Ana Menü

[STSL] İbb:2-BEŞİKTAŞ:1 [30 Ocak Pazar] [15:00]

Başlatan Cem Goren, Ocak 26, 2011, 21:51:27

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

yahu biz açık verdik rakip de bunlardan faydalandı diyor
nesi kötü ya
allah aşkına abi bi bırak şu Schuster antipatini-nefretini her şeyini eleştirme isteğini öyle bak şu cümleye.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

açık verdik değil pardon. kendimiz hata yaptık - ki doğru cenk'in hatasıyla geri düştük- sonra da aurelio'nun atılmasıyla olay bitti. bu da doğru.

keskinli

bu yorumun antipatiklikle alakasi yok
bi kere de kendinde sucu arasin,bi kerede desinki ben oyuncu degisikliklerini gec ve yanlis yaptim desin
r
fatih terim triplerine girmesin
rakip pasifmis;
bld ne yapacakti?
karsinda yildizlar takimi varken,buyrun arkayi aciyorum istedigin kadar gol atabilirsinmi diyecekti?
tabiiki kendine göre bi taktik yapacakti,defansa cekilecek kopntra atak arayacakti
rakip seni cözerken sen rakibi niye cözemiyorsun diye sorarlar adama
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

ernst niye yok, o kadar yabancı sınırı diye ağlıyoruz maça 5 yabancı ile çıkıyoruz.nobre yerine bobo ya da aurelio yerine ernst ile niye başlamadık.

CR7

oha abi diyorum sadece.
hava sıcak olsa bu stad full dolar.

CR7

he bir de biraz daha merkezi bir yere yapılacak -yolu olan bir yer- biz her maç dolu tribünlere oynarız.

carsi52

Kaç bin taraftar varmış açıkladılar mı ?
Bölünür senin için uykular!

CR7

35,000 civarı deniliyor.
kombine sahibi olmadığını düşünürsek bu kadar kişinin :)
bir de kombineli taraftar olduğunda 50,000 kişilik stad dolar.
fiyat da önemli tabii.

carsi52

O kadar varmıdır ya  :D

O kadar varsa gayet iyi.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eRe

Alıntı yapılan: Free Idea - Ocak 30, 2011, 23:42:27
25 TL olursa dolar her maç.

:) dolar abı ucuz olursa merkezı bı yerde oyle boyle dolmaz
bu yıldızları yakın bı yerde tum takım taraftarları ızlemeye gırer
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

saldır beşiktaş

Hakem futbol maçı değilde boks maçı yönetir gibiydi İ.b.b'li futbolcuların dirseklerini tekmelerine göz yumdu.Bu açıdan çok zor bir maçtı.                                                                                                                               

Kadroya gelirsek bence formda bir İsmail'i oynatmayarak büyük bir hata yaptı hoca.İbrahim fiziken hiç hazır değildi.Ayrıca 34 yaşıdaki Guti 3 gün arayla 2 maçı kaldırabileceğini düşünüyorsa hoca 21 yaşındaki İsmail'i niye oynatmıyor anlamış değilim.Ekrem konusunda bir şey demiyeceğim mecbur kaldı anlaşılan Hilbert'i çok arayacığız.                                                                                                                                     

Oyuna gelince ilk yarı boyunca son 3 maçtaki gol atmak için her şeyi yapan bir Beşiktaş vardı sahada rakip ilk geldiğinde golü çok şanslı bir şekilde bulunca üzerinede kırmızı kart gelince takım moralmen çöktü.Ordan sonra kazanmak çok zordu gerekli hamleler gelmeyince kaybettik malesef.İkincilik için işimiz zorlaştı ama takımın potansiyeli gücü var artık kredimiz kalmadı.           
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

35 binden fazla gibi duruyor.

Bu arada dikkatimi çekti bu İskender İBB ile oynadığımız son maçlarda gol atıyor hep bize...
Since 1903

Cem Goren

valla açık konuşiyim ben olimpiyat stadında biletler bedava olsa gitmem ben bi daha oraya.

*daha net ve gerçekçi açıklamayıda facebook profilimden yaptım haberiniz olsun ;;D
altın kapılarımız kan oldu tayfun