Ana Menü

[Ziraat Türkiye Kupası ÇF] Beşiktaş:5 - Gaziantep BşB:0 [02.02.2011]

Başlatan CR7, Ocak 28, 2011, 14:22:02

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Hilbert-Fernandes sahanin en iyilerinden biri.

Birakinda Bobo golculugunu gostersin,oynamayan forvet bencil olabilir, ama ilk anda atsa ofsayt durumdaydi Hilbert
dogal olarak kaleyi dusundu...Herseyede elestiri olmaz ya.

FERNANDES muthis , SIMAO + Gutinin yaptigini tek basina yapiyor... Helal olsun, cok begendim.
Hilbertte cok iyi olma yolunda, bu takima adepte oldu artik.
Bobo bildigimiz golcu iste, Besiktasin golcusu aslinda, Almeidayi suan keserdim Boboyu oynatirdim.

Skor guzel, mac iyi...Keyiflerde iyi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

dırek kırmızı es gectı hakem! top yok bısey yok arkadan hılberte tekmeye sarı gosterdı yazık! durduk yere oyunu gerenlerde kasınıyor!!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

djinonu

sabahtan beri maci karistiriyorum karabük macina yazip duruyorum allahim ya:D
kirmizi kartti direk ayaga arkadan giriyor menfaatci hakemler ayakcilar bizimkilerden birisi yapsa direk kirmizi!
tff usaklari paragöz karaktersiz insanlar!

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

djinonu

keskinli

cok rahat gecti mac
coktandir yaslni demli cayimi rahatca icebildigim bi macti
macin en iyisi hillbertti,sahanin her yerinde vardi.cok iyi verkac lara girdi
rakibin solunu yol gecen hani yapti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 02, 2011, 21:26:08dogal olarak kaleyi dusundu...Herseyede elestiri olmaz ya.

All-Star maçlarında smaca blok yapan oyuncu ıslıklanır.
Takım şov yapıyor, uçuk bir farka gidecek belki. Bu yüzden de eleştirebiliriz(m).
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carsi52

İsmail Köybaşı  :alkis :alkis

Maç hakkında yorum yapmaya gerek yok.Tek merak ettiğim Quaresmaya vermedi mi ya sarıyı  :-\
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gürol

quaresmadan sonra ub takımdaki en teknik futbolcu fernandes "guti ve simaoyu da katarak söylüyorum"
adam beliyle top oynuyor ve alelacele verilen paslar değil bakarak adrese gönderiyor topu..
bobo 2 gol attı ama onun yüzünden en az 3-4 gol atamadık..
schustere ceza gelmedi en azından onanmadı neden sahaya çıkmadı anlamadım..
artık korkmuyorum simao ya da quaresma sakatlanır diye çünkü ikisi de iki kanatta da oynayabiliyor biri oynamasa ekrem sağ kanatta oynar hilbetle iyi anlaşıyorlar zira ekrem de iki kanatta da oynayabiliyor.
ikinci maçta tamamen iskeleti a2 oyuncularının oluşturduğu araya birkaç tecrübeli adamla kurulan bir kadroyla oynamalıyız.
mesela muhammed bir yarı oynasın bir görelim :) defansa yeni alınan adamla atınç oynasın.furkan oynasın.onur ilk 11 çıksın necip oynasın falan..
erhan güvenin oynadığına sevindim maç başı parasını aldı onun için iyi oldu..inceledim hata da yapmadı gözlemlediğim kadarıyla top ona geldiğinde hiç pas hatası yapmadı..tabi ki yetersiz beşiktaş için o ayrı bir konu..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

ilhan mansız_melis

Çok iyi maç oldu bizim açımızdan.

Ayağınıza sağlık çocuklar.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: gürol - Şubat 02, 2011, 22:11:51erhan güvenin oynadığına sevindim maç başı parasını aldı onun için iyi oldu.
Maç kadrosuna alınmaları yeterli oluyor diye biliyorum kardeşim ben o parayı almaları için.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?