Ana Menü

Face şokta ! İncisözlük Facebook'u hackledi ! +18

Başlatan NoPasaran, Haziran 28, 2010, 16:14:04

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

İncili olmama 23 dakika kaldı  :D
O zaman diyebilirim artık ccc inci öper ccc  :D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Batuhan

tahribat'ın şeyhi holyone incisözlük için özel program yazdı arkadaşlar :)
inci'de de hareketlenme var,bakalım ne olacak. 
Koca hestiy aya bedenem ?

Simurg

konuyu inci sözlük konusuyla birleştiriyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

saldır beşiktaş

Suzan inciyi birbirine kattı son iki gündür  ;D

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Yazar incide.
Sürekli cicişler micişler diye entgry giriyor milletde baya uğraşıyordu bunla.
En sonunda face'de fotoğrafını yollamış başka bir yazara sözlüğe felan koyma demiş adamda koyunca ortalık toz duman oldu modlar sildi çoğu başlığı sonra bu suzan yok sizi dava edicem felan ya yakınım felan görürse şu bu millet aldırmıyor buna tabi hayır fotoğrafda uygunsuz bi şeyde yok niye bu kadar sinirlendi anlamadım ciciş  :lol

KeePSaKe

Since 1903

saldır beşiktaş

Beyaz show'un konusunu bulamadım buraya yazayım dedim.
Bu hafta beyaz show'u dikkatli izleyin  :ok

ccc inci beyazıda öpecek ccc

carsi52

Ne olucakmış merak ettim şimdi çünkü izlemeyebilirim :D
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

İnci saldırısı var  :D
Okan'a ne olduysa Beyazada o olacak  :D
Yani İnci öpecek.
ccc inci öper ccc.

http://inci.sozlukspot.com/w/15-10-2010-beyaz-show-ziyareti/

saldır beşiktaş

Maç Toplatısınada saldırdık.
Maç anketlerine bakın çoğu beraberlik.

ccc inci öper ccc

KeePSaKe

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ekim 14, 2010, 22:21:21
Maç Toplatısınada saldırdık.
Maç anketlerine bakın çoğu beraberlik.

ccc inci öper ccc

Sende mi incicisin  ;D
Since 1903

saldır beşiktaş

KeePSaKe

Since 1903