Ana Menü

Bobo'da kriz kapıda..

Başlatan NoPasaran, Aralık 03, 2010, 12:09:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

To the fans of Besiktas. You guys are the people who deserve our respect. Do not believe anything the papers say! So far no one has spoken about the contract renewal! We live the best moments in this club but when the board of directors is acting in the worst way with Bobo!

Çeviri yapacak biri :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

İlginçtir ki Nobre ile sözleşme uzatılmadan önce de Nobre sakattı hatta bel fıtığı oldu deniliyor futbol hayatı tehlike de deniliyordu

Şimdi ilginçtir ki Bobo ciddi bir sakatlık yaşıyor, futbol hayatı tehlike de deniliyor ve sözleşme uzatılması için büyük uğraşlar veriliyor

Ve ilginçtir ki her iki oyuncunun da menajeri Figer  :)

Bobo kabul ederse, 2.yarı sözleşmesi dondurularak uzatılmalı
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

MuRaT_1903

Nobreye menejer oyununa gelip o kadar para verirsen Bobo da ıster yapacak bısey yok.Hep soyluyorum takım ıcı huzursuzluga neden oluyor boyle şeyler.Nobre yata yata o paraları alırken Tello,holosko ne kadar ısteksız oynamıstı karısmıstı ıcten ıce ortalık cok ıyı hatırlıyorum.Belkıde bana oyle geldı komplo urettım :o
Beşiktaş CANDIR,HAYATTIR...

Grocbenn

Bobo eğer Nobre kadar para istiyorsa haklıdır..Çünkü kendisi bu takımın 1. forveti Nobre'de yedeğidir..

Ama şöyle bir durum var Bobo yılda 2.5 milyon Euro alabilecek kapasitede bir adammıdır asla..

Kesinlikle bu paralar verilmemelidir..Bobo da bilir ki Dünya'da hiçbir takım ona 2.5 milyon Euro vermez..Anca G.Saray-Fener o paraları verebilir..Giderse de gitsin..

ilhan mansız_melis

Geçtiğimiz günlerde basında Bobo'nun neden Türkiye'ye dönmediği yolunda yapılan bazı haberlerde Brezilyalı oyuncunun eşinin kendisine yaptığı "Değerini anlasınlar" telkiniyle tedavisini uzattığı yönünde iddialar yer almıştı.

Bu iddialar üzerine Brezilyalı golcü Bobo'nun eşi R[kufur otomatik editlenmistir]uel, Facebook'ta eşi Bobo adına açılan bir hayran sayfasına konuyla ilgili düşüncelerini yazdı.

R[kufur otomatik editlenmistir]uel, üye olduğu hayran sayfasının duvarına "besiktas yonetim hepsi yalanci . kotu karakter . butun gazete yalanci , hicbir teklif yapilmadi . bobo taraftari cok seviyor ama yonetim cok kotu." yazarak kafaları karıştıran ve bomba etkisi yaratacak bir açıklamada bulundu.

Bobo'nun eşi R[kufur otomatik editlenmistir]uel'in bu açıklamalarının ardından kafalarda soru işareti uyandıran Bobo'nun tedavi sürecinin uzaması sorunu, yerini yeni sorulara bıraktı.(maraton)

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Menajerlere güven olmaz diyorum ve susuyorum.