Ana Menü

SPOR TOTO Süper Lig 6.hafta | Beşiktaş:2- Antalyaspor:| 25 Eylül Cumartesi 19:00

Başlatan NoPasaran, Eylül 22, 2010, 13:03:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Çok aman aman olmasada dünkü futbolumuz fena değildi idare ettik diye bilirim.
Özellikle ilk golü bulduktan 3-4'lük olabilirdi maç gol yollarında biraz daha becerili olsak.

Dün Rıdvan Dilmen yüzde yüz futbol programında Schuster'in düşündüğü tam anlamda söyledi aslında.
Hocanın derdi puan veya puanlar değil bir oyun anlayışı benimsetmek isiyor takıma öncellikli hedefi bu.
Bu maçları hazırlık olarak görebiliriz biraz sabırlı olmamız lazım bu süreçte puan kayıpları olacaktır illaki.
Ama yinede şu yepyeni oyun anlayışıyla takım müthiş bir başlangıç yaptı bana göre 13 maçta 1 mağlubiyet gayet iyi bir performans.

Zaman geçtikçe çok daha iyi olacağız buna inanıyorum.

Dün maçta Hilbert Hakan ortaklaşa yaptıkları hatadan sonra baya tepki göstermiştim ancak ikinci gole sevinçleri duygulandırdı beni
Herkes hata yapabilir be kardeşim  :)  fazla tepki göstermemek lazım sonra pişman oluyorsun  :-\ 
Ayrıca o hata dışında ikiside gayet iyiydi özellikle Hilbert'in Helsinkiden sonraki en iyi maçıydı.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.