Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

CR7

Beyaz Tv`de yayınlanan Telefutbol adlı spor programına katılan Beşiktaş Teknik Direktörü  Mustafa Denizli, hakkında çıkan sağlık sorunları haberlerini ve gündemdeki Quaresma transferini değerlendirdi.

Yeni Şafak Gazetesi Spor Müdürü Erhan Köknar`ın hazırlayıp sunduğu, Sanlı Sarıalioğlu, Osman Tanburacı ve Selçuk Yula`nın yorumlarıyla gerçekleştirilen programa telefonla bağlanan Mustafa Denizli, "Quaresma özelliğindeki oyunculara bayılırım" dedi. Eğer Quaresma transferi gerçekleşirse bizzat kendisi ve takım arkadaşlarının Quaresma`ya destek olacaklarını söyledi.

Denizli şöyle devam etti: "Quaresma, üstün yetenekleriyle hele biraz da kolektif anlayışını katarsak çok önemli bir silah. Yani bunlar Ronaldo ile birlikte sadece Portekiz değil Avrupa futbolunun en büyük yıldız adaylarıydı. Ronaldo bunu gerçekleştirdi. Quarezma ise bu yarışın biraz gerisinde kalmıştı. Bu transfer gerçekleşirse, ben ve takım arkadaşları destek olarak onu Ronaldo`nun çizgisine getirmek için her şeyi ortaya koyacağız. Çok üstün yeteneklere sahip. Ama genç bir oyuncu, yanlış yönlendirilmiş olabilir. Bulunması gerektiği çizginin bayağı bir gerisinde kalmış. Bu tarz futbolculara bayılıyorum. Ben futbolun estetik yanını da çok seviyorum. Bu tarz futbolcuların kadromda olmasından da hep mutluluk duyarım".

"SAĞLIĞIMDAN KİMSE ŞÜPHE ETMESİN"

Hakkında çıkan sağlık sorunları haberlerinden de rahatsızlık duyduğunu belirten Beşiktaş Teknik Direktörü sağlığının yerinde olduğunu belirtti.

Denizli, "Bazen gazetelerimiz sağlık konusunda aslı astarı olmayan haberler yapıyor. 4 ay evvel ufak bir operasyon geçirdim. Bunun da periyodik bakımları yapılıyor. Artık sağlığımızdan kimse şüphe etmesin diye kontrol de yaptırmayacağım bu gidişle. Sağlığım önemli tabii ki, yapılacak bir şey varsa zaten kimseden de bunu gizleyecek halim yok. Ama gazetelerde abartılı bir şekilde yer alınca yakınlarım telaşlanıyor. Yurt dışında okuyan kızım var, sabah internetten okuyor bu asılsız haberleri, hemen beni arıyor beni merak ediyor. Allah`a şükür sağlık konusunda hiçbir şeyim yok" şeklinde konuştu.

"TARAFTAR DESTEK OLMADI"

Geçen sezonun kendileri için talihsiz geçtiğini belirten Mustafa Denizli, "Çifte kupayla başladığımız bir sezonda, taraftar, şampiyon olduğumuzda yaşadığı coşkuyu bizimle paylaşmadı. Bu durum, takım üzerine olumsuz etki yaptı" dedi.

Taraftarla bütünleşemediklerini ve bunun da kendileri için büyük bir handikap olduğunu belirten Denizli, yeni sezon transfer çalışmalarına da başladıklarını kaydetti.

Takıma takviye edilecek ve gönderilecek oyuncuların kafasında belli olduğunu belirten Denizli, "Şu anda kadromuzdaki yabancı grubu belli. Bunları bir şekilde değerlendireceğiz. Federasyon ve kulüplerin yabancılarla ilgili zannediyorum yeni bir planlaması olacak. Yani şu anda bu statü devam ederse sadece Delgado`nun gelişi için 8 kişilik yabancı kadrosundan bir kişinin gitmesi lazım. Quaresma transferini gerçekleştirmek için 2 yabancının daha gitmesi gerekecek. Biri Delgado olmak üzere sadece iki kişi gelecek" diye konuştu.

Sporx
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

sımdı uyumak ve yarın sabah 8ı20gece okulda zaman gecsın dıye gırdıgım ınternet alemınde QUARESMA RESMEN BESIKTASTA haberlerınu okuyalım artık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 26, 2010, 21:00:47
sımdı uyumak ve yarın sabah 8ı20gece okulda zaman gecsın dıye gırdıgım ınternet alemınde QUARESMA RESMEN BESIKTASTA haberlerınu okuyalım artık

her sabah ise giderken tramvayda otururken ilk yaptigim iphoneda haber1903.com´a girip mansetlere bakmak ama hep ayni geliyor gelmiyor BÜYÜK GELISME...QUA ICIN SPONSOR BULUNDU... yok söyle böyle cart curt...
insanin hevesi kiriliyor ümidi kesiliyor...

saldır beşiktaş

Bugün cevabını iletecekti galiba haydi hayırlısı  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Denizli tek transfer istiyor anlaşılan..Delgado ile beraber 1 oyuncu..

O zaman Volkan Şen ve Ozan İpek kesinlikle alınacak göreceksiniz..

Transfer bütçesi 3 oyuncu için harcanacak..

Eğer mansimovda getirirse 4 edecek..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Bursa nın başkanı eğer uçuk bir fiyat vermedikleri sürece önemli oyuncularını kesinlikle satmayacaklarını söyledi.Belki onlardan oyuncu bile isteyebiliriz dedi...
Since 1903

djinonu

Yok quanin menajeri kartalhaber.com a aciklama yapmis

bize en yakin bjk cuma gunu birdaha biraya geliyoruz falan filan...birde tuttup kartalhaber.coma yapacak.... Carsambaydi cuma diyorlar bilemicem artik....

Cem Goren

anlasılan bugunde yenı bı haber yok

CR7

1903rady[edit]om`da yayınlanan Erhan Barış Karakuş ve Itır Esen`in sunduğu ``Gündoğdu Beşiktaş`` programına telefon bağlantısı ile katılarak Quaresma transferindeki son gelişmeleri anlatan Hakan Aksoy; Portekizli futbolcunun sözleşmesi üzerine pazarlıkların devam ettiğini, transferde büyük aşama kaydedildiğini söyledi.

Son noktanın Quaresma`nın Beşiktaş`ın teklifini kabul etmesi ile konacağını belirten Aksoy, `` Quaresma`nın fiyat arttırması sonuca ulaşmamızı biraz geciktirdi. Sanıyorum o da Türkiye`deki haberlerden ve taraftarın kendisini çok istemesinden etkilenerek daha fazla para kazanmak istiyor. Şu an menajeri ile yöneticilerimiz arasındaki görüşmelerimiz sürüyor. En kısa zamanda bir sonuç alanacaktır. Ama bu konu ile ilgili en doğru bilgiler transfer komitesinde yeralan yöneticilerimizde. Biz kendi üzerimize düşen görevlere bakıyoruz. Ben Hakan Aksoy olarak Quaresma transferinde pazarlama ile ilgili üzerime düşen sorumluluğu yerine getiriyorum. Transferin gerçekleşmesi halinde taraftarlarımıza en kısa sürede Q7 formalarını ve ürünlerini ulaştırmak için gerekli hazırlıkları yaptık. Artık transfer komitesinden gelecek telefonu bekliyoruz." dedi.

- HABER1903 -

*Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903©

CR7

Siyah-beyazlı yönetim üç gün içinde Inter ve Quaresma ile yapacağı son görüşmenin ardından bu transferi noktalayacak.

Beşiktaş son iki aydır transferi için yoğun çaba harcadığı Ricardo Querasma konusunda net sonucu önümüzdeki hafta alıyor.

Siyah-Beyazlı kulüp geçtiğimiz hafta sonu Inter Kulübü ile anlaşmaya varmış ve beklemeye geçmişti. Inter`in Şampiyonlar Ligi finalini kazanması ve teknik direktör Jose Mourinho ile yolları ayırmasının ardından süreç uzamış ve Beşiktaş`nı Portekizli yıldızı renklerini katması geçikmeşti.

Inter Kulübü ve Quaresma ile son bir kez daha görüşmek için bu hafta İtalya`ya gitmeleri beklenen Siyah Beyazlı yönetimin bu görüşmeyi önümüzdeki hafta pazartesi günü yapılacağı öğrenildi. Yapılacak bu görüşmenin son olacağı ve Beşiktaş yönetiminin pazartesi günü Quaresma ile de anlaşarak bu transferi noktalayacağ öğrenildi.

Bu transferde Beşiktaş`ın Inter`e 7 milyon Euro bonservis bedeli vereceği ayrıca Siyah Beyazlı takımın önümüzdeki sezon şampiyon olması halinde İtalyan Kulübü`ne 1.2 milyon Euro daha ödeyeceği kaydedildi.

Portekizli oyuncunun alacağı yıllık ücret net olarak açıklanmazken bu rakamın 3.5 milyon Euro olacağı öğrenildi.

dha

Cem Goren

60gun bekledık daha once hıc farketmez 3-4 gun daha beklerız :)

djinonu

Her agizdan bir mukavele cikiyor...basina malzeme olduk...ama bizim
yonetimin sucu yok abi cunki bakkaldan seker degil dunyanin en iyi karmasinin futbolcusunu aliyoruz...hadi hayirlisi
bi fb carlos
birde bjk quaresma
gsnin hagi si bu kadar iyimiydi bilemicem

alexi saymiyorum alex fbde anadolu takimlarina kardi parladi avrupada damla
ise yaramadi...yani en nokta Q7 ve C3 simdiye kadar trye gelen

Cem Goren

su dakıkadan sonra gelırse ipime gelmesse ekime.
bu taraftarı boyle bekletmeye kımsenın hakkı yok. ılk zamanlar bende heyecanlanmıstım ama artık hevesım kactı eskısı gıbı degıl. gelırsede formasını almak yerıne ankettekı urunlerden 1-2yı alır bıraz zaman sonrada 7yı alırım.

hakkaten baydı artık

KeePSaKe

Ya gelicekse sorun değil beklerim ben yine ama eğer gelmicekse taraftara yazık herkes iyi bir haber bekliyor umarım kötü sonuçlanmaz...
Since 1903