Ana Menü

Schuster: "Gidebilir"

Başlatan CR7, Temmuz 16, 2010, 14:21:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Satılık Ferrari!

Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster, Vikingur maçının kadrosunda yer vermediği İtalyan savunma oyuncusunu gözden çıkardı. Siyah-beyazlı yönetim, Ferrari'yi satış listesine koyarak, gelecek teklifleri değerlendirme kararı aldı
Kartal'da Teknik Direktör Bernd Schuster, Matteo Ferrari'nin satılması için siyah-beyazlı yönetime başvurdu. Alman hocanın, İtalyan oyuncunun, Avusturya kampı ve hazırlık maçlarındaki performansından memnun kalmadığı ve satılması konusunda ısrarlı olduğu ortaya çıktı.

Schuster'in, Vikingur'la önceki akşam oynanan UEFA Avrupa Ligi maçının 18 kişilik kadrosuna almadığı Ferrari'ye, "Seni bu takımda görmek istemiyorum" mesajını verdiği ve İtalyan oyuncuyla ilgili düşüncelerini yönetimle de paylaştığı ifade edildi.

Guti transferiyle 13'e yükselen yabancı sayısını 10'a düşümek zorunda olan siyah-beyazlı idareciler, Alman teknik adamın bu şok kararı ardından Ferrari'yi satış listesine koydu. Yönetimin cazip bir teklif gelmesi halinde 30 yaşındaki tecrübeli futbolcuyla yollarını ayıracağı vurgulandı.

JUVENTUS İLGİLENİYOR

Matteo Ferrari'ye ilk talip İtalya'dan çıktı. İngiliz internet sitesi SkySport, Cannavaro'nun boşluğunu doldurmak üzere harekete geçen Juventus'un, Ferrari ile ciddi şekilde ilgilendiğini ileri sürdü.

Haberde, İtalyan ekibinin, Beşiktaş'la sözleşmesi 2013'te bitecek olan başarılı futbolcu için teklif yapmaya hazırlandığı iddia edildi.

17.07.2010
Kaynak : Milliyet
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

saldır beşiktaş

Ferariye söynelinilen para veriliyorsa 1 dakka düşünülmeden verilsin.
Gece hayatı bu kadar fazla olan bir oyuncunun yarardan çok zararı oluyor.
bknz:(geçen sezonun son haftaları).
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Verilen rakamlar nedir , bilgi varmı ?

İkincisi yerine zapo konulacaksa Ferrari kalsın diyorum ben yine..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

servet ferrari takasi olabilirmi?
böyle haberler geciyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 17, 2010, 17:37:25
servet ferrari takasi olabilirmi?
böyle haberler geciyor

Olur mu bilmiyorum ama olursa aptallık olur.
Ama böyle bir aptallığın yapılcağını sanmıyorum ya  :-\
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Servet + para olmalı bence. Servet'e karşı Ferrari'yi vermek Ferrari'ye hakaret.

NoPasaran

Galatasarayın durumu çok iyi olur savunma anlamında..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

yahu lazım  servet bence..

varmı yerli alternatif
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

aciLmiyor voLkan ne diyorLar sen anLAt.. SAnirim benim ip banLi (-: eski gunLerden..

NoPasaran

Alıntı YapÇok iyi futbolcu.Başlarda kendisine verilen ücretten dolayı gene Demirören bu,yine patlatmış bombayı diyordum ama Lugano ile birlikte ligin uzak ara en iyi stoperi.Böyle ´´Avrupa görmüş´´ futbolculara takımlarımızda ihtiyaç var.

Ayrıca bazı renktaşlar bilica ile karşılaştırmışlar,gerçekten komik,duysa kendisine hakaret kabul eder.Zira bilicayı her izleyişimde kendisinin profesyonel olup olmadığı konusunda bile şüpheye düşüyorum.muhtemelen kariyerinin sonlarında brezilya bilmem kaçıncı liginde zirve noktası Fenerbahçe olan bir futbolcu olarak emekli olacak.

Alıntı YapDefans adamlarini italyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadanitalyadan

a-la-cak-sin !!!

Alıntı YapGeçtiğimiz sezonu Antalyaspor´da kiralık olarak geçiren Erhan Güven defansın sağında görev alırken, Schuster defansın göbeğinde Sivok ve İbrahim Toraman´a şans tanıdı. Ferrari ise sürpriz bir şekilde ilk 18´de yer almamıştı.

Bu adamin sakatligi falan da yoktu. Ben Ferrari´nin gecen sezonki performansini begenmistim. Ligin sonuna dogru formu düstü ama BCK´de kim formunu koruyabildi gecen sezon o korusun.

Lugano - Ferrari ikilisi gercekten cok iyi ve ekonomik bir stoper ikilisi olurdu. Eger... BCK Ferrari´yi gözden cikarirsa... Ne dersiniz?

Edit. Simdi okudum. Schuster gözden cikartmis Ferrari´yi.. BCKliler öyle yaziyor.

Alıntı YapCok begendigim bir oyuncu Ferrari.Ligimizde Lugano´dan sonra en iyi stoper bana gore.Gelmesini isterdim.

Aynen katiliyorum girisimimiz olmaz diye dusunuyorum bende.

Alıntı Yap
100 metreyi 2 dk da kosan bir defans oyuncusuna ihtiyacımız yok

Alıntı Yap
iyi adam keşke almayı denesek.

VS VS VS
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

KeePSaKe

Ferrari gitsin bu takımdan bu sene en büyük sıkıntımız defans olucak görüceksiniz...

Defansı adam etti ama yine yaranamadı takıma yok topu sokamıyormuş yok sunu yapamıyormus Zapo mu sokucak topu ona mı güveniyorlar ?
Since 1903