Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

yani sonuç olarak golcümüz gelmeyecek mi?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

abı o duyumcu mu daha ıyı bılıyordur celal kolot mu ? bak twıtter hesabı demıyorum bızzat ızledım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

ben haberi koyuyorum. yorum yapmıyorumki erdem artık..

Kimseye inanmıyorum :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

neysekı sunun surası 3-4 gun kaldı. ama robınho turkıyeye gelecegı kesın.fener mı olur bız mı bılemem.ama turkıyey gıtmıcek olsa sımdıye alan alırdı!
www.erdemeksi.com

RCA

alan alırdı diyorsun da istenen para az buz değil.. diğer büyük kulupler de belki bizim politikayı uyguluyorlardır.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

mesela hangı klup bızım polıtıkayı uyguluyor.
skybette yazan butun klupler robınho yerıne baska oyuncuları transfer ettıler ?
www.erdemeksi.com

RCA

peki sence koskoca dünya da transfer listesinin basında sadece robinho olan fenerle beşiktaş mı var?

That's me.

eRe

aynen ole..

cunku robınhoya o kadar para verebılecek sadece besıktas ve fener var
pekı sen besıktasa 20 ye mı satarsın yoksa mılana 15e mı ?

2 sene sonra borcu olan klupler avrupa kupalarına katılamayacak.o yuzden bu sene takımlar cok ucuza cok temkınlı transferler yapıyor ?

madrıd barca ınter mılan arsenal falan kac paraya kac tane transfer yaptı dıger sezonlara oranla hıc dıkkat ettın mı
www.erdemeksi.com

RCA

çünkü o saydığın takımlar arasında hepsinin kadrosu oturmuş.. tek bir takım dısında o da milan.. (benim görüşüm)

kulup olarak 20 ye beşiktasa veririm. ama futbolcu milana gitmek ister.. o da istediği parayı yuksek tutar. eğer ki futbolcu kuluple anlaşamazsa o da 15 e milana gider hemde belki verilenden daha düşük bir fiyata.

That's me.

carsi52

Her gün açıklanmıştır umuduyla giriyorum internete sürekli hayal kırıklığına uğruyorum..
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

su transfer donemı bıtene kadar hıcbısey dusunmıcem artık.transfer donemının sonucuna gore konusucam.

eRe

anca dedıgın gıbı cok sıkıntı bır mucadele sonucu baska takıma gıdebılır.ama ona da cıtynın ızın verecegını sanmıyorumkı robınhoya cok fazla maas verebılecekte yok turkıye dısında
www.erdemeksi.com

RCA

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 25, 2010, 13:48:03
robınhoya cok fazla maas verebılecekte yok turkıye dısında

işte buna katılıyorum.

That's me.

K.D

bu ne ya her kafadan bi ses antucular kendisine istiyor diye onblara inanaıyorursunuz ne kadar kötü düşüncelisiniz ya celal kolotu canlı izlemişler ona inanmıyorsunuz
pes diyorum.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

Alıntı yapılan: çarşı here - Ağustos 25, 2010, 14:22:40
bu ne ya her kafadan bi ses antucular kendisine istiyor diye onblara inanaıyorursunuz ne kadar kötü düşüncelisiniz ya celal kolotu canlı izlemişler ona inanmıyorsunuz
pes diyorum.

ben de fm diyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)