Ana Menü

Müthis transferlerin mimari kimdir? [anket]

Başlatan [KralKartal], Aralık 26, 2010, 19:26:05

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

İşimize gelince Antu çoluk çocuk işimize gelmeyince yorumları mı kıymetli oluyor abi ?

Aziz Yıldırımı sevmeyen baya fenerli var tamam.Ama Aziz Yıldırım ne yaptıysa ne olursa sus dediği zaman susturabiliyor insanları yani sosyal gücünü kullanıyor.

Tek transfer yapmayla bitmiyor iş.Gelsin şampiyonluklar avrupada başarılar medyada ezilmesin Beşiktaş taraflı tarafsız herkezin saygınlığını kazansın Beşiktaş ve Demirören o zaman yaranmış olur işte.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Volkan Mansimovu bekliyor hala ceosuda yonetimdeydi ya :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 29, 2010, 21:45:02
Volkan Mansimovu bekliyor hala ceosuda yonetimdeydi ya :D

Yok onun kel kafasına s.mıştı en son volkan abi ;D
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

KeePSaKe

Şu müthiş transferlerde gelsin artık :)
Since 1903

NoPasaran

harbi ne nerde bu mubariz?

Demiroren kendi demiştı ya söz verdi getirecek diye birde tv yi acacak diye. Alla alla
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

tv 15 ocakta açılıyordu sanırım :D en son böyle duymuştum Ertem Şener'den.

Digiturk platformunda.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

tv yi o kel acacakti. Başkasi dese inanmamda , kendi gözlerimle haberturk te seyrettim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

cevabi bulduk:

"SCHUSTER'SİZ FENERBAHÇE VE GALATASARAY TRANSFER YAPAMAZ"
"Transfer hamlesi sadece Yıldırım Başkan'ın inisiyatifi ile yapılmadı" diyen Düren, "Bu büyük oyuncular, dünya futbol piyasasının, Beşiktaş'a eğilmesinin ve Beşiktaş'ın üzerine konsantre olduğunun da göstergesidir" diye konuştu.

husoeagle

bence yapılan trransferlerde pay %50 %50 dir.
dünyada schusterden daha iyi hocalar var yada şöyle düşünelim schuster her istediği oyuncuyu gelmek için ikna edebilirmi
bugün guti geldi de neden raul gelmedi
yada simao almedia fernandez schuster içinmi geldi
yada acaba serdal adalı ve cengiz zülfikaroğlu oyuncuların klüplerini bonservis konusunda ikna ederken pazarlık yaparken o klüplere hocamız schustermi dediler.
yada cengiz zülfikaroğlu çıkıp yıldırım demirörene başkanım simao yu alacaz onayın varmı yoksa bile sen karışma ben cebimden karşılarım maliyetini mi dedi
yada neden hep ön görüşmeden sonra demirörende görüşmeyi sonlandırmaya gitti
yukarda da söylediğim gibi transfer puzzle gibi taşlar yerine oturduktan sonra alınamayacak hiçbir oyuncu yok
kimi oyuncu hocaya mocaya bakmaz biraz daha fazla parayı duyunca gelir kimi oyuncuyuda hoca sayesinde ikna edersin
bi bütün olarak düşünmek gerekir yani

[KralKartal]

Adali:

Almeida'yı almamızda  Quaresma yardımcı oldu. Bütün transferlerin oluşmasında başlangıç noktası Schuster'dir. Gelecek futbolcular gelmeden hocasını soruyor. Ricardo'dan sonra Guti'yi yaparken sıkıntı yaşarmıyız diye düşündüm. Kolay değil iki yıldız oyuncuyu bir arada tutmak. Guti geldikten sonra çok iyi anlaştıklarını gördük. Şuanda transfer ettiğimiz her futbolcu birbiri ile çok iyi anlaşıyor. Takımda herhangi bir tartışma hiç bir zaman olmadı.

hocayi sormazlar diyenlere...

NoPasaran

Adalının q7 schusteri tanımıyordu sözünüde koy ihsancım :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

NoPasaran

Yabancıların yerlilerden farklı istekleri ev ve araba oluyor. Onun haricinde çok özel uçarı bir talebleri olmadı. Benim için ikna konusunda en zor transfer Quaresma oldu. Hocayı ve Türkiye'yi tanımıyordu. Her gidişimizde bunları anlattık. Quaresma ile 2-3 kez yanyana geldik. 2 tanesinde görüşmemiz olmadı. Quaresma'da çift telefon değişik bir fülar biraz ürktüm kendisinden. (gülerek) Bu kadro Beşiktaş'ın en iyi kadrosudur.

lig tv
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]