Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Yönetim hakkında karar çok erken bu bir gerçek aslında. Ancak kısa süre içerisinde yinede not vermem gerekirse Başarısız olduklarını düşünüyorum..Benim ve Beşiktaşım için 3 çok önemli noktada hata yaptıklarını düşünüyorum..

1 - UEFA MALİ DENETLEME..

Açıkcası bu konuda Beşiktaşın haklarını iyi savunduklarını düşünmyorum. Kıyas yapmak gibi olmasın ama nedense Demirören olsaydı bu sene bizi bir şekilde götürürdü gibi geliyor UEFA KUPASINA.. Gerekirse babası ile beraber birilerini ayarlar yine yaparlardı. Koskca Beşiktaşi başkanı canlı yayına çıkıp "UEFA kupasından geçen sene 8 milyon kazanmışız bunlarda zaten masrafa gitti" demez..Beşiktaşın itibarı ayaklar altına alınmıştır malesef. Çok daha iyi bir ekip ile bu konuda sıkıntısız halledilirdi..

2 - BASKET TAKIMI

Resmen istifa bile getirecek bir durum. Pes yani. Oyuncular biz gidiyoruz diyor sen onlarla masaya bile oturamıyorsun. Yaparsın kontratını ararsın sponsorunu. Şu kadro dağılmasa idi bugün dünya kadar sponsor bulunurdu. 3 kupa almışsın ve oyuncunu ve hocanı en cidddi ve yarı finalde elediğin takıma kaptırıyorsun. Koyuyor adama. Aynı  şekilde öyle yada böyle egemen olayıda.Resmen kendine alay ediliyora ama sen ses çıkarmıyorsun.

3- STAT KONUSU

Uzun uzun yazmaya gerek yok. Arena arena diye diretip alamazsan Beşiktaşın başkanından cacık olmaz der elalem. Haklıda.. Döndün geri stadına..Tamamen komedi :))

Bakalım zamanşla daha iyi belli olur herşey ama 3 kritik yerde büyük hatalar yapıldı bence

bende sana sorim sen nasıl buluyon
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

laf çok icraat yok diyorum

şu 100 000 üye olayına vb kredi kartını getirdiği de iyi oldu.
bir de kombinelerde doğal olarak yapılması gereken indirimi yaptı. en az 4 maç eksik oynayacaktı geçen seneye göre avrupa ligi olmadığından dolayı. ve taksit de tüm kartlara yapıyor. iyi iş.

diğer olaylar dediğim gibi fıs.
dediklerine katılıyorum.

ya soru bulamıyorum arkadaş :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Sor Erhuna...

Hawkins mi Arroyo nun mu gitmesi daha çok koydu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Bu soru lig sonunda gelse Hawkins derdim. Playoff sonunda gelse Arroyo derdim. İkisinide seviyordum, ama en çok Erceg'in gitmesi koydu. Takımda en sevdiğim ve beğendiğim yabancı oydu.

Sorum Banu'ya gelsin, bu sene nasıl bir Beşiktaş olacağını düşünüyorsun (futbol olarak)? Aklındaki kadro? Samet hocanın durumu ne olur? Kaçıncı oluruz? Böyle şeyler işte.

Banucan

gönlüm isterki kartalim şampiyon olsun tabiki ama realist olmak gerek
diye düşünüyorum ve büyük beklentilerim yok 3. olursak iyi diyebilcek durumdayım
Samet hocadan da umutlu değilim inşallah yüzümü kara çıkarır

sorum Andaç'a nerelerdesin yahu kaçak anlat bakalım bize?
FEDA

KeePSaKe

Tekirdağ'a gitmiştim 2 haftalığına geçen hafta geldim Banu
Ailem ramazana kadar orada kalacak.
Tek başına yaşamak zor ya dışardan yemek yiye yiye bir hal oldum annemin yemeklerini özledim :)

Soru yok valla aklımda benim yerime başkası sorsun.
Since 1903

Simurg

Bir daha benim yerime başkası sorsun diyene döndermeyin şişeyi :hüh

:D

Sorum banucana
Neden yemek muhabbeti açıp açıp beni açıktırıyorsun nedeeeeeeeeeeeeen  ???   :ahaha

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Banucan

:ahaha :ahaha en büyük zevklerim arasında ;D
ya valla genel durumdan yazdım canım özel bir amaç yoktu :D

sorum Ersin'e;
neler yapıyorsun nasıl gidiyor hayat?
FEDA

Ersin Develi

Potansiyel öğrencilik hayatım bu yıl sona erdi :) İş hayatına alışmaya çalışıyorum,aslında alıştım sayılır ama erken kalkma olayına alışamadım 2 aydır :)

Yengem başta olmak üzere evdekilerin "Ne zaman istemeye gidiyoruz" ile kız arkadaşımın "Askere git bir an önce" kelimeleri arasında sıkıştım kaldım,ne yapacağımı bilemiyorum :D Bunun dışında her şey yolunda çok şükür.

Benim de sorularım sana Banucan :)
Senin hayat nasıl gidiyor,neler yapıyosun?

Diğer sorum :)
Burç olaylarına hiç merak duymadım takip etmiyorum ama denk geldikçe okuyorum,twitterde burçla ilgili yaptığın rt lerin hemen hemen hepsi doğru :) Sence aslan burcusun seninde
"Ya napayım hayır diyemedim" gibi bir huyun var mı sevdiklerine karşı?

Banucan

hayat garip gidiyor çok uzun oldu evdeyim çalışmıyorum garip sıkılmaya başladım hatta o derece :D ayrıca erken kalkıyorum yılların alışkanlığı sanırım ;D

ve bdiğer sorunun cevabı evet genelde oluyor hatta bir dönem özellikle hiç hayır diyemezdim ama bi pisikoloji kitabı okumuştum hayır demeyi öğrenin olabilir adı tam hatırlamıyorum onu okuduktan sonra biraz daha iyi durumdayım eskisi kadar evet demiyorum ama yine de genel bir hayır diyememe durumum var malesef :D

sorum Melis'e;
Melisçim naptın tercihlerini felan çok uzak kaldım o konuya eskisi kadarda bi bilgin yok sürekli değişen eğitim sistemi yüzünden bana ufaktan bir anlatabilirmisin canım kesin olarak ne olmaya karar verdiğini ve hangi okullara puanların yetiyoru felan falan :D kolay gelsin ;D
FEDA

ilhan mansız_melis

Anaaaa soruya baak ;D

TS'den tercih yapıcam ben. 30 bininci olduğum için tek hayalim olan tarşh öğr. çok zor. Ama ben yine de Gazi Eğitim'i yazdım (daha doğrusu hocam yazdırdı uç boşver dedi ;D ) İkinci sıraya Çanakkale Eğitim'i yazdım sosyal bilgiler öğr. daha sonra Trakya Sos Bil. 1-2 yer daha yazdım sosyal bilgiler öğr. Daha sonra tarih bölümü yazdım ki Marmara ve ODTÜ hariç her yer tutuyor tarihte. Gazi,Dokuz Eylül,Ege,Uludağ,Çanakkale,Balıkesir,Kocaeli,Sakarya,Trakya'yı da yazdım hatırladıklarım bu kadar ;D ;D

Yani kısaca tarih bölümü kesin tutacak ama umarım bir mucize olur da Çanakkale tarih öğr. tutar. Böyle işte ;D

Çok zor bu tercihler ya ;D

Sorum Volkan abiye ;

Abi telefon olarak ne önerirsin en çok. Önereceğin telefonun özelliklerini kısaca yazar mısın ? ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Paradan haber ver melis ;D Para çoksa kızsan Iphone serisi, erkeksen Galaxy 3 :D

Sorum Büşraya,

BEşiktaş ligi kaçıncı bitirir sence bu sene
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

araya giriyorum kusura bakmayin  :)

erkeklik veya bayanlik telefonla mi oluyor adminim ? hahahaha
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: IL Capitano - Temmuz 31, 2012, 09:24:51
araya giriyorum kusura bakmayin  :)

erkeklik veya bayanlik telefonla mi oluyor adminim ? hahahaha

Kızlar teknolojiyi çok anlamıyorlar :D Basit ve son derece teknolojik bir cihaz iphone :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Benim hiç umudum yok beşiktaştan hevesim kalmadı ilk 5te yer alırsak şanslı sayıcam kendimizi

Sorum sercana
Özgürlüğün tanımını yap bize asker sana göre şuan özgürlük nedir ? :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..