Ana Menü

Sergen Yalçın KISKANIYORSUN !!!

Başlatan NoPasaran, Eylül 30, 2010, 22:16:49

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

vay be ne acayip bi durum
gariplige bak,celiskiye bak
taraftara yani size yani bize küfretti bagirlara basildi
gutiye 2 laf etti 1 numarali hain ilan edildi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 23, 2010, 23:21:05
vay be ne acayip bi durum
gariplige bak,celiskiye bak
taraftara yani size yani bize küfretti bagirlara basildi
gutiye 2 laf etti 1 numarali hain ilan edildi

sergen bize etmedi ona küfür edenlere orta parmağını gösterdi ki haklıydı bence çünkü o güne kadar sergenin bir yanlışı yoktu. sadece fenere gittiği zaman ben doğuştan fenerliyim demesi dışında. yani ona küfür edenlerin neden ettiği bilinmiyor. gelelim guti olayına. guti sergene küfür ettimi? bize ettimi? sergen dandik topçu sergenin şöyle böyle kişiliği var dedimi? SERGEN BİLEREK KIRMIZI KART GÖRÜP ŞEREFSİZLİK YAPMIŞTIR DEDİMİ? hiç birini yapmadı ama sergen neden kaşınıyor o zaman ortada birşey yokken böyle yükleniyor her maç sonrası? karın ağrısı var demekki...

Cem Goren

admin'den ricam 10dakika küfrü serbest bıraksın ya şu adam fazla değil 10dakika
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

Jose Mourinho: "Sol ayagini Almeida'dan daha iyi kullanan bir forvet yok. " Sergen Yalcin: "Almeida'nin ayaklari cok zayif."
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

bugün gerçekten iyi değildi almeida. pek beğenmedim. güçsüz gibiydi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Ridvanin yorumunu dinleyin.

Birde Sergeni dinleyin.

Sergen hep olumsuz,Almeida tam hazir degil ama topcu degil gibisinden konusmak pes..

5 gol attigimjz macta, olunsuz seylerden kim daha cok! bahsederse Akilsizdir, Eger Ben Besiktasliyim diyorsa Yalanci Serefsizdir.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

inşallah fenere o sol ayağıyla bir gol atarda finkin bacağının üstüne alemeidanınkini üstüne koyup sergenle sinan engine yollarız... ulan arkadaş bu kadar çirkeflik olur. neyse ikinizde birşey etmezsiniz...

beckyZWICKY

Sinan engin geçen gün tv de futbolcular hakkında konuşuyordu kazım olsun ernst olsun filan.. ''Futbolcuların Tuttuğu takım'' Forma aşkı para aşkı alem konusu filan..

Sinan Engin, sergeni iyi tanıyan biri..

Sergen için;
Sergen taraftar değil.. bir taraftar gibi sevinmez yada üzülmez asla.. Oynadığı dönemlerdede paraya odaklıydı çok oranla..

Bu arada bir notta benden;

Sergen benim için efsane filan değildir ve olmayacakta hiç bir zaman. Forma aşkı yoktu ama en azından oyunuyla taht kurmuştu biraz bir zamanlar.. Onuda kendi bir çırpıda sildi.

Ne hali varsa görsün.. Mümkünse gizli kapaklı yapsın her bokunu, gazetelerdede görmekten sıkıldım Sergen kız arkadaşlarıyla xxxxx clubde eğlenirken görüntülendi filan..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 22, 2011, 00:35:36
5 gol attigimjz macta, olunsuz seylerden kim daha cok! bahsederse Akilsizdir, Eger Ben Besiktasliyim diyorsa Yalanci Serefsizdir.
niye insanlari baski altinda tutuyorsunuz?isteyen istedigi gibi yorum yapar
bunun ne sonucla alakasi var nede baska bi seyle
bu kadar sevilmiyorda nicin bu adamin yorumlari seyreiliyor anlamis degilim

K.D

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 22, 2011, 21:49:27
ahmet abi bu konuyu yeni gördüm baştan beri okudumda sanki insanlar sergeni kötüledikçe sen her seferinde savunur gibisin tabi görevlerinden dolayı bu konuda çok ağır sözler söylenmesine izin vermemen burdaki düzeni sağlaman normal ama bu adamın yaptığı tek bir tane olumlu eleştiri yok skorla alakası olmayabilir ama insanlar yapıcı eleştiri yapmalı yıkıcı eleştirinin hiçbir faydası yok bence önceki açıklamalarında gutiyiş hiç beğenmemiş kendisi o pasları gözü kapalı atarmış şimdi diğer yorumlar neysede bu yorumda hiçbir zaman beşiktaş taraftarı gutiyi sergenden daha üstün görmemişti ama bu yorumlarıyla herkesten soğuttu kendini şimdi gutiyi beğenmiyor son 2 maçta 4 asist 2 gol attı istatistikler yalan söylüyor olsa bile guti olmasa kim oynıyıcak orada kendisinimi getirelim tekrar yıldız diye yoksa 15 yaşındakimuhammedimi ALT YAPIDAN DİYE saçma sapan yorumlar yapmasa bizde bu kadar kızmayız abi...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

keskinli

ben sergene kizilmasina karsi degilim
daha öncelere bakilirsa sergenin insan olarak kötü oldugunu defalarca yazdim
ama o zaman 2 gol atti diye bastaci yapanlar simdi 2 yorumdan yerin dibine sokuyorlar
herkes gutiyi begenmek zorundami?herkes yönetimin transfer politikasini onaylamak zorundami?
sergen iyi bi yazarda demiyorum
sergen iyi bi insanda demiyorum
ama herkesin bi fikri olabilir,bu fikirlerinden dolayi ona küfredilmesine karsiyim
ne olursa olsun,bu takimda oynamis az cok faydasi olmus insanlarin bu sekilde asagilanmasi yanlis

K.D

sende haklısın abi biraz daha anlayışlı davranmak lazım doğru söylüyorsun ama insanız sonuçta bazen kötü birgünün ardından öyle kötü yorumlar duyunca insan sinirlenip yazıyor insan işte yoksa kimse beşiktaşa 100. yılda şampiyonluğu getiren bir insana kasten kötü söz söylemez .
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 22, 2011, 21:49:27
5 gol attigimjz macta, olumsuz seylerden kim daha cok! bahsederse Akilsizdir, Eger Ben Besiktasliyim diyorsa Yalanci Serefsizdir.

İsteyen istediği gibi yorum yapar elbette

Ancak Biz ona Beşiktaşlı Sergen diyorsak oda biraz "sallama" yapmadan konuşacak..

Eleştiri yapabilir bir insan ancak Yukarda Allah korkusu varsa 5 attığımız maçtan sonra bari susar yani.

Herkes iyi oynadı dersin abartmadan geçersin..

Ama Sergenin ilk sözü olumsuz , hemde çok olumsuz..

Resmen kıskançlık içine girmiş, anlamıyorum anlamsız..

---

Dinleme olayına gelince,

Ben Ntv de çok dinlemedim Sergeni. Sevmiyorum üslubunu. Sitelerde görürsem yorumlarına bakıyorum..

TRT dede yeni bir program ve maç yayın hakkı elinde olan tek kanal..Pozisyonlara bakıyoruz tekrardan..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Besiktas yazlarinin kaci olumludur ki? Senelerdir ???

Sergen bu zaten, kendi uslubu ve kendi dusuncesi dunyasi var,
orada yasasin dursun ki ben ELESTIRMENLERI ciddiye almiyorum, DINLEMIYORUMDA, IZLEMIYORUMDA.

Elestiri olursa forumu takip ederim, burdakiler ne yaziyorsa bunlar beni daha cok bagliyor ve daha cok ciddiye aliyorum,
ki buradakiler en azindan takiminin iyiligini istiyor, sergenmis aliymis ridvanmis, baglamiyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

TRT'de, dün gece 1'e1 programında hafta sonu oynanan maçlar ile ilgili yapılan analizlerde, haftanın futbolcusu olarak Guti'nin seçilince yorumcu Sergen sinirlendi.

Sergen Yalçın, Guti'nin haftanın futbolcusu olmasına tepki göstererek "Bu Gökhan Gönül'e büyük haksızlık" dedi. Sunucunun "Oylar böyle geldi" demesine de kızan Sergen Yalçın "Guti haftanın futbolcusu olmak için ne yapmış ki. Beşiktaş zaten 5-1 kazanmış. Guti'nin biri penaltıdan attığı iki golden dolayı haftanın futbolcusu seçilmesi bana göre yanlış" diye konuştu.

Haftanın futbolcusunun Gökhan Gönül olması gekertiğini savunan Sergen Yalçın, sözlerine şöyle devam etti: "Gökhan Gönül, kendi becerisi ile geliştirdiği bir pozisyonda haftaya damga vuran akıl dolu bir gol ile takımına tek başına 3 puan kazandırarak, Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansını arttırmıştır. Rakiplerinin kaybettiği hafta, takımına 3 puanı bireysel becerisi ile kazandıran bir futbolcu haftanın futbolcusu seçilmeyecek de ne olacak?" diye sordu.

Program boyunca konuyu sürekli Gökhan Gönül'e getirmeye çalışan Sergen Yalçın, haftanın futbolcusunu seçen ekip ile tanışmak istemesi stüdyoda gülüşmelere neden oldu...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net