Ana Menü

Sergen Yalçın KISKANIYORSUN !!!

Başlatan NoPasaran, Eylül 30, 2010, 22:16:49

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Bunun gözleri kaç numara söylesin bizzat kendim göndericem gözlük.     Kıskanma sergen boşuna Gutinin ne insan olarak nede futbol olarak tırnağı olamazsın.       
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Bravo bunu da başardın.

Kimse Türk futbolunda yetişmiş en yetenekli oyunculardan birinin henüz 25 yaşında kadro dışı bırakılıp, satış listesine konacağına ihtimal vermiyordu.

O kadar yetenekliydi ki, ne zaman boşta kalsa bir büyük takım sırtına geçirdi formasını. Sahaya çıktığında öyle bir şeytan tüyü takıyordu ki; hangi takıma gittiyse taraftar sevdi onu. İlginç de bir sevginin öznesi olmayı başardı. Maç başlamadan önce ne kadar kızarsa kızsın taraftarları, topu ayağına aldığında ikna etti herkesi. Görmediğinde nefret ettiğin, görünce yelkenleri suya indirdiğin acı çektirmeyi seven güzel kız gibiydi hep. Hiç kimse onun sadece sol ayağının yediği kadar küfrü yemedi belki. Bunu da başardı, yalan yok.

Üstüne geçirdiği Galatasaray ve Fenerbahçe formalarına rağmen Beşiktaş?a geri döndüğünde herkes homurdanıyordu. Yine sahaya çıktı, yelkenler suya indi. ?Söz ver bize Sergen? diye söz alındı ilk maçından önce. Söz verdi, sözünü de tuttu. Bunu da başardı. En enteresan kariyer hikayelerinden birine en ideal finali yazdı. Yine Beşiktaşlı Sergen oldu ve bıraktı.

Televizyona adım attığında futbolundaki şeytan tüyünü çenesine de yansıttı. Bıyık altından gülerek konuşmaya başladığı zaman sol ayağına edilen sevgi-kızgınlık ve şaşkınlığı temsil eden küfürler, çenesine ve umursamazlığına edilmeye başlandı. İlginçtir, yine çarpıcı ve başarılı bir kariyer hikayesi yazmaya başladı. Analizleri kayda değer olmasa da, ?beni izlediler, almadılar? gibi çıkışlarla dinlenecek hikayeler sunmaya başladı. Severdik veya sevmezdik ama başarılı bir televizyonculuğa doğru adım attı. Bunu da başardı Keçi Sergen.

Yine uslu durmadı. Nasıl yaptı, neler dedi herkesin malumu zaten. Fenerbahçe ve Galatasaray forması giyerek yapamadığını Beşiktaşlı yorumcu etiketiyle yaptı. Kendisi bu haliyle artık Ahmet Çakar, Erman Toroğlu muadili bir yorumcu. İnönü Stadı?nda, atıp da şampiyonluk getirdiği stadda, 30.000 kişinin iştirak ettiği ağır sözlerin, hem de dalga geçilerek sarfedilen ağır sözlerin muhatabı oldu. Dün akşam Beşiktaş ikonlarından birine gönül koyuluşuna.. belki de üstünün çizilmesine sahne oldu İnönü Stadı. Bunu da başardı Sergen.

http://www.burasikapali.com/2011/bir-sergen-vardi/
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

bence gelecegin erman toroglusu .
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Dün üzüldüm ama nedense.

Tepkiler gelince Sergenin yorumlarıda değişti. Daha az  belden aşağı vurmaya başladı..

Üzücü açıkcası..

Fazla duygusallık yapmışta olabilirim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

ne kadar tahammülsüz olmaya basladik
hic kimsenin elestirisine tahammül edemiyoruz artik
yemin ediyorum ben  cekiniyorum artik bu taraftar baskisindan
trabzon macinda quaresmanin bencilliginden gutinin 2.yaridaki etkisizliginden bahsedecektim ama cekismeden ne kadar yildiysam en iyisi susmak dedim icimden.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 27, 2011, 19:02:32
Daha az  belden aşağı vurmaya başladı..

Bunu düşündükten sonra üzülmeye gerek yok bence
+
Protesto edilince söylemlerini değiştiriyorsa,bu da onun düşüncelerinde sabit kalmadığını gösteriyor

Eleştiriye lafımız yok,eleştirilerine de bişe demiyoruz ama eleştiri değil karalıyor resmen.
Dün maç boyunca Guti hakkında bi tane yorum yaptığını duymadım.Çok merak ediyorum Guti ne yaptı,Beşiktaş formasını ayaklar altına mı aldı,takımını mı sattı? Ne yaptı bu adam ya, bu düşmanlık niye

CR7

nönü'de Beşiktaş taraftarının tepkisine hedef olan Segen Yalçın, Kartalbakışı'na çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Beşiktaş taraftarının protestosuna maruz kalan Sergen Yalçın yaşadıkları ile ilgili www.kartalbakisi.com'a konuştu.
"BEN O STADDA YILLARCA ALKIŞLANDIM"
Beşiktaş'ın Trabzonspor'u 2-1 yendiği maçta Quaresma'nın golünden sonra Beşiktaş taraftarlarının tepkisine hedef olan Beşiktaş'ın efsane yıldızı çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte Yalçın'ın açıklamalarından satırbaşları;
"Ben yıllarca bu stadda Beşiktaş forması ile sahaya çıktım, kaptanlık yaptım alkışlandım. O tribünler Sergen diye ayağa kalktı. Dün gece yaşadıklarım beni adeta yıktı, yaşananlardan ötürü sadece çok üzüldüm. Bunu hak etmemiştim."
"O AN GÖZLERİM DOLDU"
"Beşiktaş taraftarı belki de bana ilk kez İnönü'de tepki gösterdi. Ben buna alışık değilim, o tribünleri gollerim ile ayağa kaldırmaya alışık biriyim ama dün gece yorumcu olarak geldiğim stadda yaşananlar beni kötü anlamda çok duygulandırdı hatta bir ara o kadar üzüldüm ki gözlerimin dolduğunu hissettim. Ama olsun ben Beşiktaş'lı Sergen'im ve taraftarın canı sağolsun"
"KİMSENİN ADAMI VE YALAKASI DEĞİLİM"
'Bu olayın benim açımdan tekbir olumlu yönü var, o da bu yapılanlar benim işimi doğru yaptığımı gösteriyor. Ben kimseye yalakalık yapmadan işimi yapıyor ve inandıklarımı söylüyorum. Kimsenin adamı değilim. Ben Beşiktaşlı Sergen'im ve bu yolda hiç kimseye güdümlü ve bağımlı olmadan düşündüklerimi söylemeye devam edeceğim. Ama bir kez daha söylüyorum dün gece İnönü'de yaşadıklarımı asla unutamayacağım ama yine tekrarlıyorum Beşiktaş taraftarının canı sağolsun...'
www.kartalbakisi.com Özel Haberidir Kaynak Gösteriniz
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Tepki verilmesi gerekiyordu ama bu küfürsüz olsa daha iyi olurdu.
Bölünür senin için uykular!

CR7

küfür edilmedi ki

sergen doğru söyle sergen doğru söyle fenerli misin ve sergen noluyo gözün başın oynuyor dendi :)

2.si belki küfür olarak algılanabilir ama pek de ağır değil bence :D

carsi52

2.si için diyorum bende.

Onun yerine küfürsüz ama iğneleyeci bi laf söylenebilirdi :D

Yeter artık sergen sabrımızı taşırma gibisinden felan.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 27, 2011, 20:09:31
yemin ediyorum ben  cekiniyorum artik bu taraftar baskisindan
trabzon macinda quaresmanin bencilliginden gutinin 2.yaridaki etkisizliginden bahsedecektim ama cekismeden ne kadar yildiysam en iyisi susmak dedim icimden.

+rep olsada versek, dusuncelerimi ben baska turlu anlatamazdim. sabahtan aksama kadar dusuncemi savunacagima susmak en iyisi gibi geliyor son zamanlarda. sonra bide elestirdigin oyuncu gol filan atarsa cok baska bir baslikta "ya bak gördunuzmu" filan diye laf sokmalar..  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

"Guti'yi çekemiyor şeklinde yaklaşımlar duyuyorum. Futbolu bırakalı 2 yıl oldu. Ben bu tür kompleksleri aştım. İnönü'de hayatımın en üzücü dakikalarını yaşadım. Gözlerim doldu, protestoları hak etmedim"

Beni tanıyanlar bilirler; sözümü sakınmam... Düşündüklerimi söylerim, içim dışım birdir. Ne kimsenin arkasından gıybet yaparım ne de içten pazarlıklı bir yapım vardır. Ben Sergen Yalçınım... Doğru bildiğimi söylerim. Ama bunun farklı taraflarına çekilmesine katlanamam.

Siyah-Beyazlı formaya terini akıtmış, şampiyonluklar yaşamış biri olarak kupalar kaldırdığım İnönü Stadı'nda hayatımın en üzücü dakikalarını yaşadım. Protesto edildim. Gözlerim doldu, içim ezildi... İnönü'de yaşadığımız mutluluklar bir anda gözümün önünden geçti. Üzüntüden az daha ağlayacaktım. Bunu hak etmedim. Daha sonra 'canları sağolsun' dedim. Ben onların cömert alkışlarını da bilirim... Zaten bunları Beşiktaş taraftarına mal etmedim.

Futbol hayatına Beşiktaş'ta başlamış, adına besteler yapılmış, kulübün sembol isimlerinden biri olarak şunu hatırlatmak istiyorum... Futbolcu Sergen Yalçın'ı unutmasınlar. Ve benim şimdi bir yorumcu olduğum gerçeğini kavrasınlar.

Bu camiadan yetişen biri olarak, Beşiktaş'ın başarısı da en çok beni sevindirir. Kupalar kazanmış, Avrupa'dan Şampiyonlar Ligi'nde elde ettiğimiz Chelsea zaferi gibi bir zaferle dönmüş bir takımı en çok ben alkışlarım.

Ama doğru bildiğimi de söylemek zorundayım. Kimsenin şakşakçılığını yapmadan, birilerine şirin görünme çabalarına girmeden, dümeni kırmadan düşündüklerimi söylerim... Söylemeliyim... Dilin kemiği yok. Bazen dozu aşmış olabilirim. Ama kimseye önyargılı bakmadığımın bilinmesini isterim.

Yok Guti'yi çekemiyor, kıskanıyormuşum... Bu yüzden haftanın 11'inde Guti yerine Gökhan Gönül olmasını istiyormuşum... Camiayı gereksiz eleştiriyormuşum ve iyi giden tekere çomak sokuyormuşum gibi sözler duyuyorum...

Arkadaşlar, ben futbolu bırakalı 2 yıl oldu. Bunların hepsi saçmalık. Bu tür şeylerle hayatta işim olmaz. Ben komplekslerden arınmış biriyim. Sadece bu kadar yıldız getirilen takımdan daha fazlasını beklerim. Ayrıca ben, "Guti, Buca maçında kötü oynadı" mı dedim? Sadece Gökhan Gönül'ün golünün, F.Bahçe'nin şampiyonluk yarışında kalması açısından sağladığı önemi ve çok iyi bir maç çıkardığı için haftanın oyuncusu olmayı hak ettiğini söyledim. Yorumcu olarak her kulübe eşit mesafedeyim. Olmak mecburiyetindeyim.

Benim Beşiktaş'ta eleştirdiğim de yapılan hatalar. Yönetimin transferde har vurup harman savurup harcadığı milyon dolarlar... Takımdaki yanlışlar.

Şimdi soruyorum; ey Beşiktaş'ı sevenler... Yönetim yanlışlarını, 4-5 oyuncu geriye gelmediği için 60'tan sonra takımın havlu attığını, Fernandes için Ernst'in harcanmasına içimin elvermediğini yazmayayım mı?.. Bobo'dan bu kadar çabuk vazgeçilmemesi gerektiğini, Schuster'in benim tanıdığım en iyi golcülerden Fatih Tekke karşısındaki tavrının hatalı olduğunu, Beşiktaş'a yıllarını veren Tayfur Havutçu ve Zafer Oger gibi iki arkadaşımıza yapılanların hoş olmadığını söylememeli miyim? Benim yerime kendinizi koyun, bir de öyle düşünün!

UNUTULMAYANLAR
14 EYLÜL 1996
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
1996-97 sezonunun 5. hafta maçı. Kadıköy'deki dev randevuda dakika 90 ve Sergen Yalçın'ın nefis frikik golü... Beşiktaş 1-0 kazanırken, usta solağın bu golü uzun yıllar Siyah-Beyazlı taraftarların hafızasında yer etti.

25 MAYIS 2003
BEŞİKTAŞ-GALATASARAY
"Sergen attı, şampiyonluk geldi"... Beşiktaş 100. yılında adım adım şampiyonluğa koşarken, sezon boyunca birçok gol ve asist yapan Sergen Yalçın, 33. haftada G.Saray önünde son dakikada ağları havalandırıyor ve sezonun en anlamlı golüne
imza atıyordu.

1 EKİM 2003
CHELSEA-BEŞİKTAŞ
Lucescu yönetimindeki Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Rus milyarder Roman Abramovich'in yıldızlarla dolu Chelsea'si önündeydi. Ancak Stamdford Bridge'te parlayan tek yıldız vardı. Sergen Yalçın attığı 2 golle unutulmaz zaferde başrol
oynamıştı.

Sergen Yalçın/htspor

Ersin Develi

Kendi adıma konuşuyorum.
Sergen'in Beşiktaş'ı eleştirmesine kesinlikle lafım yok, yeri geliyor bizde burda eleştiriyoruz.Bu eleştiriler eksikleri görüp,düzeltmek maksadıysa söyleniyor fakat bizim sesimiz sadece bu forumda yükseliyor,daha da uzağa gidemiyor.Bu Sergen için öyle değil,Sergen'in lafı anında gündem oluşturabiliyor.Sergen Beşiktaş'ta efsaneleşmiş bir oyuncu,bu yüzden söylediği herşeye dikkat etmek zorunda..
Kimsenin gönlüne göre konuşmak zorunda değil,zaten öyle de olması gerekiyor.

''Ben bu transferlerin tamamıyla şov amaçlı yapıldığını düşünüyorum. Taraftarı susturmak, gündemi değiştirmek için bu transferleri gerçekleştiriyorlar. ''
'' Beşiktaş'ın Schuster merak'ını anlayamıyorum''
'' Guti'nin attığı pasları gözüm kapalı atarım'' vs vs

Bu açıklamalar gerçekten ELEŞTİRİ çerçevesi içinde mi?

Ts maçını yorumlarken bi kere bile Guti ile ilgili yorum yaptığını duymadım ben..Guti ne yaptı ben anlamadım,34 yaşında olmasına rağmen varını yoğunu ortaya koyuyor adam,buna bi kere bile Helal Olsun be demek yakışmazmıydı.

Dün Trt'de Süper 1 Gol programını izledim; Tanju Quaresma ile ilgili yorum yaptı,sadece son söylediği sözü yazayım; Quaresma Beşiktaş formasına çok yakışıyor...

Beşiktaş'lı olmayan biri bile böyle düşünürken, Quaresma yıldız değil,Guti'nin attığı topları gözüm kapalı atarım demek,nasıl bir eleştiri şeklidir anlayabilmiş değilim...

ilhan mansız_melis

1 gram üzüldüysem Sergen'e yapılan tepkilerde adım Melis değil !!
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.