Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

ozgurluk.. ImmMm kulaga bile hos geliyo :P ozgurluk benim icin suan cok farklı bir boyutta busracım.. Sizler evde olmaktan sıkılabılırsiniz belkide ama evde olmakta buyuk bi ozgurluk benim icin şu aşamada :) sorum volkan admine.. Gundemi sporu takip edemiyorum pek fazla.. Seninde duygusallğı geri atıp mantık cercevesinde cevap wereceğni bildigmden.. Senin bır arkdasımıza sordugun soruyu bende sana sormak istiyorum.. Biz ligi kacıncı bitiririz abi..?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Net konuşayım. İlk 2 imkansız mesela. 4. oluruz gibigeliyor en iyi..

Bunun kadro yönetim ve taraftar denklemi ile oluşacağını düşünüyorum. Yani kadro da zayıf yönetimde zayıf taraftar da zayıf .. Bir takımın en önemli oyuncusu o takımın en problemli oyuncusu ise ve butun umut buna bağlı ise gerisini sen düşün..

Rakipler çok çok önde senden bu konularda. Fener ve Galatasarayın altında kalacağımız kesin ama diğer Anadolu Kulüpleri ve Trabzonsporun durumunu henüz bilmediğimden yorum yapmak çok erken. Bir iki maçoynayalım daha iyiyorumlarız.

Erhun ,  Fikret Ormanın kaç sene Beşiktaş başkanı kalacağını düşünüyorsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Belli bir zaman vermek zor. Ben dediklerini aynen yapacağına inanıyorum, uzun yıllar kalmasını umut ediyorum ama benim bu düşüncem azınlık olarak kalıyor. Daha en başından çok karşı çıkan oldu. Başta dediğim gibi bir zaman yazmam zor.

Sorum Yiğit'e, Bavyeralıların bu sene ne yapacağını düşünüyorsun?

CR7

Şampiyon olacaklar gibi geliyordu ama hazırlık maçları pek tat vermiyor sonuç olarak.(kaiseri yine zar zor yenmiş) ama oyun olarak bilemiyorum. borussia ile çekişirler. diğerlerinin yetişebileceğini sanmam.

sorum Büşra'ya

diğer liglerde tuttuğun takımlar var mı? varsa hangileri?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Bariz takip ettiğim la liga dışında lig takip etmiyorum
Real ve barca maçlarını seyretmekten keyif alıyorum
Realci yada barca taraftarıda değilim ikiside bence mükemmel oyun sergiliyor.
Futbolun enleri bence..

Sorum Ersine
Bundan bi 10 yıl sonra kendi ve yaşantını nasıl hayal ediyorsun ?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Ersin Develi

Biraz geç oldu,özür dilerim :)

Henüz askerliğimi yapmadım o yüzden geleceğe dair hayallerim hep yarım kalıyor :D
10 yıl çok uzun süre ne yalan söyliyim hiç düşünmedim 10 yıl sonrasını,ama kabataslak bir düşünürsem,yazmayı seviyorum en büyük hayalim yazmak,amatör dahi olsa bu konuda bir şeyler yapmak istiyorum (Gerçi yazar olsam kitaplarım toplatılır,filmlerim sansürlerin ya neyse :lol ) bunun dışında şuan çalıştığım işte (tasarım) kendimi iyice geliştirmek istiyorum.Tahminim 2-3 sene gibi bir zaman zarfında evlilik görünüyor ufukta,bunların dışında şuan ki hayatımdan çok farklı olmazdı heralde diye tahmin ediyorum :) :)

Sorum Andaç'a
Nasıl gidiyor hayat,neler yapıyorsun,okul işi ne oldu? (Biraz az soru oldu ama idare et  ;;D )

KeePSaKe

Hayat berbat bu aralar benim için. Okul yok tekrar giricem abi. Olsun düşünüp sorman yeter :)

Sorum Melis'e

Okul nasıl gidiyor ? Okuduğun bölümden memnun musun ?
Since 1903

ilhan mansız_melis

Hoşgeldin Andaç.

Okul iyi gidiyor şimdilik :) Derslere girip çıkıyoruz işte ;D

Tarih okumamdan memnunum ya. Sınıfta keşke tarih okumasaydın diyenler çıkıyor ama bende öyle birşey yok şu an ki olacağını da sanmıyorum :)

Sorum Yiğit abiye ;

Abi dün ilk yarıda gençlerimizi gördün. Ne düşünüyorsun bu konuda,gelecek vaadeden bi oyuncumuz var mı sence ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Genç derken resmi maçlarda görmediğimiz Kadir Arı vardı bir de "ona mı kaldık" Emre Özkan. hasan türk'ü gördük bir kaç kere.
kadir arı'yı da hazırlık maçları zamanında izlemiştik.
dün açıkçası sahada kim kimdir biraz zor ayırt ettim biraz da makarayla filan geçti pek izleyemedim diyebilirim.
ama kadir arı'yı pek beğenmedim.
ortasahamız kötüydü.
şu an açıkçası ağırlığını kaldıramıyorlar gibi.
ama Hasan Türk'ten umudum var. Emre Özkan zaten Uğur Boral'dan hallice. yani oynarlar bu takımda.
Kadir arı ve Erkan kaş ise pek beğenmediğim isimlerden.
Erkan kaş topla oldukça fazla oynadı ama çalım atarken filan oldukça zorlandı,ortaları yerini bulmuyordu.
Batuhan'a genç mi desem yaşlı mı desem bilemedim ama bu gidişle köy de olmaz kasaba da.

Cem Gören;

iş hayatı nasıl oluyormuş anlat bakalım.

ilhan mansız_melis

CR7

adam en güzel cevabı vermiş.
foruma bile giremiyor :D

CR7

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mart 14, 2013, 18:20:33
Devam ettirelim mi ? ;D

yalnız piyasada ne kadir arı ne erkan kaş kaldı batuhandan bi şey olmadı :D
emre özkan oynamaya başladı 8)

ilhan mansız_melis

keskinli

Melis seninle devam edelim
canakkalede ucuz yollu temiz ve nezih pansiyon,otel,motel gibi bi yer biliyormusun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Valla abi açıkçası fiyat olarak en ufak bir bilgim yok. Güzel oteller falan var ama fiyat maalesef.

Hayırdır Çanakkale'ye mi geliyorsun ?

Büşra ablaya sorayım ben de.

Yaptığın bir spor var mı ?