Ana Menü

Face şokta ! İncisözlük Facebook'u hackledi ! +18

Başlatan NoPasaran, Haziran 28, 2010, 16:14:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Şimdi resmin üzerine gelince bu fotoğrafı etiketle yerine bu fotoğrafı ... yazıyordu yuh dedim :D
Since 1903

Cem Goren

cok agzı bozuk arkadas ya :D hanı acılan baslıkları gorsenız ınsanlıgınızdan sogursunuz :D

kendı aralarında bı dıllerı var enteresan ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

dün incinin 2 modu trt'ye çıktılar. dedeler müziği çaldı arka planda. tvyi kapatmak isteyenler falan olmuş ;D
ama söylenenlere göre çok iyi yansıtamamışlar inciyi.
ayrıca inci taraftar grubu kuruyor. bozbaykuşlar. ibb nin taraftarı olacaklar. yönetiminden 200 kombine ayarlamışlar.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

+18 !

e abi tutupta yayinda oraya buraya salliyoruz,millet birbirine kufrediyor diyemezler :D

Simurg

vidyo çekmişler reyondaki işini yapan kızların göğüslerini totosuna falan zoom yapmışlar
bu yaptıkları terbiyesizliktir.
şakanın dozu ve ne olduğu çok önemlidir.
eğlence anlayışı bu olmamalı
Çok yazık

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Ergenlik çağından çıkamayn üç beş edepsizin yaptığı vidyoyu yutup dışında hiçbir site onaylamamış ve kaldırmış
Valla helal olsun.
Gördüğü her kıza habersiz böyle pislik yapan herkeside kınıyorum.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

beckyZWICKY

terbiyesizliğinde ötesindedir bu olay. Akrabalarına karılarına bacılarını öyle  görüntüye alsınlar? alabilirler mi..!

değil kameraya alıp dağıtmak, Sadece gözle bakıldığının görülmesi cinayet sebebi başka bişe değil. Keza cezada bu olmalı.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Guti ORÇ.

incisözlük,geçen gün bunları yapanlarla ilgili açıklama yapmıştı:

Taksim'de ve Cevahir AVM'de "İnci" adı altında yapılan salak taşkınlıklardan dolayı özür dileriz, bu liselilerle işimiz var

Cem Goren

argo kullanımı'nı sadece sozluk ıcınde kullanımını ıstıyolarmıs bunu bende okudum bı yerde. he bıde erdi soylemıstı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Ya sanki herşey normalde bu terbiyeslik

inci bu

herşeyiyle tersler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

iyide abi ters olmaları herşeye öşgörüyle yaklaşılacakları anlamına asla gelmez.

Abi LÜTFEN YANLIŞ ANLAMA sadece lafın gelişi ve misalen diyorum; Şimdi birazcık normal görüyorsan bile, Bu mağdur kızlardan biri aileden biri yada sevdiğin kişi olsa yinede normal birşeymiş gibi hoşgörüyle yaklaşırmısın? Başka yönlerdende konulara bakmak gerek düşüncesindeyim.

P.çliğinde bir adabı var, herşeyin olduğu gibi... P.çlik, şerefsizlik yapmak asla değildir ve olmamalı abi
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

İyide herşeyleri yanlış diyorum ben zaten..

Doğru bişeyleri yokki :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

inci sözlük o kişilerle ilgili açıklama yapmıştır zaten.

Guti ORÇ.

inci sözlük cevahire zirve yapıp o salaklar adına özür dileyeceklerdi ancak oranın yönetimi böyle birşeye gerek yok biz zaten size mal etmedik olayı dediler yani hala olayı inciye bağlamaya gerek yok.