Ana Menü

SPOR TOTO Süper Lig 6.hafta | Beşiktaş:2- Antalyaspor:| 25 Eylül Cumartesi 19:00

Başlatan NoPasaran, Eylül 22, 2010, 13:03:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bilet fiyatları şöyle:

VIP ÜST B&E 350,00 TL
VIP ÜST A&F 275,00 TL
VIP ALT A&F 175,00 TL
VIP ALT B&E 225,00 TL
VIP ALT C&D 275,00 TL
NUMARALI ORTA 175,00 TL
NUMARALI KENAR 150,00 TL
KAPALI ÜST 110,00 TL
KAPALI ALT 90,00 TL
YENİ AÇIK 50,00 TL
ESKİ AÇIK 45,00 TL
RAKİP TAKIM (E.AÇIK) 45,00 TL
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Önümüzde çok kritik 3 maç var.

Antalyaspor
Rapid
Trabzonspor

Ve bunların 2'si deplasmanda Antalya maçı içeride..Bunun için Antalya maçında puan kaybetme lüksümüz yok.

Saldır Beşiktaş'ım..
Bölünür senin için uykular!

Ozan Doğan

trabzon maçı en zoru. sırasıyla rapid ve antalya maçları zorlu. antalyaya karşı erkenden oyunu kopartırsak iyi olur takımın diri kalması için. başarılar Beşiktaşımıza...

RCA

trabzonu çok kolay nakavt edicez.. ;) cacık yok aslında.. sadece iyi organıze olan bır takım ve fizigi iyi ama bizde iyiyiz.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Ozan Doğan

tabii bizim gibi basan bir takıma karşı zor oynarlar. yani çok zorlanacaklar bize karşı ve wien maçı yorgunluğu çok etkilemezse alırız ama dediğim gibi üçü içinde en zorlusu trabzon.

+18 !

Rahat alırız düşüncesindeyim.

Ve içimden bir his Necip gol atacak diyor.

saldır beşiktaş

Defansında baya problem var Antalyanın etkili hücüm silahlarımızla rahat kazanırız.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

rotasyon olacak , 4 gun sonraki rapid maci dusunulecek. zor bir mac olabilir .
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

Antalyaspor hocası Mehmet Özdilek, Uğur İnceman'ın bu maçta eski takımı Beşiktaş'a karşı oynamayacağını belirtti.

Kartal'ın bu hafta karşı karşıya geleceği Antalyaspor'un hocası Mehmet Özdilek, Beşiktaş'tan transfer ettikleri Uğur İnceman'ın eski takımına karşı oynamayacağını açıkladı. Özdilek, "Beşiktaş ile yazılı bir anlaşmamız yok. Ancak verilen sözler var. Bizim için verilen sözler, herşeyden önemlidir. Uğur İnceman bu hafta eski takımına karşı oynamayacak" diye konuştu.

Fanatik

:-\
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Eylül 23, 2010, 10:56:26
Antalyaspor hocası Mehmet Özdilek, Uğur İnceman'ın bu maçta eski takımı Beşiktaş'a karşı oynamayacağını belirtti.

Kartal'ın bu hafta karşı karşıya geleceği Antalyaspor'un hocası Mehmet Özdilek, Beşiktaş'tan transfer ettikleri Uğur İnceman'ın eski takımına karşı oynamayacağını açıkladı. Özdilek, "Beşiktaş ile yazılı bir anlaşmamız yok. Ancak verilen sözler var. Bizim için verilen sözler, herşeyden önemlidir. Uğur İnceman bu hafta eski takımına karşı oynamayacak" diye konuştu.

Fanatik

:-\

Aynısını fener öndere yapmıştı.
Çok saçma birşey..
Bölünür senin için uykular!