Ana Menü

Bobo'da kriz kapıda..

Başlatan NoPasaran, Aralık 03, 2010, 12:09:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Yönetim, 2.3 milyon Euro isteyen Sambacı'ya "İmkânsız" dedi.

Nobre kadar para isteyen Bobo'ya verilen ilk cevap "Artık bu rakamlar yok. 1.5 milyon euro'yu kabul et" oldu.. Menajer Figer, yönetimle sıkı bir pazarlık yapmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş'ta aldığı yıllık 1 milyon 100 bin Euro?dan rahatsız olan ve Mert Nobre'nin kazandığı 2 milyon 300 bin Euro'luk ücreti örnek göstererek aynı rakamı isteyen Bobo ile siyah-beyazlı yönetim arasında kriz çıkması an meselesi..

Konuyla ilgili görüşüne başvurduğumuz Beşiktaşlı bir yönetici şu açıklamayı yaptı:

"Bütün futbolcuların kabul etmesi gereken bir gerçek var..

Artık futbol piyasasında eski rakamlar yok.. Biz Nobre'ye ödenen paranın fahiş olduğunu düşünüyoruz, aynı hatayı başka bir futbolcumuz için yapmayız.. Dünya yıldızları Quaresma ve Guti'nin aldığı rakamlar ortada.. Beşiktaş?ın ve Türkiye'nin tanıtımına büyük faydalar sağlamalarına rağmen, neredeyse Nihat?tan az para alıyorlar.. Bobo'ya şifahen bu tavrımızı net biçimde ilettik.. Kendisinden memnunuz ama 2.3 milyon Euro?yu ödemek gibi bir niyetimiz yok.."

BU arada Bobo'nun menajeri Juan Figer önümüzdeki hafta İstanbul'a gelerek Serdal Adalı ile pazarlık masasına oturacak.. Daha önce Nobre konusunda Beşiktaş'ı köşeye sıkıştırıp önemli bir zam elde eden uyanık Figer'in aynı metodu Bobo için de izlemesi bekleniyor.. Ancak yönetim bu kez daha sert bir tavır sergileyerek kapıyı 1.5 milyon Euro'dan açacak, çıkılacak üst limit ise 1.8 milyon Euro olacak..

BAŞKAN DEMİRÖREN SATMAMIŞTI

Anlaşma sağlanmaması halinde ocak ayından itibaren istediği kulüple imza atma hakkına sahip olan Bobo için daha önce St Etienne ve Panathinaikos'tan 6 milyon Euro civarından teklifler gelmiş, ancak başkan Yıldırım Demirören "Bobo en az 10 milyon Euro eder" diyerek oyuncunun gitmesine izin vermemişti..

BİR yandan eşi R[kufur otomatik editlenmistir]uel'in "Sakat sakat oynama, Beşiktaş o zaman senin değerini anlar ve istediğin parayı verir? diye etkilediği, öte yandan menajer Juan Figer'in "Nobre'den aşağı hiçbir ücreti kabul etme" telkinleriyle sıkıştırdığı Bobo'nun, ocak ayında krize sebep olma ihtimali yüksek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Şu Nobrenin fiyatını indiremezlermi ya :-\

Resmen huzursuzluk kardeşim bu nedir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Nobreyi sutlasinlar :) kurtulalim zaten sevmiyorum bu nobreyi hic isinmadim.

Boboda kriz cikmaz, cözülür bir sekilde.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Yerli forvet alırlarla gönderbilerler ancak yine bir sürü tazminat muhabeti çıkacaktır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ılk geldıgı gunden berı nobreyı gonderecez dıyoruz 4 sezon olmus pes
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Gerekirse yollansın ama o kadar para verilmesin.
Nobre konusuna gelince fiyatı indirmeye gerek yok şutlasınlar direk.
Bölünür senin için uykular!

CR7

R[kufur otomatik editlenmistir]uel Strutz : Bobo'nun eşi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Bu Figer ebesinin gözü,bu adama pek güven olmaz.

ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis

Bobo'nun eşi mi ki gerçekten ne bileyim :D

Bjk yönetiminin hepsi yalancı biraz ağır mı olmuş ne :D

Sanki biz yönetim Bobo'yu istemiyormuş gibi bişey mi söylemiş :D

Ersin Develi

Sahte'dir bence
Adresinin linki bu
http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1636993729

O isimle hesap açabilir herkes,bende yarın Alex'in eşi olarak hespa açıcam,ileti olarak yazacam ki
Ben türkiyeyi seviyor ama fenerden nefret ediyor,aziz yıldırım t.p tur yazacam :D

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Aralık 03, 2010, 22:19:18

R[kufur otomatik editlenmistir]uel Strutz : Bobo'nun eşi.

Böyle bişey olma şansı hiç yok.
Bölünür senin için uykular!