Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Simurg bana soru sorduğunda özel mesajdan haber vermişti, aynı şekil bende Cem Gören'e ve admine soru sorduğumda haber verdim. Büyük ihtimal görmüyorlardır zira Simurg'dan bana mesaj gelmese bu konuya bakmak aklımın ucundan geçmezdi bana soru soran vardı vs diye.

Cem Goren

Cevap veriyorum kıpraşmayın :D Abi kusura bakma valla unuttum ya.

Neleri değiştirirdim valla hiç düşünmedim hani forumda herşey güllük gülistanlık geçinip gidiyoruz işte. He şu iddaa bölümünde biraz daha hareketlilik ve maç günleri organizasyon gibisinden konular yapmak için çalışırdım.

Sorum Yiğit'e. Tekrardan hazırlanma kararı verdin sınava. Bu kararı verirken pişmanlık duydunmu yada ilerde pişman olurmusun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Alves

Unutulduk mu hatırlamayan var mı ?(forum ahalisi) :)
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

CR7

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 24, 2011, 19:21:51
Cevap veriyorum kıpraşmayın :D Abi kusura bakma valla unuttum ya.

Neleri değiştirirdim valla hiç düşünmedim hani forumda herşey güllük gülistanlık geçinip gidiyoruz işte. He şu iddaa bölümünde biraz daha hareketlilik ve maç günleri organizasyon gibisinden konular yapmak için çalışırdım.

Sorum Yiğit'e. Tekrardan hazırlanma kararı verdin sınava. Bu kararı verirken pişmanlık duydunmu yada ilerde pişman olurmusun

hayır pişmanlık duymuyorum. kazanırsam ileride pişman olacağımı da sanmıyorum. bakalım hayırlısı.

sorum Erhun'a..

benim hakkımdaki düşüncelerini öğrenmek istiyorum. şu sürede edindiğin izlenim nedir?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Düşündüğümü açık açık söyleyeceğim.

Futbol konusunda bilgini tartışmam her fm delisi gibi futbol bilgin oldukça fazla.
Tartışmalarda karşındakileri hafife alıyorsun yada fazla ciddiye almıyorsun en azından bana öyle bir izlenim veriyorsun bu bazen sinirlerimi bozuyor.

Eskiden devamlı takıldığım bir forumdan bir üyeye benzetiyorum. Oda Beşiktaş'lıydı, isimiz aynı hatta yaşınızda aynı. Başlarda çok iyiydik ama bazı tavırları yüzünden aramız baya bozulmuştu bayadır görüşmüyorum. Arada diyorum acaba o Yiğit bu Yiğit'mi diye. Böyle düşünme nedenim bazı konularda birşey demediğim halde fazla sert çıkman.

Önceki sayfalarda bahsetmiştim olabildiğince sakin biri değilim ama olmaya çalışıyorum, ancak böyle üzerime ters gelindi mi bende olur olmadık tersleşiyorum.

Bende aynı şekilde sana sorayım bari benim hakkımdaki izlenimlerini.

CR7

Ben de senin futbol konusunda oldukça bilgili olduğunun farkındayım.
Ama şu futbol-para ilişkisine bakışın biraz garip geliyor.
Biraz önyargılı gibisin bu City sahiplerine karşı. :D Bu arada City merakım da yoktur. o Community Shield'ta inatla oldu biraz ;D

Dikkatli olmaya çalışıyorum bu sert çıkma vs. konusunda ama sanırım derdimi anlatamayınca gereksiz gerginlik hissediyorum ve öyle oluyor.Bazen de hiç öyle bir niyetim olmamasına rağmen öyle anlaşılıyor sanırım. bir de bir kere gerginlik yaşadım mı onun etkisinde kalıyorum sanırım bir süre devam ediyor bu. senle ilgili bir şey değil yani.

Yazdıklarını okumaktan da zevk alıyorum bunu da belirteyim.

Banu sorum sana birine soru sormak istesen ne sorardın kime sorardın? hadi sor da o da cevaplasın :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Benim sorunum City'le değil böyle saçma sapan para harcayan başkanlarla. Futbolun zevkini kaçırıyorlar bence. Chelsea'yide pek sevmem ama City doruk noktam herhalde.
Bazen ters anlaşılma nedenim pek gülme ifadesi falan kullanmamam heralde.

Bu arada Community Shield'den bahsetmişsin şuan da ntvsporda Manu-Manc maçının tekrarı başlıyor. Milli marş okunuyor şuanda, tesadüfün bu kadarı :)

-----

Neyse konu dağılmasın.

Banucan

şişe bende durmuş :D

evettt sorumumu sorumla cevaplıyim ben ;D

Melis yaşadığın şehri seviyomusun? bidee hangi bölümü hangi okulda okumak istersin? :D
FEDA

ilhan mansız_melis

Bayılıyorum Gelibolu'ya.

Okula gelince de Çanakkale 18 Mart,Marmara başta olmak üzere tarih öğr. olan herhangi bi yerde tarih öğr. kazanırım umarım.

Sorum Serkan'a(El Maestro)

Yeni yeni tanıştık forumda. Kimsin,nesin anlatır mısın ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Maestro

18 yaşında doğma büyüme Karabük doğumlu bir gençtir kendisi..  :)  Baba tarafı Niğde ana tarafı ise Trabzonludur .. Biraz karışık yani.  :D

Genel yapı itibariyle sorgulayan, birşeye kolayca inanmayıp araştırırım .. Sıcak bir yapıya sahibimdir herkesle gayet iyi anlaşırımdır ve herkesle illaki bir ortak nokta, ortak yol bulurum. Arkadaş ortamında konuşkanımdır ve her türlü ortama kolayca uyum sağlarım .. Bazen gereğinden fazla açık sözlüyümdür bu başımada dert açmadı değil.  :)  Biraz çapkında derler bana ama bu kuru iftiradan öteye gidemez.  :P

Siyasi düşüncelerim doğrultusunda da asi bir yapıyada sahibim, sistemi çok eleştiririm .. Özgürlüğüme çok düşkünümdür . Her zaman yanlış olan şeyleri değiştirmek, geliştirmek isterim..  İnsanları severim, ilerde kendim için değil gerekirse tüm insanlık adına bir şeyler yapabilmek isterim.

Siyasi, felsefi ve tarih kitablarını çok severim ve çok okurum . Aksiyon ve bilim kurgu filmlerinin ise hastasıyımdır .. Genelde özeleştiri yapmayı severim, bu yapımda kendimde gördüğüm değişik yapılarımdan biridir .

Futbol hayatımda çok önemli bir yeri kaspasr. Tribünlerin hastasıyımdır .. Karabükspor ile çok deplasman yapmışlığım vardır . Dünya futbolunu yakından takip ederim ve güncel her gelişmede genelde fikir sahibi olurum, ayrıca tam bir FM delisiyimdir ..

Daha çookk yazardım da kısa kesip okuyanlarıda sıkmayayım .  :D  Umarım azda olsa kendimi ifade edebilmişimdir ..

Benim sorum ise Volkan Abi'ye ..

Forumda şu an illa yeni bir bölüm açılacak diye birşey olsa Admin olarak hangi 'yeni' bölümü üyelerin huzuruna sunardın ?  :D  Veya şöylede sorabilirim gerçekten ilgi göreceğini bilsen hangi bölümü açardın ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Gundem diye bir bolum dusunurdum. Vardi aslinda bu bolum ama kavgalar ciktigi icin kapatmistik. Serbest vurus kismina cok sey yazamiyoruz malesef ancak orada olurdu..

Bir futbol sitesine cok bisey yapamiosun. Normal bir forum olsaydi, cok daha farkli konular islerdim ama buda gercek..

Erhun, gerginsin bu ara yada ben oyle goruyorum. İlk gunlerindeki sakinlik yok
Sanki
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Erhun bi ara buraya baksın. :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Eskisi kadar smiley kullanmadığım için böyle düşünülüyor sanırım? :D

Banucan

soru sormayı unutmuşsun :D

ben soriyim bari :D evettt sorum Cem abi ye:
Cem abi nasıl bir yer İsveç kültürü,insanları kısaca bahsedebilir misin?
FEDA

IL Capitano

Kuzey kutbuna en yakin ulkelerden biri. 8 ay filan bayagi bi karanlik hele aralik ayi resmen karanlikta yasiyoruz. 9 milyon nufusuyla uzun ama az bi nufusa sahip olan bi ulke. Hayat sartlari cok rahat. Okumak filan cok kolay, yeterki iste.
insanlarina gelince, hani bizde hep bi tabir vardir ya: soguk insanlar, komsu komsuya selam vermiyor filan. degil aslinda, insanlar birbirine mesafeli yasamayi tercih ediyor. asabi insanlar degiller, sokakta birbirini girtlaklayan insanlar görmek mumkun degil.. ama norvecteki gibi icine kapanip 100 kisi biranda öldurme olayi olabiliyor bazen..yok yok saka bi yana , burda dogdugum burda yasadigim , cocuklarimin burda dogdugu icin cok mutluyum. biz herseyin ayarini biraz fazla kacirdigimiz icin burasi bizim insanlarimiza sIkici gelebilir ama böylesi daha huzurlu.
sarisinlar tabiiki, sarisini tercih eden herkes icin mukemmel bi ulke.  :)  . kendilerine bakarlar, gym , kapali yuzme havuzlari filan bol bol var. antreman yapmayi bi extradan degilde hayatin bi parcasi olarak görurler. noel bayrami ve paskalya dolu dolu gecer. böyle iste bizim isvec.. ;D  edbergler, volvolar, wilanderler, henrik larssonlar, victoria silvested, marcus schenkenberg, abba, saab, ikea, roxette, zlatan, elmander, björn borg(bunu sadece don markasi sanan kekolar var guney sahillerinde) vs vs..

Benim sorum Volkiye; neden parayi veren dudugu calar olayina sahip cikmaya basladin?? demirörenden bahsediyorum tabiiki.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....