Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ozel bi sehir yok aslinda ancak insan sayisi az olmasi lazim. Kalabaliktan neftet ediyorum.

Hava kasvetli, eski bir ev, buyuk bir bosluk benim icin bi cok seye bedel :)

İstanbulu sevmiyorum. Abartilan bir sehir. Anadolunun bi coo yerinde daha cok mutlu olabilirsin

Banucan, messi mi ronaldo mu?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

Ronaldoooo onun telefonu lazım bana itiraflarda bulunucam :ahaha :ahaha :ahaha

sorum Erdi'ye
Erdi nasım Beşiktaş lı oldun bizimle paylaşırmısın :D
FEDA

erdibatmaz

çok net hatırlıyorum o anı.

çok küçüğüm henüz, annem bir gün ev temizliği falan yapıyordu galiba, çekyatlar vardı kaldırıp altına öte beri konulan. gerçi hala var. işte kaldırdı çekyatı, giysiler falan var, ben orda bi Beşiktaş şapkası gördüm. daha önce taktığımı da hiç hatırlamıyorum. Babam almış bir ara galiba. O da Beşiktaşlı. şapkayı görür görmez ben bi sevindim falan. ondan sonra zaten başka renkleri görmedi gözümüz. Öyle işte...

Sorum Büşra'ya

hayalini gerçekleştirdin, okulunu kazandın. üniversite ortamını gördün mü? gördüysen hayallerindeki gibi mi? ilk gözlemlerin neler? görmediysen  ne bekliyorsun?
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Simurg

Şuan için ders programı belli değil ve tanışma faslı bölümü seçiş amacı konuşulmakla beraber geçiyor.
Tam bir sınıf ortamı yok.
Sıkı fıkı olacağım arkadaş bulamam heralde ilk sene
Tuhaf bi yer öncelikle her çeşit insanın cidden bu kadar belli bir şekilde olacağını düşünmemiştim.
prof.ların doç. lardandaha sempatik olduğunu sanmıyordum katı düşünüyordum
şeker gibi insanlar çok sevdim :D
Fakat derslerde ders kitabı dışında 5'e yakın kalın okunası ve sadece 1. dönem için bunun geçerli olması ürküttü napıcam ben diyorum sürekli.
Biraz korku ve alışma süresini yaşıyorum diye bilirim.

Rıza abiye sorum
Foruma bir süre ara verdin ve tekrara geldin forumda değişti dediğin keşke değişmeseydi yada gitmeseydi dediğin üyeler oldumu şuan ki ortamdan memnun musun?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

unicorn

Şu anki ortamla eskiyi kıyasladığımda forumun yaşı büyümüş gibi geldi bana. Bir de artık daha dikkatli yorumlar yapılıyor gibi. Daha uzun süredir tanıdığı için de insanlar birbirini az-çok tanıdı herkes karşısındakinin neye kızacağını güceneğini daha iyi biliyor.

Şu an forumda olsaydı dediğim 10 kişi sayabilirim aslında ama isim yazmak istemem sonuçta unuttuğumuz olur ayıp olur ama eski tayfa güzel muhabbetler dönüyordu ve en azından ayda 1 kere organizasyon yapardık.

Burak,Uğur,Cem,Altuğ,Hikmet,Hüseyin,Levent vs vs her maç olmasa da iki maçta bir görüşüyorduk. Şimdi ise maça kimler gidiyo kim nerde takılıyor maç öncesi belli değil ya da ben bilmiyorum. İyi ki isim yazmadık haa :)

Sorum Banu'ya gelsin.

Kısaca kendinden ve ideallerinden bahseder misin?

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Banucan

futbol seven ve anlayan nadir bayanlardan Beşiktaş aşığı sinirli ama bi o kadar da sevimli eğlenceli ve kırılgan değişik bi model işte ;D
ideallerim işlerimi tamamen yerine koymak, müstakil evdir en büyük hayalim bahçasinde köpeklerimin olduğu,aslında İstanbul dışında yaşamayıda isteyenlerdenim yalan yok ve durumum el verirse sokak çocuklarına eğitim amaçlı yardım edicek yer açmayı çok istiyorum :D

sorum admine gelsin :D
yapmakta çook bile geç kaldım iyi ki yapmışım dediğin birşey var mı varsa nedir?
FEDA

NoPasaran

Cerene daha once asik olsaydim keske :)))) romantik admin :D

Sorum yigit'e

Ne zaman evleniosun ? ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

ne evliliği yahu :D daha en az 7-8 yıl var :D

bugün 92-93'lülerle derse girdim. daha genciz 8)

benim yerime biri birisine sorsun işte. :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Ben sorayım bari.

Yiğit abi ; Keşke şu kişinin yerinde olsaydım dediğin 3 kişi ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

bu şişe durmuş yine ben bi el atiyim dedim
sorum konuya ilk bakana (ama kaçmak yok)
sence ben nasıl biriyim?
FEDA

RCA

sen bence iyi birisin. akıllısın pratiksin ama fazla duygusal gibisin bu da xzaten kızların genel özellikleri. ama her insanın senin gibi bir tane arkadaşı olması gereklidir. :)

banu sence ben nasıl biriyim ex nişanlım :D :D :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

erdibatmaz

sen sarışın kısa boylu tombul uzun saçlı birisin.

sorum cemgören'e;

bu sabah yürek yedin mi?

edit: lan gecenin bu saatinde mesaj yoğunluğu oldu :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Banucan

Resul : valla ex sözlüm ben severim seni bilirsin ve ben birini seviyorsam o kişi iyidir seninle konuşmak iyi oluyordu yaaa derdini söyleyene kadar kıvranmalar felan :D ve bu arada bi erkeğe göre sende duygusalsın insanların bencilliğinden ve iki yüzlülüğünden bıkmış olduğunu sezmiştim umarım karşına hep yüreği iyi insanlar çıkar akıl konusuna gelirsek mühedis olcan yahu kesinlikle oldukça akıllısın hep mutlu ol tamam mı arkadaşım :D

Erdi nin sorudan devam edelim :D
FEDA

Cem Goren

Biz her gece sarhoşuz erdibatmaz derdimizden böyle. yürek de yeriz cesaret hapı da kullanırız.

Sorum dost kişilik Büşra'ya gelsin o zaman; esprilerimi okuyan birisi olarak hiç sövüyor musun bana bunu bi anlat ;)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Dost için çiğ tavuk yenilirmiş. Hesabı mecburen katlanıyoruz.
Overlok makinesi beni benden aldı anladın sen onu ;D Bi saat düşündüm birde ne demek diye
Arada güldüklerim ve x basıp kaçmak istediklerimde olmuyor değil.
Ama hepsi sana has sana özel dostum ;D
O yüzdenbi şekilde güldürmeyi başarıyorsun.
Röportajların aranan ismi cem g. Efsanedir. ;D

Sorum Rıza Abi'ye;

Senin elinde imkanın olsa ve 3 şeyi değiştirmen gerekse değiştirebilceğin belki siyasi belki beşiktaşta, günlük yaşantında, geçmişte, bugünde neler olurdu?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..