Ana Menü

Schuster: "Gidebilir"

Başlatan CR7, Temmuz 16, 2010, 14:21:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Dün haber izlerken kuzenim duydu aşırı fanatik fenerli kendisi şu ferrariyi biz alsak bari ya felan diyor adam.
Biz  hala kıymetini bilemiyoruz.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Yapmayın...

Bu adamı göndermeyin...
Since 1903

K.D

göndermeyinde abi defans önde kurulursa yavaşi kalıcak gibime geliyor bide özel hayatı ne kadar bizi ilgilendirmesede son zamanlarda kendi futbol yerine oralara verdi gbi renkli basının doılduruşuna gelmedim belirtmek isterim kendi fikrim...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

ferrari kendi gitmek istiyormuş.

ayrıca pascalla takılma durumları varmış bundan dolayı bileti kesilmiş.

yolu açık olsun.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Tek Ferrari değil ki çok futbolcu var giden eğlence kuluplerine zaten kendide dedi gidiyorum diye 1 bardak alkol alıyormus o kadar...

Neyse eğer doğruysa kendisi gitmek istiyorsa bir şey diyemeyiz artık ama sıkıntısını çekeriz hani yerine zapo gelicekse hiç gelmesin Toraman dursun o zaman yerinde..
Since 1903

K.D

ya bi tane genç adam almadık mı oda iyi değilmi sizce ?

KeePSaKe

Seviyoruz seni Matteo Ferrari
Schuster "Gönderebiliriz" diyor, yönetim teklifleri bekliyor. Ancak forumlarda biraraya gelen Beşiktaşlılar, İtalyan yıldızın takımda kalması için Siyah-Beyazlı kulübe baskı yapıyor.

Beşiktaşlılar yapılan transferlerden dolayı kuşkusuz çok mutlu... Ricardo Quaresma geldi, Real Madrid'in kaptanı Guti yolda... Ancak bir yandan da bazı yabancılarla yollar ayrılmak zorunda. Bu noktada ismi 'gidecekler' arasında geçen Matteo Ferrari'ye Siyah-Beyazlı taraftarlar sahip çıktı. Vikingur'la oynanan UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu karşılaşmasında 18 kişilik kadroya alınmayan ve gönderileceği belirtilen İtalyan stoper için Beşiktaşlılar, kulübe baskı yapmaya başladı.

Geçen sene çok başarılıydıTeknik direktör Bernd Schuster'in, "Ağır bir oyuncu. Ben savunmayı önde kurmayı planlıyorum. Bu yüzden sıkıntı yaşayabilir" dediği Ferrari için yönetim de takım arayışlarına başlamıştı. Ancak taraftarların ısrarı ve Ferrari'nin antrenmanlardaki hırsı bu durumu değiştirebilir. İnönü Stadı'ndaki her maçta taraftarların tribünlere davet ettiği ve büyük sevgi gösterisinde bulunduğu İtalyan yıldızın da Beşiktaş'ta kalmak istediğini yakın çevresine ilettiği gelen haberler arasında... Forumlarda biraraya gelen Siyah-Beyazlı futbolseverler, maçlarda açacakları pankartlarla da Ferrari'ye destek olmayı planlıyor. Ferrari geçen sezon Beşiktaş'ın en etkili noktası olan savunmasının belkemiğiydi.               

Bahadır Bakır

Since 1903

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 16, 2010, 17:35:33
Ferrari'ye yol göründü
Beşiktaş yönetimi Ferrari'yi gözden çıkardı. Vikingur maçının 18 kişilik maç kadrosuna da alınmayan İtalyan futbolcu için menajerler aracılığıyla kulüp arandığı ileri sürüldü.

Teknik Direktör Bernd Schuster'in yönetime Ferrari'nin topu oyuna iyi sokamamasından yakındığı ve "Savunmada tekniği iyi, orta sahaya destek verecek, top bizdeyken kenarlara açılıp oyuna katılacak futbolcu istiyorum. Ferrari bunu yapamıyor. Teklif varsa değerlendirebilirsiniz" dediği öğrenildi.

Schuster'in dünkü karşılaşma sonrası da başkan Yıldırım Demirören'e "Genelde takımdan memnunum. Maç boyunca toplam 35 orta yapmışız. Ancak sadece 3 gol atabilmişiz. Bir golcü ihtiyacımız olduğu kesin. Bunu çözmemiz gerek. Eğer iyi bir santrfor alırsak bu sıkıntı da ortadan kalkar" dediği belirtildi.

Başkan Yıldırım Demirören bugün özel işleri için ingiltere'ye gitti.Demirören'in yarın İstanbul'a döneceği ve yabancı kontenjanını boşaltmak için girişimlerde bulunacağı kaydedildi.

Tello ve Delgado için teklif yapan Ankaragücü ile görüşecek olan Siyah-Beyazlıların, kontenjan boşalınca Guti'yi İstanbul'a getirecekleri bildirildi. Delgado içinh İspanya'nın Getafe Kulübü'nün de 3 milyon Euro teklif yaptığı ifade edildi.

-Ligtv-

koyu yeri aynen söylemiştim msn grupta.

Şimdi bu adam sivok yada toramandan daha kötü mü sokuyor topu oyuna ? O kadarda değildir yahu biz başka adam mı izledik acaba ?

KeePSaKe

Satsınlar ya sıkıntısını çekicez ama görücekler...
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Sivok ve Zapo çok rahat çıkıyorlar topla ileri. görebilirsiniz bunu. Ferrari'nin ben ortasahanın orta yuvarlağının bizim yarı sahamızda olan kısmına geldiğini görmedim

kesicilik derseniz eyvallah. ama geniş alanda Ferrari olmaz. Hep kontraya yakalanırsın. Hızlı adam lazım bize.

!. Wolfsburg maçı ve 2. Wolfsburg maçlarını izleyin ne dediğimi anlarsınız. Ferrari defansif bir takımda çok iyi iş yapar çünkü fazla ileride kurmuyor defansı ileri geri gitmek zorunda kalmıyor.
Genoa'yı hatırlayın mesela. Adamlar çok hücum oynuyordu çok gol atıyordu ama baya bir de yiyordu.

Ferrari'den çok şey beklemeyin derim ben.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

bende yiğit abiye katılıyorum sıkıntısını çekmemeliyiz satalım gitsin çünkü çok ağır kalıcak ersan geldi sivok toroman var yeter bence...

carsi52

Ersanın nasıl bi oyuncu olduğunu bilmiyoruz.
Koskoca bi sezonda sivok,toraman,ersanla yola çıkmak kumar oynamak gibi birşey olur.

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 19, 2010, 16:19:15
Ersanın nasıl bi oyuncu olduğunu bilmiyoruz.
Koskoca bi sezonda sivok,toraman,ersanla yola çıkmak kumar oynamak gibi birşey olur.

+1903

Ancak Zapo yada Ferrariden birisi kalacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 19, 2010, 15:56:00

Ferrari'den çok şey beklemeyin derim ben.

Öyle diyorsunda Zapotocny e güvenemiyorum ben hem Sivok ileri çıkıyor yetmez mi bu bize Ferrari geride kalsın tamamlıyorlar zaten birbirlerini...

Bu sene defans hataları ile karşılaşırsak şaşırmayın derim ben de size...
Since 1903