Ana Menü

#13 Roberto Hilbert!

Başlatan CR7, Haziran 21, 2010, 22:43:29

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ne sallayacağım yahu

ben hilberti tanımam etmem nerede oynadığınıda bilmem.

sağ bek ve sağ kanat dediler

sağ kanat olmaz sağ bek BİLMEM diyorum :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 24, 2010, 01:26:46
Ben hilberte güveniyorum nedense.

Bak adama güvenmişim bile zamanında :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Evet kanat oyuncusu gibi durmuyor ama bekte denesin Schuster bakalım orda nasıl olucak ?
Since 1903

+18 !

Önyargıları kırmak atomu parçalamaktan daha zordur.

A.Einstein

NoPasaran

Size beyler bu laf  :muha

Benim ön yargım yok. İyi beklemişim şimdi kötü diyorum  :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Evet abi çok iyi beklemişsin gerçekten bütün antremanları izledin,Hilbert'le devamlı beraberdin,Stuttgard'ta oynarken bile ziyaret ediyordun değil mi?

NoPasaran

Siz beraberdiniz herhalde..

Müthiş futbolcuyu Beşiktaşa gelmeden öncede takip ediyordunuz ?

Bu tarz çocukca mesajlarla çok uğraşamayacağım kusura bakmayın..

Varsa teziniz koyarsınız ortaya..

Orta sınıf adamları , 1 sınıf futbolcu muamelesi yapıyorsunuz..

Holoskodan Fazlası ne olacak merak ediyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Evet ben izlemiştim.

Senin tezin 1 maçla oluşmuş abi..

Beklemek lazım,izlemek lazım böyle 1 maçla her oyuncunun kaderi çizilseydi bugün dünyanın en iyi oyuncusu bile o sıfatta olamazdı.

NoPasaran

Mesajlarımı incelerseniz durumu anlarsınız aslında..

İlk mesajım neymiş

"İLk maç 10 üzerinden 0"

Özellikle belirtmiştim ama bu forumda olan daha doğrusu her forumun yapısında olan bazı takıntılar tarttyışmayı bu yöne getirdi..

Ancak görünen köyde klavuz istemez..

Ben Keita gibi bir kanat istiyorum. Hücum futbolu oynayan takımın kanatındaki adamın fişek gibi olması gerekiyor. Bu Hilbertte yok..

Buralarda çok göreceğiz, çalışkanlığı takdir edilecek belki gol sonrası sevinci konu olacak ancak üst düzey bir oyuncu olmadığı gün gibi ortada..

Almanyada yaşayanlara sorun. Keskinli burada. Size açıklasın bence
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

HILBERT, ÜZÜLMEZ'İ GEÇEMEDİ!..

Beşiktaş'ın yeni transferi, çift kale maçta 36 yaşındaki sol bekle girdiği bütün ikili mücadeleleri kaybedince kanat değiştirdi. Hilbert'in hiçbir ortası hedefe ulaşmayınca Mete Düren, 'Bu futbolcuyla ne yapacağız' dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Plzen deplasmanında Roberto Hilbert'i ilk 11'de oynattı. Alman futbolcu hiçbir varlık gösteremedi. Hilbert'in antrenmanlardaki görüntüsünün de Plzen maçından çok da farklı olmadığı ortaya çıktı.

Teknik Direktör Schuster, takımı iki gruba ayırıp çift kale maç yaptırdı. Hilbert'in karşısına Beşiktaş'ın emektar sol beki İbrahim Üzülmez çıktı. Hilbert, her hücum girişiminde 36'lık savunma oyuncusuna takılıp topu kaybetti. Alman futbolcu, İbrahim Üzülmez'e bir tane bile çalım atamayınca Teknik Direktör Schuster tarafından sol kanada alındı. Hilbert'in sol kanattaki görüntüsü ise sağ kanattaki performansını mumla arattı. Hiçbir ortası ceza alanı içinde hedefine ulaşmayan Hilbert, Beşiktaşlı yöneticileri şaşkına çevirdi. Siyah-Beyazlı kulübün Basın Sözcüsü Mete Düren'in bu tablo karşısında 'Ne yapacağımızı bilemiyoruz. Yeni transfer ettik, şu anda Hilbert ile uğraşıyoruz' dediği bildirildi. Beşiktaşlı taraftarlar ise Fink'in gönderilmesine karşı çıkıyor. Siyah-Beyazlılar, 'Eğer daha iyisi alınmayacaksa Fink gönderilmesin. Fink, Hilbert'ten 10 gömlek üstün' diye itirazlarını dile getiriyor.

Kaynak: Akşam
Bölünür senin için uykular!

CR7

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 01, 2010, 18:25:09
Beşiktaşlı taraftarlar ise Fink'in gönderilmesine karşı çıkıyor. Siyah-Beyazlılar, 'Eğer daha iyisi alınmayacaksa Fink gönderilmesin. Fink, Hilbert'ten 10 gömlek üstün' diye itirazlarını dile getiriyor.

Fink-Hilbert kıyası mevkiileri bakımından çok saçma ama gerçekten Fink kalmalı.

Delgado gitsin Fink kalsın.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

herkes gorusunu soyluyor, ornegin ilk basta Finke Trink demistim, ama Fink beni mahcup edip, onu begendigimi yanildigimi soyledim,

belki Volkancimda yanilir, (umarim) onemli olan Besiktasa faydali olabilmesi, kaygimiz bu, volkan olamaz diyor,

ben suan sadece Bekleyelim diyorum, daha erken cunki, belki 4 mac sonra Hilberte kufur edecem :)

bu konuda cok uzadi, zamana birakmak lazim. Opuyorum
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Since 1903

ilhan mansız_melis

Beğenmedim geçen maçta Hilbert'i
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.