Ana Menü

Geri sayım bitti ! Şapkadan sadece Forma çıktı

Başlatan NoPasaran, Ağustos 06, 2010, 19:25:35

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

İbra nın bonservisiyle alınması benim içinde sadece hayal ama 1 yıl kiralık neden olmasın,robi için o kadar parayı gözden çıkaran yönetim o paranın belki de yarısıyla ibra yı 1 yıl kiralamak için de çıkarır diye düşünüyorum,hem gelecek forvetin kiralık olması daha mantıklı,sonuçta Schuster,Guti,Q7 nin ilk senesi,ilk senesinden Uefa kupasını alamayız ama en azından Uefa iyi bir yerlere geliriz,sonuç öyle olunca seneye kimi alırsak alalım sorun olmaz

Guti ORÇ.

ibrahimovic'in kiralık gelmesi bana çok uç gelmiyor sonuçta robinho gibi adamı bonservisiyle almaktan bahsediyoruz.

robinho'yu gölgede bırakacakları söyleniyor ama adebayor transferi bunu yapamaz bence çünkü taraftar robinho'yu ne kadardır istiyor.

K.D

bencede ibra gelebilir ama sözleşmeye bonservisini alma opsiyonnu koyabilirmiyiz hem uefada iyi yerlere geli,rsek parada gelicek:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

saldır beşiktaş

Transfer için olduğu kesinleşti gibi Forma hazır ama kim giyecek  :D   

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

IL Capitano

bence adebayor veya altidore. zlatan filan hic zannetmiyorum.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

K.D

altidore gölgede bırakamazki onun için geri sayım mı olur adebayor olsun bari?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Cem Goren

robınho konusunda bırazcık mantıklı dusunmeye baslasak. yonetım hıcbı sekılde gorusmedık almayacagız gundemde yok falan dedı ama taratarlar olarak bız kendı kendımıze gelın guvey olduk. duyumlardan yola cıktık ve robınhoyu getırdık Besıktasa'a. evet gelse şahane olur ınandık gelıcek dıye yonetım yalanlasada transfer mantalıtesı dedık hatta yonetımın gırıs yapması falan fılan derken ıyıce moda gırdık.
he robınhoyu ıstemezmıyız tabı ısterız ama eger robınho yerıne ıyı bır forvet gelıcekse bence oncelık forvette olmalıdır ve oylede denılıyor golgede bırakıcak bı forvet falan. o forvet kım olur o ayrı ama baskanın zencı forvet ıstıyorum acıklamaları bana 2isim uzerınde dusunmemı gosterıyor. ETO-ADEBAYOR(golgede bırakıcaksa boyle bırakır anca)

he altidore yada carew olmazmı olur sonucta forvet lazım bu takıma barım barım bagırıyor takım forvet forvet dıye.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Yarın sitedeki formanın arkasında yeni transferin ismi olacak,imza sonraya kalacak gibi çünkü borsa bile bildirmediler henüz

NoPasaran

ibra niye gelsin ki anlamiyorum. Su an dunyadaki 5 en iyi santrafordan birisidir bence.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 09, 2010, 14:41:24
ibra niye gelsin ki anlamiyorum. Su an dunyadaki 5 en iyi santrafordan birisidir bence.
Aynen öyle hayal dünyasında yaşamaya gerek yok Altidore yada Robinho'dan biri olur bence.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Bu altidore ne ayak ?

Neden herkez bu kadar ahım şahım futbolcu gözüyle bakıyor ?
Bölünür senin için uykular!

CR7

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 09, 2010, 14:54:21
Bu altidore ne ayak ?

Neden herkez bu kadar ahım şahım futbolcu gözüyle bakıyor ?

anlamak zor..

neyse ;

http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=17614 -----> bir bu linke bakın bir de siyah formanın linkine ;)

bi cisim yaklaşıyor....

ki guti gelmeden önce çıkmıştı "Çubuklu"

çok net hatırlıyorum.

CR7

Bu sayım TV veya İnternet sitesi için olmasın ???
aklıma geldi ;D

Simurg

futbolcu gelmezse küfür edicektiniz bekliyorum ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

ben mıllı mactan sonra acıklanacak dıyorum o zamanda acıklanmazsa bu garantı konusmalar nıyeydı bu bızımle dalga gecme nedendı merak edıyorum?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi