Ana Menü

#49 Muhammed Demirci

Başlatan CR7, Ocak 12, 2011, 03:06:17

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

yetenekle is bitmiyor iste
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 20, 2013, 01:57:37
yetenekle is bitmiyor iste

Eski konulara bakıyordum, Mami'nin maaşı 600 bin lira yapıldı konusuna gelmiştim. Herkesin yorumu aynı, ben ve benim gibi beğenmeyenler o zamanda aynı şeyleri yazıyormuş şimdi de aynı şeyleri yazıyor. Bir de farklı düşünüp o zamanda umutlu olan ve hala umudunu devam ettiren bir grupta var. Ama bakıyorum yaşına, oyuna girdiğinde yaptığına falan tam da bu alıntıladığımı yazmaya girmiştim.
Yeteneği var, hemde fazlasıyla. Ama onun dışında hiç bir şey yok. Beşiktaş'ı geçtim süper ligdeki sıradan bir takımda zor oynar.

ERHUN

Dikilitaş'a versek ya şunu. Belki biraz adam olur.

beckyZWICKY

çok büyütmüşüz biz bu cocugu.. daha küçükken geleceğin en büyük yıldızlarından biri olacak gözüyle baktık ve bunu ona hissettirdik.. aslında biz cok büyük bir hata yaptık..

neyse şuana ve geleceğe bakarsakta; maalesef ki pek bi bok olmaz bu oyuncumuzdan..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

Alıntı yapılan: ERHUN - Ocak 31, 2014, 23:17:33
Dikilitaş'a versek ya şunu. Belki biraz adam olur.
kendisi icinde bizim icinde iyi olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Öncedende söylemiştim devre arasında kesinlikle kiralık olarak gönderilmeliydi.
Bölünür senin için uykular!

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Önceki sayfada kaza haberine yorumumun aynen arkasındayım. Bugün takımdan ayrılsa nereye giderse gitse umurumda olmaz. Böylelerine gerektiğinden fazla değer vererek bu duruma gelmelerinde bizimde suçumuz var. Musa Muhammed'in bir vukuatını duyan var mı? Gidip Nijerya'da kendi yaş kategorilerinde kaptanlık yapıyor, takır takır topunu oynuyor. Bu ise daha resmi maçta tek olumlu hareket yapmadan bizim gerizekalı basınımız tarafından "yıldız futbolcu" ilan ediliyor. Hele bir futbolcu statüsüne girsin, maç oynayabilecek kapasiteye gelsin, A takımla maça çıksında, yıldızı eksik kalsın.

Ben öğrenci hâlimle yıllardır forması, bileti, kombinesi alacağım bunun gibilere yılda 600 bin euro mudur dolar mıdır lira mıdır her neyse saçılacak (bu lafım sırf buna değil, takımdaki diğer oynamayanlarada, oynayabilecek seviyeye gelmek için yeteri kadar uğraşmayanlara, uğraşsalar bunca yılda illaki gelirlerdi o seviyelere). Böylelerine verilen parada hakkım varsa helal etmiyorum. Tolga'da geçen Ferrari almış. Allah daha iyisini versin, Tolga gibilere de hakkım varsa son kuruşuna kadar helal olsun.

El Colgado

artık iş kendinde.
ya kendini geliştirir ya da kayseri erciyes'ten elazığ'a gider.
yetenek tek başına yetersiz.
serdar özkan arda'ya çalım atmayı öğretirken şimdi nerede olduğunu ben dahi bilmiyorum.

NoPasaran

TRANSFER | Muhammed Demirci, 1 yıllığına Rıza Çalımbay'ın teknik direktörlüğünü yaptığı Mersin İdman Yurdu'na kiralandı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Rıza Kaptan'ın etkisi belli ki. Umarım oynar.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Besiktasli bir TD ile calismasi daha iyi, Riza hoca onu adam ederse eder yoksa Mami den birsey olmaz.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi