Ana Menü

[Ziraat Türkiye Kupası ÇF] Beşiktaş:5 - Gaziantep BşB:0 [02.02.2011]

Başlatan CR7, Ocak 28, 2011, 14:22:02

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Şubat 02, 2011, 22:52:31
Alıntı yapılan: gürol - Şubat 02, 2011, 22:11:51erhan güvenin oynadığına sevindim maç başı parasını aldı onun için iyi oldu.
Maç kadrosuna alınmaları yeterli oluyor diye biliyorum kardeşim ben o parayı almaları için.
bende oynamaları durumunda aldıklarını biliyorum ama tam emin değilim..
yiğit bilir :) yiğit nerdesin
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

"Kalite farkı"
Gaziantep BŞB teknik direktörü Erol Azgın, karşılaşmada iyi futbol ortaya koyamadıklarını...

Erol Azgın, karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında, Beşiktaş'ın Spor Toto Süper Lig'de iyi sonuçlar alamamasına karşın ligin en iyi takımlarından biri olduğunu belirtti. Sonuç nedeniyle üzgün olduklarını kaydeden Erol Azgın, ''Beşiktaş'ın kalitesi belli. Bana göre bu maçta iyi top oynamadık. Beşiktaş'ı kutluyoruz'' dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesporlu oyunculardan Eren Özen, üzgün olduklarını belirterek, ''Beşiktaş'ı grup maçlarında bir kez yenmiştik, ama o maçta çok iyi mücadele etmiştik. Bu maçta Beşiktaş da bizim kadar mücadele etti ve kalite farkı ortaya çıktı. Biz kupada gelebileceğimiz yere kadar geldik. Beşiktaş'ı ikinci maçta 6-0 yenecek halimiz yok. Artık bundan sonra lige bakacağız'' şeklinde konuştu.

Oyunculardan Ahmet Devret ise Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finale yükselme başarısı gösterdiklerini kaydederek, ''Artık bundan sonra lige bakmaya başlayacağız. Beşiktaş'a başarılar diliyoruz'' dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

CR7

ben kadroya alınmaları yeterli diye biliyorum
hatta bir kaç kez 3 kaleci almıştı ilk 18'e Denizli
para aldı çocuk deniliyordu.
ama sahaya girmesi gerekiyor mu emin değilim.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Alıntı yapılan: L_James_6 - Ocak 28, 2011, 14:22:02
Çeyrek final ilk maçı..
Bir 5 atıp 2. maç geziye gitmeliyiz..
rotasyon filan..
Saldır Beşiktaş!  :bjk :bjk

ayrıca bir 5 attık ve 2. maç geziye gidiyoruz ;D

Cem Goren

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ocak 28, 2011, 22:11:52
5-0 biter.
8) 8) 8) 8)

maç için konuşmaya gerek yok görüldüğü üzere skoru vermiştik zaten daha önce :rock yanlız şu var 5-0 giden bir maçı bu denli geren hakem'e ve rakip oyuncuya ben ana bacı giderim arkadaş.

Ernst'i gördüm sahada resmen güven geli içimden arkadaş rahatça izledim ya. Fernandesde belli iyi adam topçu kumaşı var bu adamda ;;D Hilbert hayatının topunu oynadı belkide tepelere vurdukları girse iyi şeyler olurdu aslında ama sağlık olsun. Olan oldu 5-0 güzel sonuç artık yarı finale bakalım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Since 1903

CR7

www.yildiz.tv'den trt 1'e gir :D
maç saatine tıkla
ilk yarıyı bugün
2. yarıyı yarın izle vaktin yoksa
vaktin varsa tamamını şimdi izle :D

NoPasaran

Neden  6 atmaz bu takım ya

Valla en son bosque zamanında atmıştık sanırım sebatmıydı neydi !

Deli olacam
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

"Hep çizgiye inip ikinci topları gelen arkadaşlara çıkarıp pozisyonlar bulduk. Bugün bunları gerçekleştirdik. Bunu önümüzdeki maçlarda da yapıp inşallah golleri bu şekilde atarız."

Tayfur Havutçu            :ok
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Portekizli futbolcu kupadaki rövanş maçında forma giyemeyecek.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında sarı kart gören Quaresma, kupadaki 4. sarı kartını gördü ve cezalı duruma düştü..

Öte yandan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında hakem tarafından tribüne gönderilen ve cezalı duruma düşen Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, mücadeleyi locadan takip etti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

MAÇIN AYRINTILARI

Beşiktaş: Hakan Arıkan, İsmail Köybaşı, Manuel Fernandes, Tomas Sivok, Quaresma (Dk.68 Onur), Roberto Hilbert, Bobo, Ekrem Dağ (Dk. Erhan Güven), Necip Uysal, İbrahim Toraman, Fabian Ernst
Yedekler: Rüştü Reçber, Onur Bayramoğlu, İbrahim Üzülmez, Simao Sabrosa, Hugo Almeida, Erhan Güven
Teknik Direktör: Bernd Schuster

Goller: Bobo (Dk.23-50), Fernandes (Dk.31-48), Quaresma (Dk.62)

Sarı Kartlar: Ferdi (Dk.56), Quaresma (Dk.56), Hilbert (Dk.72), Mustafa Marangoz (Dk.72)
http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=19678
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

KeePSaKe

Alıntı yapılan: L_James_6 - Şubat 03, 2011, 00:27:11
www.yildiz.tv'den trt 1'e gir :D
maç saatine tıkla
ilk yarıyı bugün
2. yarıyı yarın izle vaktin yoksa
vaktin varsa tamamını şimdi izle :D

Tamam Yiğit sağol :)
Since 1903