Ana Menü

Geri sayım bitti ! Şapkadan sadece Forma çıktı

Başlatan NoPasaran, Ağustos 06, 2010, 19:25:35

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

bugular kaldırılmıs :S
formalar konmus
sanırım yonetım sadece basınla degıl bızımlede dalga gecmıs :S
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 09, 2010, 11:33:34

Camiada herkesin dilinde, siyah formayı yeni bir transferin tanıtacağı iddiası dolaştı. Yeni transferin olacağı söylentisi doğruydu. Ancak bu ismin forma tanıtımına yetişemeyeceği ortaya çıktı. Bu durum kesinleşince de Beşiktaş dünkü Villarreal mücadelesine yeni siyah formasıyla çıktı. Şimdi herkes bu transferin kim olduğunu merak ediyor. Kulislerde konuşulan iddialar, Beşiktaş`ın Manchester City`nin Brezilyalı yıldızı Robinho`dan vazgeçtiği yönünde. Ancak siyah-beyazlıların Robinho`yu bile gölgede bırakacak bir santrforun peşinde olduğu ve bu ismi sır gibi sakladığı da yakın kaynaklardan gelen haberler arasında.

Bu yüzden olabilir mi acaba Erdem Abi ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Dün spikerde söyledi Beşiktaşlı taraftarlar yanlış anladı forma için yapılıyor diye..
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Sitede yeni formayı koymuşlar 1 gün kaldı yazmışlar

Laaan forma için miydi o kadar heyecan   :-X

CR7

eğer sırf forma için yapıldıysa çok yanlış.
taraftar bu kadar beklerken heyecanla
sen bunu buğulu bir şekilde geri sayım başladı bilmem kaç gün dersen ne kadar Q7'yi de alsan Guti'yi de alsan sana söverler!
Diğer formalar gibi şu gün çıkacak dersin olur biter ki dedin zaten haberi girdin.
o zaman da o intro'yu kaldıracaksın.
yönetim bu hareketiyle sınıfta kalmıştır ve yaptığı da ayıptır!

Guti ORÇ.

anladığım kadarıyla transfer yapılacak fakat geri sayıma yetişemeyeceği için buğuyu kaldırdılar ve dünkü maça yeni formayla çıktılar.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Ağustos 09, 2010, 12:15:16
anladığım kadarıyla transfer yapılacak fakat geri sayıma yetişemeyeceği için buğuyu kaldırdılar ve dünkü maça yeni formayla çıktılar.

Bu olabilir..Ancak emin olmadan nasıl böyle bir buğu koyuyorsun anlamıyorum ki.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Salı gününe transfer gelmezse sövücem ne gutinin ne q7'nin önemi kalır gözümde.
Bölünür senin için uykular!

eRe

bende anlam veremıyorum.o kadar emın olmadan gerı sayım nasıl yapılır.hadı sadece forma ıcındı veya rısk vardı transferde dun sıyah formayla cıkmayıp salı gosterebılırlerdı.transfer demedık derlerdı
ama sımdı ıyıce karıstı ortalık.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Zakaev

Gaziantep'ten Tabata'yı almıyorsunuz sonuç olarak.
O yüzden biraz sabretmesini öğrenmeniz gerekiyor.
Robinho'nun Beşiktaş'ın transfer gündeminde olması bile büyük bi'olay.
Unutmayın ki rakipleriniz daha Gyan'ı alamazken siz Robinho'yla ilgileniyorsunuz.
Dolayısıyla biraz optimist olup bekleyelim.
Kişisel duyumum ise Robinho'nun kesin olarak bittiğidir.
Sercan transferinde Bursa fiyat konusunda son anda pürüz çıkarttı, ne kopartırsak kâr diyorlar heralde.
Forvete ise yönetim Adebayor'u istiyor; ama Carew ya da Altidore'da olabilir; çünkü Adebayor'un maliyeti var.
Gerçi bi'bakarsın Robinho gelmez Adebayor gelir.
Ama Dia'ya karşı Q7, Stoch'a karşı Guti.
Biraz sabır.
Saygılar.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Zakaev - Ağustos 09, 2010, 12:38:42
Gaziantep'ten Tabata'yı almıyorsunuz sonuç olarak.
O yüzden biraz sabretmesini öğrenmeniz gerekiyor.
Robinho'nun Beşiktaş'ın transfer gündeminde olması bile büyük bi'olay.
Unutmayın ki rakipleriniz daha Gyan'ı alamazken siz Robinho'yla ilgileniyorsunuz.
Dolayısıyla biraz optimist olup bekleyelim.
Kişisel duyumum ise Robinho'nun kesin olarak bittiğidir.
Sercan transferinde Bursa fiyat konusunda son anda pürüz çıkarttı, ne kopartırsak kâr diyorlar heralde.
Forvete ise yönetim Adebayor'u istiyor; ama Carew ya da Altidore'da olabilir; çünkü Adebayor'un maliyeti var.
Gerçi bi'bakarsın Robinho gelmez Adebayor gelir.
Ama Dia'ya karşı Q7, Stoch'a karşı Guti.
Biraz sabır.
Saygılar.

İyi hoşta girişe ne gerek vardı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ersin Develi

Alıntı YapAncak siyah-beyazlıların Robinho`yu bile gölgede bırakacak bir santrforun peşinde olduğu ve bu ismi sır gibi sakladığı da yakın kaynaklardan gelen haberler arasında.

Heralde Robi den vazgeçtiler,ya da yine fiyat düşürmek için oynuyolar. Söylentiler arasında Altidore,Carew vardı bunlar Robi yi gölge de bırakamayacağına göre daha iyi biri geliyor,Büyük bir ihtimalle adebayor olabilir,1 yıl kiralama lafıda dolaşıyor,eğer kiralık olacaksa İbra nın gelmesine şaşırmam ben.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: SingahLi - Ağustos 09, 2010, 13:09:30
Alıntı YapAncak siyah-beyazlıların Robinho`yu bile gölgede bırakacak bir santrforun peşinde olduğu ve bu ismi sır gibi sakladığı da yakın kaynaklardan gelen haberler arasında.

Heralde Robi den vazgeçtiler,ya da yine fiyat düşürmek için oynuyolar. Söylentiler arasında Altidore,Carew vardı bunlar Robi yi gölge de bırakamayacağına göre daha iyi biri geliyor,Büyük bir ihtimalle adebayor olabilir,1 yıl kiralama lafıda dolaşıyor,eğer kiralık olacaksa İbra nın gelmesine şaşırmam ben.

yok artık abi İbrahimovic ancak tatile gelir.