Ana Menü

Mustafa Denizli Dönemi Sona Erdi, Schuster Yeni Hocamız..

Başlatan [KralKartal], Haziran 02, 2010, 16:30:27

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

"Ya burada doğrular sevilmiyor"

ne güzel söylemiş.

başkanlığı öğreniyor mu ne?

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

+18 !

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 16, 2010, 17:37:15

DEMİRÖREN'DEN ALAYCI SÖZLER!..

"Ayrıca bundan 1 ay evvel sayın Mustafa Denizli'den rica ettim. "Hoca çık yalan söyle" dedim!!! "Çünkü sen Türkiye'de yaşamayacaksın! Türk Futbolu'nun içinde değilsin! Bir daha burada olmayacaksın!.. 'Çık ben hastayım' de" dedim! Sonra Sayın Mete Düren'e "Kariyerin etkilenmezse sen de çık yalan söyle, 'hocamız hasta' diye" dedim. "Kariyer önemli değil" dedi! O da yalan söyledi! Türkiye'nin en büyük hastane grubuna "Hocamızın tomografisini çekeceğiz lütfen boyayın. Damarında kanama gözüksün" dedik! Onlar da boyamayı kabul ettiler. Bu haberleri yakalayan basını ve muhabirleri de cidden tebrik ediyorum! Çok büyük haber yakaladılar! Çünkü bunların hepsi gerçekti! Biz 4-5 kişiye dedik ki doğru olanı söyleme! Döndük, çok değerli Sayın Schuster'e "Ya burada doğrular sevilmiyor. Sen de çık 'Biz 1 ay önce konuştuk' de" dedik! O da çıktı onu söyledi. Tekrar ona da teşekkür ediyorum! Hocamız Beşiktaş'ımıza hayırlı olsun"
:rock :rock :rock :ok :ok :ok :bjk :bjk :bjk

Çok şaşırdım izlerken hayret ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Ayhan abi Schusterin kafasından şapkayı almaya çalışıyordu içmişte gitmiş heralde karşılamaya  ;D
Yeni bir dönem başlıyor artık sabır edildiği taktirde Schuster'in başarılı olacağına inanıyorum.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Tolgahan_BJK

CR7

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Haziran 17, 2010, 01:16:15
Allah'a şükür gitti...

sıra rüştüyle nobrede

Rüştü zaten gidecek de Nobre'den nasıl kurtulacaz :-\
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Schuster, Tesislerimize Hayran Kaldı
16.06.2010 14:09

İmza töreni öncesinde BJK Nevzat Demir Tesisleri'ni gezen Teknik Direktörümüz Bernhard Schuster, tesise hayran kaldığını söyledi.
Dün akşam Türkiye'ye gelen Alman Teknik Direktörümüz Bernhard Schuster, sabah sağlık kontrolünün ardından BJK İnönü Stadı'nda incelemelerde bulunmuştu.

BJK İnönü Stadı'ndan BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne geçen Schuster ve yardımcıları Carlos Cascallana ile Manolo Ruiz, tesisi gezdi.

Futbol Komitesi Başkanı ve Asbaşkanımız Serdal Adalı, Basın Sözcüsü, İletişimden Sorumlu Üye, Futbol Komitesi Üyemiz Prof. Dr. Mete Düren ve Yardımcı Antrenörümüz Tayfur Havutçu ile birlikte BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki sahaları, kondisyon merkezini, yatak odalarını ve toplantı salonunu gezen Schuster, hayranlığını ifade etti.

"Avrupa'da böyle tesisler çok az kulüpte var" diye konuşan Schuster, "Ev tutmayıp burada kalmayı bile düşünebilirim" ifadesini kullandı.

Schuster ve yardımcıları ayrıca antrenman malzemelerini de detaylıca inceledi

:ok

bu adamı gerçekten çok sevdim :)

keskinli

Alıntı yapılan: Cem Baba - Haziran 16, 2010, 19:02:49
bu aciklamayada kulp bulurlar simdi..
agziyla kus tutsa ne olacak bundan sonra
sadece tazminatlara ödenen paralar bile gitmesine sebep iken,nesini alkislayalim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 17, 2010, 01:18:07
Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Haziran 17, 2010, 01:16:15
Allah'a şükür gitti...

sıra rüştüyle nobrede

Rüştü zaten gidecek de Nobre'den nasıl kurtulacaz :-\

Nobre Brezilya ya geri dönecek rüyamda gördüm :)
Since 1903

IL Capitano

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 17, 2010, 13:21:36
sadece tazminatlara ödenen paralar bile gitmesine sebep iken,nesini alkislayalim

benim mesajin icinde alkislayin diye bir kelime yok, ayda yilda duzgun bir aciklama yapmis..onu kast ettim.
daha öncede yazdim, bosu bosuna kendinizi uzmeyin daha uc yil daha baskan Demirören.

CR7

Alıntı yapılan: Cem Baba - Haziran 17, 2010, 15:27:14
Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 17, 2010, 13:21:36

benim mesajin icinde alkislayin diye bir kelime yok, ayda yilda duzgun bir aciklama yapmis..onu kast ettim.
daha öncede yazdim, bosu bosuna kendinizi uzmeyin daha uc yil daha baskan Demirören.

ve şu ana kadar da gayet doğru işler yapıyorlar.

CR7