Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Valla cem Demiröreni zerre kadar sevmiyorum aslında. Girdiğim her ortamda "tüpçü" diye lanse ettiğim bir insan. Beşiktaşın başkanlığına hiç ama hiç yakışmıyor..

Ama bir tane Beşiktaşlı çıkıp Beşiktaşına sahip çıkmıyor. Sadece seçim günleri gelip yok olan çok insan görüyorum. Beşiktaşa malımda feda canımda feda diyecek birisi çıkmayınca Yıldırım Başkanın politikasına destek veriyorum :)

Büşra, kıskanç bir sevgilin olsun istermiydin ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

İsterim fakat aşırı hastalık derecesinde değil..
Kıskanılmak güzel bir duygu değer gördüğünü bilmek başkası tarafından düşünüldüğünü bilmek
özel hissetmeye yardımcı olucak bir duygu
dozu önemli tabi..
Bende kıskanırım çünkü :D

Sorum Melis'e beşiktaşlılık nerden geliyor futbola ilgisanırım futbolcusun da anlat bakalım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Anlatayım hemen. :)

Annem ve dedem Fenerbahçeli,anneannem ve babam ise Beşiktaşlı. Dedem Fenerli yapacakmış beni ama çok şükür anneannem önce davranmış. Ben konuşmaya başlayınca 'En büyük Beşiktaş' demeyi öğretmiş,küçükken beraber maç izlerken beraber tezahürat yapardık anneannemle. ;D

Aklımda kalan küçük bi şey anlatayım. Galiba 2001-2002 sezonu,Gs şampiyon olmuştu. Odamda ödev yapıyordum aklıma geldi düşündüm acaba açlık grevi yapsam bi şey yemesem Gs'yi değil de bizi şampiyon yaparlar mı ? diye ;D ;D Çocuk aklı işte. :D

Futbol oynamam ise,futbola ilgim 2002 Dünya Kupası'nda başladı,evde babamla maç yapıp eşyalar kırmam çoktur. Mahallede de ark. oynardım. 10. sınıfta kız futbol takımı kuruldu ben de girdim takıma 2 gol attım. Arklarla halı sahada maç yapıyoruz hala.

Benim sorum da Cem Gören'e. Abi nasılsın ? :D Erdi abiyle sıkı bir dostluğunuz var gördüğum kadarıyla. Forumda mı tanıştınız ? Bi de forumda en tuhaf bulduğun kişi kim ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Melis iyi olmaya çalışıyoruz seni sormalı :) Erdi Batmaz denen insan ziyanı arkadaş ile bundan 3 sene önceydi galiba bir Türk Telekom maçı öncesi tanıştık hatta ben o gün Akatlar'da röportaj falan vermiştim 8) Velhasıl kelam akabinde bu adam bir türlü düşmedi benim yakamdan. Çay içmek için ta Bahçelievlerden Üsküdar'a falan geliyor beni görmeye. Ama hakkını yemeyelim ne zaman ödemeli atsam arar burdan teşekkür ediyorum kendisine.
Şaka bir yana da Erdi can'dan ötedir ya. Değişik tepkileri enteresan hareketleri falan adamın kralıdır.

İkinci soruma gelirsek en tuhaf bulduğum kişi kim valla hiç düşünmedim ama Kaan ya *gerçi şimdi yok* adam sürekli atarlı giderli muhalefet çabasında. Dediğinden şaşmayan enteresan bir modeldi. Ama onu da çok severim yalan yok :)

Sorum Duru efendiye.
*Bundan 10 yıl sonra kendini nerde görüyorsun ve hayatta asla yapmayacağım 3 şey için örnek ver lan. Bonus soru da geliyor Beni seviyormusun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

mdc

Geleceğe dair planlar aşamasındayken 10 yıl sonra nerede görüyorum gibi bir soruya cevap veremeyeceğim. Ama güzel yerler olacağı kesin.

Dostlarımdan ayrı kalamam.
Düşünmeden hayat süremem.
Hayatta Beşiktaş

Sorum yok hakim bey :D Aklıma gelmedi birisi  bir şeyler söylesin işte ya :D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Beni Seviyor musun peki ona neden cevap vermedin.

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Cem Goren

Canımsın. ;;D

*Hayrına biri soru sorsun birine :D

Simurg

El Maestro Kimdir necidir ne sever ne sevmez bize kendini tanıtır mısın ?

BEŞİKTAŞK

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

El Maestro

Alıntı yapılan: El Maestro - Ağustos 27, 2011, 03:40:45
18 yaşında doğma büyüme Karabük doğumlu bir gençtir kendisi..  :)  Baba tarafı Niğde ana tarafı ise Trabzonludur .. Biraz karışık yani.  :D

Genel yapı itibariyle sorgulayan, birşeye kolayca inanmayıp araştırırım .. Sıcak bir yapıya sahibimdir herkesle gayet iyi anlaşırımdır ve herkesle illaki bir ortak nokta, ortak yol bulurum. Arkadaş ortamında konuşkanımdır ve her türlü ortama kolayca uyum sağlarım .. Bazen gereğinden fazla açık sözlüyümdür bu başımada dert açmadı değil.  :)  Biraz çapkında derler bana ama bu kuru iftiradan öteye gidemez.  :P

Siyasi düşüncelerim doğrultusunda da asi bir yapıyada sahibim, sistemi çok eleştiririm .. Özgürlüğüme çok düşkünümdür . Her zaman yanlış olan şeyleri değiştirmek, geliştirmek isterim..  İnsanları severim, ilerde kendim için değil gerekirse tüm insanlık adına bir şeyler yapabilmek isterim.

Siyasi, felsefi ve tarih kitablarını çok severim ve çok okurum . Aksiyon ve bilim kurgu filmlerinin ise hastasıyımdır .. Genelde özeleştiri yapmayı severim, bu yapımda kendimde gördüğüm değişik yapılarımdan biridir .

Futbol hayatımda çok önemli bir yeri kaspasr. Tribünlerin hastasıyımdır .. Karabükspor ile çok deplasman yapmışlığım vardır . Dünya futbolunu yakından takip ederim ve güncel her gelişmede genelde fikir sahibi olurum, ayrıca tam bir FM delisiyimdir ..

Daha çookk yazardım da kısa kesip okuyanlarıda sıkmayayım .  :D  Umarım azda olsa kendimi ifade edebilmişimdir ..

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Simurg

BEŞİKTAŞK

El Maestro

Pardon.  :)

Sorumda Erhun'a olsun, bu hayatta en nefret ettiğin 3 kişi ?  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Bugüne kadar hiç düşünmedim nefret ettiğim kişiler diye. Sevmediklerim var ama nefret etme listesi yapsam apo dışında isim verebileceğim biri gelmiyor aklıma.

Aynı soruyu Andaç'a soruyorum.