Ana Menü

#49 Muhammed Demirci

Başlatan CR7, Ocak 12, 2011, 03:06:17

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

bu sene oynatilsaydi keske..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

bu kampta kendini gösterirse büyük çıkış yapar diye düşünüyorum hasan türk le beraber :) hadi mami yaşıtız bak senden çok şey bekliyorum :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Beşiktaş'ın genç yeteneği Muhammed Demirci, ağabeylerinin aksine tatil yapmadan çalışmalarına devam edecek.

Teknik direktör Samet Aybaba'nın aldığı karar gereğince, 18 yaşındaki oyuncunun A2 takımla çalışmalara devam edeceği, ayrıca salı günkü Turgutluspor mücadelesinde de forma giyeceği öğrenildi. Muhammed, kampa kadar A2 takımın antrenmanlarına katılacak. Ardından 3 Ocak'ta Antalya'ya gidecek olan A takımın kamp kadrosunda da yer alacak.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

calissin tabii biraz kendine baksin
kayseri macin 1-2 güzel hareketi vardi
kumasi cok iyi bu cocugun insaallah kafa yapisida iyidir
insaallah yetistirenlerde sporcu kültürüyle yetistirmislerdir
bu cocugun iyi olmasi hem takimda alternatif olur hemde altyapidan yetisitirile bi cocugun kazanilmasi diger genclere örenek olur, bizede moral olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Yıllardır büyük umutlarla beklenen Barcelona, Milan gibi kulüplerin istediği yerli Messi diye yorumlanan Muhammed Demirci ile yollar ayrılmak üzere. Samet Aybaba son olarak Milan'ın istediği iddia edilen genç oyuncu için, "Sözleşmesinin uzatılmasına gerek duymuyorum" raporunu verdiği öne sürüldü.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Neye göre gerek duymuyor acaba merak ediyorum

K.D

Şu gerek duymama mevzusunun gerçeklik payını düşünemem ama böyle bir şey söylemişse gerçekten yazık sana aybaba burada bile bilic farkı belli oluyor.

Hazırlık döneminde kendini gösterdi umarım sene içinde az-çok faydalı olur ve özellikle kupa maçlarında değişilmez olup iyi oynar fazla bir beklentim yok bu sene için ama seneye artık ligi kaldıracak duruma gelmeli! :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

CR7

U19 Milli Takımımız, Makedonya'nın Mladost şehrinde oynanan  UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Ön Eleme Turu 12. Grup'taki ikinci maçında Faroe Adaları'nı 2-0 yendi.

Millilerin gollerini 42.dakikada Egemen Zengin, 48.dakikada Muhammed Demirci attı. Gruptaki diğer maçta Makedonya Karadağ'ı 2-1 mağlup etti.

Türkiye üçüncü ve son maçında 11 Eylül Çarşamba günü TSİ 17.00'de Karadağ ile oynayacak. Milliler ilk maçında da ev sahibi Makedonya'yı Egemen, Emre (2) ve Batuhan'ın golleri ile 4-1 yenmişti.

Türkiye:  12-Gökhan Akkan, 2-Egemen Zengin, 3-Batuhan İşçiler, 6-Ozan Tufan, 9-Atabey Çiçek (Dk 76, 18-Berkant Taşkıran), 11-Emre Taşdemir, 13-İbrahim Coşkun, 14-Fethi Özer, 15-Hasan Ayaroğlu (Dk 46, 8-Muhammed Demirci), 16-Doğan Erdoğan (Dk 66, 7-Şevki Çınar), 17-Mustafa Altıntaş.

[KralKartal]

Muhammedé sahip cikmak gerekir, taraftar olarak, kotu oynadigi gunler bile ona destek vermek lazim
kolay yetismez yildizlar, onca sene bekledik, o da bizim gibi bekledi ve cok calisti.
suan iyi gidiyor, cok daha iyi olacak tabiki

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Muhammed Demirci'nin kullandığı 34 MUH 99 plakalı lüks otomobil kontrolden çıkarak önünde seyreden Kemal Mahi yönetimindeki İETT çalışanlarını taşıyan 34 GV 1546 plakalı servis minibüsüne çarptı. O sırada seyir halinde olan ve önündeki kazayı fark edemeyen Samet Keser idaresindeki 34 UUC 59 plakalı otomobil ise duramayarak Demirci'nin otomobiline çarptı.

Meydana gelen zincirleme kazada servis minibüsünde bulunan Osman Gögercin isimli yolcu hafif şekilde yaralandı. Ünlü futbolcu ise kazadan yara almadan kurtuldu. Demirci'nin kullandığı lüks otomobil ise kullanılamaz hale geldi. Diğer sürücülerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı Gögercin, ambulansla Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ayakta tedavisi yapılan Gögercin'in durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Aracın süratli olduğunu iddia eden yaralı Osman Gögercin, "Ümraniye çıkışına 500 metre kala çok şiddetli bir patlama sesi geldi. Daha sonra sürüklendiğimizi gördüm. Araç içerisinde personel arkadaşlarla beraber koltuklardan fırladık. Araçtan indiğimizde bir aracın arkadan bize vurduğunu gördük. Bu esnada zaten göğsümde bir ağrı vardı. Tünel içerisinde duran araçlardaki vatandaşlar, aracın çok süratli olduğunu köprü üzerinde makas attığını söyledi. Daha sonra gelen motorize ekipler polis memuru arkadaşların aracı gördüğünü beyan ettiler. Sonra ambulans geldi ve hastaneye getirdiler." dedi.

Olaydan sonra Demirci ve diğer sürücüler, ifadeleri alınmak üzere Çengelköy Sabancı Polis Merkezi'ne götürüldü. Demirci'nin basın mensuplarına görüntü vermemek için yüzünü gizlemesi dikkat çekti.

İfadesinin ardından çıkışta basın mensuplarının sorularına cevap vermeyen Demirci, arkadaşlarıyla birlikte karakoldan ayrıldı.

------

Hey gidi hey. Biz ondan adam gibi çalışıp as kadroya girmesini bekliyoruz o saçıyla başıyla oynamaktan başka bir şey yapmıyor diyorduk bir de bunlar çıkmaya başlarsa durum kötü. Hiç genç falan demeyin, Paul Pogba-Samuel Umtiti-Adnan Januzaj-Zekeriya Bakkali-Adam Maher-Memphis Depay gibi örnekler var. Yazdıklarımın çoğu 93 ve 94'lü, sadece Adnan 95'li. Türkiye'de Ali Adnan örneği var o da 93'lü.

Bu yazdığım adamların girip istatistiklerine bakın, tamamını izlemedim ama izlediklerim oynadığı ligde zorlanmıyordu. Ligi kaldırabilecek fizik kapasitesindeydi.

Benim az bile umudum kalmadı bundan. Bizde bir şey oynayamaz. Yıllarca pohpohlamamızdan dolayı oluşan adı sayesinde süper ligde kolay takım bulur. Anadolu'nun yolunu tutar. Orada kendini geliştirip İstanbul'a geri gelebilirse gelir yoksa Erman Kılıç'ımsı bir şey olur çıkar.

Eğer bundan 10 yıl sonra forum durursa ve aynı kişiler burada olursa demişti dersiniz.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Devre arası 11 oynayabileceği bi kulübe kiralanması gerektiğini düşünüyorum.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 20, 2013, 01:28:55
Devre arası 11 oynayabileceği bi kulübe kiralanması gerektiğini düşünüyorum.

o zaman bal'a :)