Açıklar mısın?

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

İbrahim Toraman'ın ne üstünlüğü var ki 7 yıl oynadıysa takımda ? Oynadığı zaman boyunca onu defansta kesemeyen adam var mı İbrahim Üzülmez gibi ya da onun kadar yürekli oynayan ?

Arada çok fark var.

Since 1903

IL Capitano

tam olarak anliyamadim Andac. herkes Toramani kesti, hic kimse Uzulmezi kesemedi mi demek istedin ? valla anliyamadim.

KeePSaKe

Evet ama kesemedi dediğim yani İbrahim Üzülmez yaklaşık 11-12 yıldan beri bu takımda onu kesen yerini dolduran bir sol bek var mı ?

Toramanın yerli olması avantaj bu takımda yedek bir oyuncu...
Since 1903

Cem Goren

ne demişti tarkan DELİ GİBİ YÜREKTEN SEVMELİ. işte Deli'nin en büyük farkı bu.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Aynen öyle bundan 20 yıl sonra insanlar Deli İbrahim vardı derler kimse Toramanı hatırlamaz.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

IL Capitano

hic zannetmiyorum. benim gibi Uzulmeze karsi hic sempatisi olmayan bir suru Besiktasli insan var.

NoPasaran

deli ibo beşiktaştir arkadaş. Neyi tartışıyoruz anlamıyorum.

Guti, q7 bile deli yanında bir hiçtir bu kadar net konuşuyorum.

Beşiktaş taraftarı herkese kızmıştır Belki, ibrahim üzülmeze kızmamistir.

37 yaşında kos be ıbo diye daha bir tane söz söyletmemistir.çünkü hep kosmuştur.

Ibrahim candir bu adamın gitmesi ile de buraya yazıyorum bir gün Ibrahim Toraman ıslıklanarak o statTan
çıkacaktır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 15, 2011, 18:04:56
Bu sekilde gitmesi yanlis ama bu kadarda buyutmeyin, 5 yil önce tanidigim butun Besiktaslilara gina gelmis bu futbolcu yuzunden. takimda kaliteli ve sembol olmus Turk futbolcu sayisi azalinca birden Uzulmez kiymete bindi.

Ersin Develi

Abi bugün yaptığı açıklamaları doğru buluyor musun Üzülmez'in

NoPasaran

nasıl yahu. Başka ıbrahim den bahsetmiyoruz değil mi?

Nerede ıse yüzde 90 bu adamı sever. Yumruk atip yüzde yüz yanlış yaptığı halde anketler de halen gitmesin diye cikiyorsa ıki kere düşünmek gerekiyor cem :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Sempatiyle alakalı bir durum değil.                                                     
İbrahim Üzülmez BEŞİKTAŞ tarihine geçmiştir.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ersin Develi

Volkan Adminim
Alıntı yapılan: SingahLi - Şubat 15, 2011, 22:34:15
Abi bugün yaptığı açıklamaları doğru buluyor musun Üzülmez'in