Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Serdal Adalı açıklama yaptı yok öyle bir şey diye. :sopa
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Beşiktaş taraftarının merakla beklediği Quaresma transferi için ortaya çıkan çelişkili haberlerin ardından konuya son noktayı Haber1903`e konuşan Mete Düren koydu.

Siyah beyazlı kulübün İnter ve Portekiz`li futbolcu ile prensip anlaşmasına vardığı haberlerine rağmen bugün bazı internet sitelerinde transferin çıkmaza girdiği iddia edilmişti. Serdar Adalı`nın Qaresma transferi ile ilgili, "Daha ne İnter`le ne de Queresma ile ciddi bir anlamda masaya oturmadık" açıklaması taraftarları hayal kırıklığına uğratmıştı.

Haber1903`ün ulaştığı BJK Basın Sözcüsü Mete Düren, konu ile ilgili soruları yanıtladı. Düren, transferde herhangi bir pürüz olmadığını, taraftar arasında çarşamba günü İtalya`da yapılacak son görüşmenin ardından herşeyin netlik kazanacağını söyledi ve taraftarların yüreğine su serpti.

- HABER1903 -
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Beşiktaş'ta adeta yılan hikayesine dönen Portekizli yıldız Queresma transferine yönetici Serdar Adalı son noktayı koydu ve henüz ortada bir anlaşmanın olmadığını söyledi.

Queresma transferiyle ilgili Lig TV muhabiri Atakan Kurt'a konuşan Adalı, "Ben anlamıyorum. Ortada henüz bir anlaşma yok. Bazı medya organlarında anlaştığımız yönünde çıkan haberler taraftarlarımızı şartlandırmadan öteye gitmez. Daha ne İnter'le ne de Queresma ile ciddi bir anlamda masaya oturmadık." dedi.

Şampiyonlar Ligi kupasını alan İnter'de yöneticilerin çarşamba günü Mourinho ile masaya oturacağını ve daha sonra kendilerini görüşmek için İtalya'ya davet edeceğini belirten Adalı, "Tarihininin en önemli başarısını kazanan ve Mourinho'yu takımda tutmak isteyen İnter bu kadar önemli gündem maddeleri varken bizimle görüşür mü? Bu transfer ancak önümüzdeki hafta netleşir. Bizi çağırırlar biz de gideriz." diye konuştu.

Adalı ayrıca "Inter'de sıkıntı olmaz. Kulüple anlaşırız. Ama tek problem Queresma. Futbolcu henüz gelmeye sıcak değil. Menajerleri Mendez ve Ahmet Bulut bu futbolcuya gelmesi için baskı yapıyor. Bu da zaman alıyor. Umarız yakında gelmemeye değil de gelmeye sıcak bakar." dedi.

Volkan şen için de konuşan Adalı, "Volkan hem bizim hem de hocamız Mustafa Denizli'nin çok beğendiği bir isim. Ancak Bursaspor'a teklifte bulunmadık. Şampiyon olmuş ve Şampiyonlar Ligi'ne katılacak bir takım ön önemli futbolcusunu verir mi bu da şüpheli." dedi.

Son olarak taraftarlara seslenen Adalı, "Hiç merak etmesinler Beşiktaş kendine yakışır takıma direkt katkıda bulunacak bir oyuncu transfer edecektir. Sabretsinler. Gelecek yıl çok iyi bir takım kuracağız " diye konuştu

Bu açıklama nedense daha doğru duruyor :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

KeePSaKe

Since 1903

KeePSaKe

Ve Quaresma konuştu!
İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden İnter'de forma giyen Ricardo Quaresma, Portekiz'e dönmeyi düşünmediğini ve futbol hayatına Avrupa'daki başka bir takımda devam etmek istediğini söyledi. Transfer sezonunda İnter'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan 26 yaşındaki futbolcu, Portekiz basınında yer alan açıklamasında, ''Şu an için Portekiz'e dönmeyi düşünmüyorum. Başka bir ülkede oynayabilecek kaliteye sahibim ve bunu yapmaya devam edeceğim'' diye konuştu.

İnter'e 2008 yılında Porto'dan transfer olan futbolcu, 2008-2009 sezonu ara transfer döneminde Chelsea'ye kiralanmış ve yarım sezon boyunca İngiliz ekibinin formasını giymişti.

Beşiktaş, İtalyan ekibinde 32 maçta oynama şansı bulunan futbolcuyla ilgilendiğini açıklamıştı.

24.05.2010
Kaynak : AA
Since 1903

djinonu

bence daha gelmicek gözüyle bakalimki gelmediginde üzülmeyelim...!

NoPasaran

Alıntı yapılan: djinonu - Mayıs 24, 2010, 17:56:48

Quaresma gelmezse, yönetim çok büyük yara alır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 24, 2010, 18:58:41

ve ıyıce alay konusu oluruz

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 24, 2010, 19:01:14
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 24, 2010, 18:58:41

ve ıyıce alay konusu oluruz

Yönetimin hatası transferi bu kadar piyasaya düşürmesi idi..

Artık "ilk gün" duyulan heyecanda kalmadı..Sanki gelsede zaten bekliyorduk modunda olduğumuzdan öyle ahım şahım bir gösteri havasıda olmayacağı düşüncesindeyim..

Ayrıca ben quaresma olsam her türlü pzarlığı şu an yapardım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

evet yonetım herseyı ayyuka cıkardıgı ıcın su dakıkada Inter ve Qua bırazcık kafasını kullansa bu adamı ıyı bı fıyata okutabılırler.

CR7

""Quaresma'yla ilgili en son   dakika ve haber gerisini yarın Akşam'a yazmak zorundayım:Yarın   imzalanmasa bile haftaya kesin, Q7 formalar yolda

Tüm bu haberler yönetim kaynaklıdır, Quaresma son   dakikada gelmezse "Ali abi hani gelmedi" diyenlere cevabım hazır: Ben   görüşmüyorum Q7 ile""

Ali Ece / Goal.com editörü / Skytürk'te total futbol adlı programı yapan kişi / akşam gazetesi yazarı ve Beşiktaşlı. Haber1903'te de yer almakta

CR7

Beşiktaş`ın son iki aydır gündemini meşgul eden Ricardo Quaresma transferinde geçtiğimiz hafta sonu olumlu gelişmeler yaşanmış ve Siyah Beyazlı yönetim Portekizli oyuncu ile büyük oranda anlaşmaya varmıştı.

Beşiktaş`ın son iki aydır gündemini meşgul eden Ricardo Quaresma transferinde geçtiğimiz hafta sonu olumlu gelişmeler yaşanmış ve Siyah Beyazlı yönetim Portekizli oyuncu ile büyük oranda anlaşmaya varmıştı. İnter Kulübü ve Quaresma ile bu hafta içi yapılacak son görüşmeler sonrası transferin sonuçlanması beklenirken, İtalyan Kulübü`ne ödenecek bonservis bedeli konusunda sıkıntı yaşanmayacağı öğrenildi. Beşiktaş`ın Quaresma için İnter`e 8 milyon Euro`ya yakın bir bedel ödemesi beklenirken, Siyah-Beyazlı kulübün bu ücreti sıkıntıya düşmeden verebileceği kaydedildi.

Beşiktaş`ın Quaresma için vereceği bonservis bedelinin büyük bir çoğunluğunun UEFA`dan gelecek Şampiyonlar Ligi parası ile ödeneceği öğrenildi. Geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi`nde sahne alan Siyah Beyazlı kulüp, mücadele ettiği grubu 4 puanla sonuncu tamamlamış ve son 16 takım arasına kalamamıştı. Ancak Beşiktaş geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi`nde mücadele eden tek Türk takımı olduğu için yayın gelirlerinin tamamına sahip olmaya hak kazanmıştı. Şampiyonlar Ligi`nden geçtiğimiz sezon yaklaşık 20 milyon Euro para kazanan Siyah Beyazlı kulübün, bu miktarın son 6 milyon Euro`luk kısmını bu hafta alacağı öğrenildi.

UEFA`dan gelecek bu 6 milyon Euro`yu Quaresma transferinde kullanacağ öğreninen Beşiktaş Kulübü`nün Inter`e verilecek bonservis bedelinin kalan kısmını da zorlanmadan ödeyebileceği kaydedildi.

Dha