Ana Menü

Müthis transferlerin mimari kimdir? [anket]

Başlatan [KralKartal], Aralık 26, 2010, 19:26:05

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: L_James_23 - Aralık 28, 2010, 00:34:44
sadece para ile bitmiyor bazı işler.
Beckham Amerika'ya neden gitti ki o zaman ???
İş schuster'de dahi bitiyor olsa onu kim getirdi teknik direktörlüğe ? Kendisi mi başvuru yaptı arkadaşlar, Allah aşkına ya :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Schusterin Avrupadaki ayrıca karizmasi ne..

Elbette denizli yada rıza hoca ile ölçmüyorum ama

bize bile gelirken bu forumdaki eleştirleri hatırlayınc :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Schuster'i ben eleştirdiğimi hatırlamıyorum.
Sadece Teknik direktör olarak da bakmıyorum.
Futbolculuğunda d gayet iyi biriymiş, ayrıca Real'e son şampiyonluğunu kazandıran teknik direktör.(kimse real'i ben olsam ben de şampiyon yaparım demesin görüyoruz işte kaç senedir)
ayrıca son söz tabii ki Schuster'i getirme başarısını gösteren yönetimin de payı çok büyük.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Schustere destek veren bir kaç kişiden biriydin yiğit..

genel olarak dedim :)

5 hoca adayı vardı en az schuster isteniyordu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 26, 2010, 19:39:53
Schuster ve S.Adalı.

İlla tek seçim ise;

böyle düşününcede tek şık işaret edemiyorum aslında ya.

Guti, Schuster olmasaydı zor gelebilirdi açıkcası bence.

Q7, S.Adalı olmasaydı zor gelebilirdi..

Neyse ben S.Adalı diyorum. Nedeni ise;

Almedia olsun simao olsun filan, Schusterden önce Yönetimin(S.Adalı başta olmak üzere) başarısıdır.
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 28, 2010, 00:14:40
Kleberson geldiğinde Hoca kimdi ihsan
yada Ailton..

Oyuncularımızdan hocanın olması nedeni ile gelen TEK İSİM GUTİ HERNANDEZDİR..

Çok abartmayın bazı şeyleri..

Bu oyuncuların gelmesindeki asıl etki Başkan, Yönetimdir..

Hoca ben bile olsam bu adam Q7, Simao, Fernandez, Almeidayı getirdi..

Kleberson'a tamamda Allah aşkına Ailton büyütülücek bi futbolcumuydu ya..
Neyse ama başkanın bence bazı işlere kafası basmıyo eğer Adalı olmasaydı bu transferleri yapmayı beceremezlerdi ve Schuster olmasaydı futbolcular gelirken daha bi düşünürdü ki gelirlermiydi acaba..Bi rızaya ertuğrula çok zor.. Yönetimin katkısı tabiki var ama işi bitiren ve başaran demirören değil bence.

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 27, 2010, 23:54:25
Mourinho Besiktasta olsun parayi versen Messide gelir.

Bencede..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

[KralKartal]

Kleberson simdi nerede? Ailton nerede ?

Kleberson abartildi sadece, brezilya milli takiminda oynayan futbolcular her sene degisiyor.
Menejerlerin oyunu, brezilya futbol pazaridir.

Guti fark olsa Raul gelirdi. Raul Schalkeye gitti. Onu istiyorduk cunki. Olmadi.
Abartmiyorum ki, dogruya dogru. Simdi van Gaal Besiktasta olsa kim bilir kimler gelir..
Mourinho olsa Ozil bile gelebilir. Acik ve net.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Q7 ve Gutininde kendi ağzından yaptığı açıklamaları da baz alırsak asıl nedeni her zaman Schuster'dir. Ama Schusteri bu takımın başına getiren ve her türlü yetkiyi verende başkan Demirörendir. Bu yüzden ben Demirören diyorum.

S.Adalının tabiki payı vardır burda ama Demirören daha önce bu tür yetkileri kimseye vermemişti,transferleri hep kendi bitirmek istiyordu ve kendi uğraşıyordu. Transferin başına işten anlayan birini geçirince neler olduğunu gördük. Bu yanlışını görüp bunuda düzeltmesi Demirörenin ayrı bir başarısıdır. Tabiki S.Adalınında hakkını yemeyelim adam belli bi ikna kabiliyetine sahip ki bunca transfer gerçekleşiyor.

Sonuç olarak belirttiğim sebeplerden dolayı oyum Demirörene ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Cengiz Zülfikaroğlu neden ön planda değil acaba :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Demirören Schuster i getirmeseydi,Q7 ve Guti gelirmiydi tartışılır
Q7 ve Guti taraftara imza töreninde aşık oldu
Q7 Simao ve Almeida da etkisi olmuştur illa ki.
Serdar Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu bu kadar yıldızı bu kadar az parayla transfer etmesi,ticari zekalarını ön plana çıkarıyor.
Vs Vs.
Hepsi birbiriyle bağlantılı diye düşünüyorum.

NoPasaran

Sosyal çevresini kullanmış Demirören ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 28, 2010, 23:49:54
Sosyal çevresini kullanmış Demirören ;D

Kendisini büyük göstermeye çalışıyor herkez benden korksun ben istediğimi yaparım ben büyüğüm vs vs vs..

Ve bu halleri kendisini ve bizi küçük düşürüyor.Herşeyde çağ atlamış ama konuşmaları hareketleri hala aynı.
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 29, 2010, 19:56:06Kendisini büyük göstermeye çalışıyor herkez benden korksun ben istediğimi yaparım ben büyüğüm vs vs vs..

Ve bu halleri kendisini ve bizi küçük düşürüyor.Herşeyde çağ atlamış ama konuşmaları hareketleri hala aynı.

Ne yaptı yine de kendisini ve herkesi küçük düşürdü ?
Arkadaşlar yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim ya. Her büyük işletmeci her büyük taraftar kulüp başkanı olabilir mi sanıyorsunuz ? Tabi ki bu adam özel hayatındaki bağlantılarını, sosyal çevresini kullanıyor. Bizim facebook'ta okey oynamak için mesajlaştığımız adamlar varken bu adamın cep telefonunda dolar milyonerleri var ve golf oynamaktan bahsediyorlar.

Ağzıyla kartal yakalayıp İnönü'de maç öncesi gösteri yapsa yine de göze giremeyecek bu adam.

Tüm Y.Demirören yorumlarından sonra genel görüşüm: Bu adam iyi de yapsa kötü de yapsa zaten herkesin içinde nedenini anlayamadığım bir Yıldırım Demirören Yeter sesi varmış bağırılmayı bekleyen.

carsi52

O konuk olduğu programlarda Yıldırım Demiröreni ne kadarı takıyor sanıyorsun ?

Hiçbirisi takmıyor kimsede saygınlığı yok belli etmiyor.Konuşma şekilleri felan sosyal gücümle felan yaptım ne bu yahu ? İstiyorsan sen yapmış ol bu söylenir mi ?

O sevmediğimiz nefret ettiğimiz aptal işler yapan Aziz Yıldırım'a birisi birşey diyebiliyor mu ? Mehmet Topuz transferinde sosyal gücü nerdeymiş kullansaydı ya sosyal gücünü ?
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 29, 2010, 20:23:54
O konuk olduğu programlarda Yıldırım Demiröreni ne kadarı takıyor sanıyorsun ?

Hiçbirisi takmıyor kimsede saygınlığı yok belli etmiyor.Konuşma şekilleri felan sosyal gücümle felan yaptım ne bu yahu ? İstiyorsan sen yapmış ol bu söylenir mi ?

O sevmediğimiz nefret ettiğimiz aptal işler yapan Aziz Yıldırım'a birisi birşey diyebiliyor mu ? Mehmet Topuz transferinde sosyal gücü nerdeymiş kullansaydı ya sosyal gücünü ?

Anlaşılan farklı programlar izlemişiz.Bu transferleri yapan Beşiktaş'tır, Beşiktaş'ın gücüdür. Ben sadece aracı oldum, sosyal çevremi kullandım dedi. Dün programda Y.Demirören'e ne dendi de Aziz Yıldırım'a böyle şeyler diyemiyorlar diyorsun? Ben başkanlığını, bulunduğu makamı veya kişiliğini rencide edecek bir söz, bir ima duymadım doğrusu.

Ayrıca, Aziz Yıldırım yönetici olarak başarılı ancak kendi büyük egosundan dolayı başarısız olmakta. Sevmediğim tek yönü klasik fenerli davranışları sergilemesi.

Mehmet Topuz...
Gelse Demirören iyi, gelmedi Demirören kötü.
Gelse kral topçu, gelmedi dansöz.
Gelseydi Beşiktaş'lı Mehmet olacaktı. Gelmedi diye fenerliler "topuz" dediler diye dalga konusu yapıldı.

Kendi içimizde çelişiyoruz... Topuz ile mi vurucaz şimdi Q7 transferini, Guti'yi, Simao'yu, Almeida'yı, Schuster'i unutup.