Ana Menü

[STSL] İbb:2-BEŞİKTAŞ:1 [30 Ocak Pazar] [15:00]

Başlatan Cem Goren, Ocak 26, 2011, 21:51:27

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

golu yedik ya... ben boyle isin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

firat=sergen gibi benim gözümde!
yedik
ernsti simdi niye alirsin sen?
fernandes kalitesini ispatladi kac mactir belliydi bence...
almeida ne yaptigini bilmiyorum
tek forvet markajdan kurtulamiyor galiba ...
guti=sergen gibi her mac oynayamaz...
bu hafta böyle gecti haftaya birsey kalmaz tek talihsiz bir mac 17de17 gitti büyük konusmaya gerek yoktu ama hakem maci bu duruma getirdi.
10 kisi maci götürmek zaten zor..ayakta duramiyorlardi...ne diyim can sagligi
sampiyonluk isteyen zaten yoktu.2ci olun yeter.

djinonu

3 büyüklerin pislikleri bir takima toplanmis iste ne beklersiniz bunlardan!

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

IL Capitano

gecmis olsun.. ikinciligi kacirmayalim bari..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

husoeagle

bu lige bu oyuncular çok fazla
sen ne kadar oynamak istesende adamların kafa yapısı belli oynatmamak
neyse sağlık olsun tek puan kaybımız bu olur inşallah

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

djinonu

Alıntı yapılan: husoeagle - Ocak 30, 2011, 16:58:17
bu lige bu oyuncular çok fazla
sen ne kadar oynamak istesende adamların kafa yapısı belli oynatmamak
neyse sağlık olsun tek puan kaybımız bu olur inşallah

abi ben bu sene sampiyonluk istemiyorum tamam olsa iyi olur ama kalsin 2cilige oynasinlar tabi futbolcularin hedefinde uzak olan sampiyonluk olsun ama bana 2cilik lazim sampiyonlar ligi icin. yani puan daha kaybedilir...kaybetmeye lüksümüz yok demeye gerek yok yani..
mac ortadaydi pek basini izleyemedim ama ortada 15 korner atan bir takim ve kendi kalesinde soguktan donan bir cenk ve bir ortada isinmadigindan hatali bir gol yiyen cenk...takmiyorum ama berabere bitseydi göz dagi olurdu yine...neyse can sagligi. dedigim gibi 3 büyüklerin pislikleri iste..

RCA

haketmedik.. onlar da haketmedi maç 1-1 olması gerekiyodu.

ya niye allahım niye bu ibb snde ne var yahu?? kafayı sıyırıyorum bu takımı karsımızda böle oynayınca.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

Since 1903

Grocbenn

2.yarıda 10 kişi oynamamıza rağmen mücadelemize bayıldım..Q7'nin Simao-Fernandes'in yüzündeki kazanma hırsını görmek benim mutlu etti..

Fakat Schuster kötü günündeydi...Oyunu okuyamayan..Müdahalede eksik bir Schuster vardı bugün..Merak ediyorum Ernst'le problemi ne..Soyunma odasında ondan da mı kafa yedi..Guti yorgun..Yürüyemiyor..Neden bu kadar tahammül edersin..Kulübende dinç Bobo var..

10 kişisin fizik olarak düşmüşsün 86.dk ya kadar bekliyorsun..Tam golü bulmuşsun..Yükleneceksin tribüne gönderilip oyunu soğutuyorsun..Son dk.larda duran top kazanabilirsin Simao'yu çıkartıyorsun..

Bugün ne Cenk ne de Aurelio'ya kızıyorum..Takımdaki hırsa bayıldım..Lig de ki Şampiyonlar ligi ümidi de çok zora girdi..

RCA

hayvan gbi bursa trabzon ve kayseri takımları var..

feneri saymıyorum oldum olası oyununu beğenmiyorum..

bu saydığım 3 takımla artık çekişmemiz gercekten çok çok zor..

inşallah trabzon yener bugun.  çünkü şampiyonluk sadece hayal. kendimizi kandırmayalım ona göre hareket edelim derim.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

husoeagle

bu yenilgi ilede 17 de 17 saçmalığının stressi bitmiş oldu

Ersin Develi

2 gol bana ofsayt gibi geldi,maç boyunca pozisyonun tekrarını göstermedi.Görebilen varmı o pozisyonu