Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

takımın ıcınde ters gıden bısey var bellı...

ama ne olursa olsun bu kadar BEŞİKTAŞ'lının kaderını ""1"" kişi belırleyemez
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eyup1903

ben bu denizli ye daha ne diyim ki sen git iranda el kaddafi el mahmut larla çalış senin quaresma o adam seni değil sen o adamı taşıyamazsın karizman ona yetmez

NoPasaran

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Mayıs 10, 2010, 19:50:51
Bende inanmak istemiyorum ama haber1903'ün kendi haberi bu  :-\

Kim ne derse desin Quaresma sezon sonunda kesinlikle bizde. Herkesin içi rahat olsun  ;)

Umut yapma allah aşkına,

Haber 1903 ün ne ciddiyeti var sizde. Hiç bir haberine inanmıyorum ben. Her şeyi baştan aşağı sallama haberle dolu. Geçen sene olanların hepsini biliyoruz..Taraftarın gönlünü hoş tutan bir haber sitesi..

Bu haberlerin çıkması normal. Olayın bu boyuta gelmeside hataydı zaten..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Quaresma`nın `Şampiyonlar Ligi ısrarı` üzerine Yıldırım Demirören bu transfere el koydu. Bizzat İtalya`ya gitme kararı alan Başkan`ın, Portekizli oyuncunun menaceriyle masaya oturacağı bildirildi.

Beşiktaş'ta tek gündem maddesi var: Ricardo Quaresma... Taraftarların ısrarla istediği, teknik heyetin ise temkinli yaklaştığı Portekizli futbolcu için yönetim gecesini gündüzüne katıyor ve transferi bir an önce bitirmenin hesaplarını yapıyor. Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı aracılığıyla, İnter kulübüyle büyük ölçüde anlaşmaya varan Siyah-Beyazlılar'da Portekizli futbolcunun 'Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takıma gitmek istiyorum' demesi, şok etkisi yaratmıştı. İşte bu noktada transferi Başkan Yıldırım Demirören devraldı.

Adalı da destek verecek

Serdal Adalı'yla bir görüşme yapan Demirören'in, "Taraftarlar bu futbolcuyu özellikle istiyor. Biz de Quaresma'yı Beşiktaş formasıyla görmek istiyoruz. Kongrede de bu sözü vermiştik. Ne pahasına olursa olsun, transferi çözmeliyiz. Bu yüzden transferdeki görüşmeleri bundan böyle ben yapacağım" dediği kaydedildi. Serdal Adalı'nın da Başkan'a her konuda destek sözü verdiği belirtildi. Bu hafta içerisinde İtalya'ya gidecek olan Yıldırım Demirören, Milano'da Quaresma'nın menaceri Jorge Mendes'le masaya oturacak ve transfere noktayı koyacak.

Denizli'nin aklı Deco'da

Yönetim Quaresma transferine yoğunlaşmış durumda, ancak teknik direktör Mustafa Denizli'nin aklı dünyaca ünlü başka bir yıldızda... Geçen sezon başında da gündeme gelen Deco'yu Beşiktaş'ta görmek isteyen tecrübeli çalıştırıcının, yöneticilere bu isteğini açtığı belirtildi. Ancak idarecilerde, "Zaten aynı bölgede görev yapan Delgado'ya sahibiz. Deco yerine bir golcüyle kadromuzu güçlendirelim" düşüncesinin ağır bastığı ifade edildi.

Fanatik
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

gelirse iyi olur ama bu kadarda buyutmeyin su adami.. son iki yildir hic bir icraati yok.. yönetim sirf forma satacagim diye 14 milyon euroyu sacacak..
ben mustafa hocaya katiliyorum Deco benimde listemdeki ilk adam.. 4-4-2 de Köybasi sol acigi göturur.  4-2-3-1 de Tello oynuyor zaten..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

Alıntı yapılan: Cem Baba - Mayıs 11, 2010, 13:17:35
gelirse iyi olur ama bu kadarda buyutmeyin su adami.. son iki yildir hic bir icraati yok.. yönetim sirf forma satacagim diye 14 milyon euroyu sacacak..
bende böyle düsünüyorum,portekizden ciktiktan sonra adi pek duyulmadi.gerci portekizdeykende cok inisli cikisli grafigi vardi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Deco kuşkusuz çok daha fayda sağlayabilecek birisi.

Ancak Beşiktaşta quaresma tarzı bir yapı eksik..

Yani kuralsız bir adam. Gelecek vuracak gidecek..

Deco kadar quaresmayada ihtiyacımız var..İkisi bir olursa Hayaller gerçek olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, teknik direktörleri   Mustafa Denzili ile aralarında yaşanan görüşmelerin ve fikir   alış-verişlerinin farklı yönlere çekilerek, durumun büyütüldüğünü ifade   etti.

Beşiktaş yönetimi yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına yaklaşık bir   ay önce başlamış ve Inter`in Portekizli oyuncusu Ricardo Quaresma`yı   takımlarına kazandırmak için İtalya`ya giderek görüşmelerde   bulunmuşlardı. Bugüne kadar bu konu ile ilgili somut bir gelişme olmasa   da Inter ve Beşiktaş kulüpleri arasında görüşmelerin sürdüğü biliniyor.

Siyah Beyazlı taraftarlar da Quaresma`yı takımlarında görmek   istediklerini Beşiktaş-Manisaspor maçında yaptıkları tezahüratlarla dile   getirmişlerdi.

Ancak yaşanan bu gelişmelere rağmen yönetim ve teknik direktör Mustafa   Denizli arasında Quaresma transferi ile ilgili fikir ayrılığı olduğu   basına sızdı. Tecrübeli teknik adamın bu transfere çok sıcak bakmadığı   ve Quaresma`nın takıma yararlı olmayacağı konusunda görüş bildirdiği   ifade edilirken, özellikle Beşiktaş futbol komitesi başkanı Serdal Adalı   ve üye Cengiz Zülfikaroğlu`nun Denizli`nin bu görüşü karşısında   transferden vazgeçebilecekleri dile getirildi.

Son iki gündür yaşanan bu gelişmelerin ardından bir açıkalama yapan   Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, teknik direktörleri   Mustafa Denzili ile aralarında yaşanan görüşmelerin ve fikir   alış-verişlerinin farklı yönlere çekilerek, durumun büyütüldüğünü ifade   etti.

Adalı konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

"Biz futbol komitesi olarak Beşiktaş`ın önümüzdeki sezon başarılı olması   için göreve geldiğimiz günden bu yana çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem   iç, hem de dış transferde hareketli günler yaşadık ve yaşamaya devam   ediyoruz. Tabii ki bu çalışmalarımızı yaparken teknik direktörümüz   Mustafa Denizli ile sürekli temas halindeyiz. O`nun görüşünü almadan   hareket etme taraftarı değiliz. Son günlerde de özellikle Quaresma   konusunda görüştük. Hocamız da bu transfer ile ilgili fikrini ve   düşüncelerini bizimle daha önce olduğu gibi yine paylaştı. Sayın Denizli   de bizim gibi Beşiktaş`ın menfaatlerini korumak ve en doğru transferi   yapmak için çaba harcıyor. Ancak futbol komitesi ve Denizli arasında çok   büyük fikir ayrılıkları olduğu, hatta tartışmalar yaşadığımız tamamen   hayal ürünüdür. Biz devamlı görüşüyoruz ve transfer çalışmamız sürüyor.   Ayrıca Quaresma transferi ile ilgili temaslarımızı sonlandırmadık. Hala   İtalyan yetkililer ile temas halindeyiz. Sayın Denizli ile yaptığımız   görüşmelerin aramızda sıkıntı varmış gibi yansıtılmasına anlam   veremiyorum."

Öte yandan Serdal Adalı yarın Başkan Yıldırm Demirören ve Mustafa   Denizli`nin bir araya geleceğini ancak kendisinin özel işi nedeni ile   Adana`da olacağı için bu görüşme de yer alamayacağını ifade etti.

Dha

oh be rahatladım.
dün bu haber ve açıklama gelsin diye 1903radyo programcısına ve konuğuna acayip fırça attım valla. :D
bir yetkili bağlamıyorsunuz telefona gidiyorsunuz neymiş vücut geliştirmeymiş proteinmiş onları anlatıyorsunuz,fulden uras mulden uras çalıyosunuz.Bize ne millet galeyana geldi  diye yazdım
yazık sunucu bayan da arkadaşlarımız haber almak için uğraşıyor takip edebilirsiniz sitemizden diye bir şeyler dedi. :D

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 11, 2010, 10:12:44
Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Mayıs 10, 2010, 19:50:51
Bende inanmak istemiyorum ama haber1903'ün kendi haberi bu  :-\

Kim ne derse desin Quaresma sezon sonunda kesinlikle bizde. Herkesin içi rahat olsun  ;)

Umut yapma allah aşkına,

Haber 1903 ün ne ciddiyeti var sizde. Hiç bir haberine inanmıyorum ben. Her şeyi baştan aşağı sallama haberle dolu. Geçen sene olanların hepsini biliyoruz..Taraftarın gönlünü hoş tutan bir haber sitesi..

Bu haberlerin çıkması normal. Olayın bu boyuta gelmeside hataydı zaten..

Bekleyip görücez abi ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Bölünür senin için uykular!

CR7

1903radyo`da yayınlanan Erdem Ulus`un sunduğu `` Gündem ``  programına konuk olan Beşiktaş Pazarlama ve Krtal Yuvası Mağazaları`ndan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Hakan Aksoy önemli açıklamalar yaptı.

İşte Aksoy`un açıklamaları:

-QUARESMA KONUSUNDA OLUMSUZ BİR ŞEY YOK-

"Biz borsaya açık bir kulüp olduğumuz için bütün hareketler oraya bildirilmek zorund[kufur otomatik editlenmistir]uaresma ile görüşmeler devam ediyor.Denizlinin isteği herşeyden önemli.Ortak bir karar verirdik hocamız ve transfer komitesi birlikte çalışarak bu isimle görüşmelere başlandı.Olumlu veya olumsuz bir gelişme olduğunda zaten SPK`ya bildireceğiz. Oradan duyuracağız.

Taraftarlarımız şunu bilmelidirki, Quaresma konusunda sürecin uzaması en iyi şartlarda bu futbolcuyu alabilmek içindir. Bu konuda herhangi bir olumsuz hareket yok."

-QUARESMA BİZE 50 BİN FORMA SATTIRIR-
Geçen hafta yönetim ile bir görüşmem oldu.Minimum 50bin adet Quaresma forması satarım dedim ve yönetime söz verdim.Dün bütün planlamayı yaptık.Formaları seçtik.Enkısa zamanda yeni formalar çıkacak."

-MAĞZALARIMIZIN ALANLARI ÇOK DAR-

"Kartal yuvası mağzalarımızın stand alanlarını genişletmek istiyoruz.Ürünlerimizi pazarlayacak yerimiz çok dar.Mağzalarımız en az 1000 metrekare olması gerekiyor ve bunun için çalışıyoruz.Ürünler kendini gösteremiyor çünkü mağzalarımızda yer sıkıntısı yaşıyoruz.Atkılarımız dolaplarda katlı,formalarımız iç içe duruyor durumun böyle olması ürün pazarlamada bizi sıkıntıya sokuyor."

-İNÖNÜ`YE 2.MAĞAZIMIZI AÇACAĞIZ-

"İnönüde yeni açacağımız 2.mağzayı korsanla savaşmak için kullanacağım.Burda 5 liraya üretilen bir atkı yine 5 liraya satılacak.Beşiktaş`ı sahiplenmeliyiz.Taraftar yeri gelince bir çakmak bir rozet alsa bu klübün zaten borcu olmaz.Lütfen herkez birbirine bunu söylesin. Bir maçta kişi başına düşen harcama 2 lirayı geçmiyor, 15 bin kişi oynadığımız bir maçta satmamız gereken 12.500 formayı biz bir yılda satıyoruz lütfen bunu herkez birbirine söylesin."

-BATUHAN SORUMLULUK ALMADI-

"Batuhan geçen bir ropörtaj yaptı, burada hatalarınıda dile getirdi,Bu açıklamaları beni çok mutlu etti.Hocamızın niyeti Batuhanı hep kazanmak yönündeydi. Batuhan çok genç bir arkadaşımız ama bireysel bir sorumluluğu üstlenemedi.Batuhan manchester maçında 5kafa toundan 4 kafa topunu aldı bu çok büyük bişey ama sorumluluğu alamadı.Beşiktaş dahilinde alt yapıdan çıkan bir oyuncu belirli bir bonservis ücretiyle satıldı bu olumlu bir şey."

- HABER1903 -

*Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903©

KeePSaKe

"50 bin forma sattırır"

13 Mayıs 2010 Perşembe * 08:30

Pazarlamadan Sorumlu Yöneticimiz Hakan Aksoy, uzun süredir görüşme halinde oldukları Ricardo Quaresma transferinin bittiğinin sinyallerini verdi.

Kulübümüzün Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Hakan Aksoy, uzun süredir görüşme halinde oldukları Ricardo Quaresma transferinin bittiğinin sinyallerini verdi. Portekizli  futbolcunun Kartal Yuvası mağazalarında  satışı artıracağını belirten Aksoy, "Geçen hafta yönetim ile bir görüşmem oldu. 'Minimum 50 bin adet Quaresma forması satarım' dedim ve yönetime söz verdim. Dün (Salı) bütün planlamayı yaptık. Formaları seçtik. En kısa zamanda yeni formalar çıkacak" dedi.

MUSTAFA DENİZLİ DE İSTİYOR
Aksoy, "Mustafa Denizli'nin isteği, her şeyden önemli. Transfer komitesi, hocamızla birlikte çalışarak bu isimle görüşmelere başladı. Quaresma konusunda sürecin uzaması, en iyi şartlarda bu futbolcuyu alabilmek içindir" diye ekledi.

Kaynak: Sabah

Bir haber de Mustafa Denizli,Quaresma yı istemiyor diyor diğer haberde istiyor diyor...
Since 1903

KeePSaKe

"QUARESMA'YI DENİZLİ İSTEMİYOR"

14 Mayıs 2010 Cuma * 17:09

Eski yöneticimiz Celal Kolot, Beşiktaş gündemine ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

D Spor'da yayınlanan Aydın Cingözle Açık Açık programına konuşan Kolot; Ertuğrul Sağlam'dan Mustafa Denizli'ye, başkanlık seçimlerinden transferlere bir çok konuda ilginiç açıklamalar yaptı.

SAĞLAM ŞİMDİ DAHA BAŞARILI OLUR 

Ertuğrul Sağlam konusuna değinen Kolot, "Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş'ın başına çok genç yaşta geldi. Biz o dönem Lucescu'yu beklerken Demirören Sağlam ile anlaştı. Ertuğrul Sağlam bana belki kırıldı ancak Beşiktaüş'ın başındayken takıma yararlı olamayacağını söyledim. Bursaspor'da çok başarılı işler yaptı. Bir iki yıl sonhra Beşiktaş'ın başına gelirse gerçek anlamda başarılar elde edebilir." dedi.

DENİZLİ 2. SEZONUNDA BAŞARISIZ

Mustafa Denizli'nin ikinci sezonunda çalıştırdığı takımlarda başarılı olamadığını vurgulayan Celal Kolot, "Beşiktaş Yönetimi, Denizli "Dinlenmek istiyorum" dediğinde başka bir ismi takımın başına getirmeliydi. Yeni dönem için Denizli ile yapılan anlaşmanın Beşiktaş için iyi olup olmayacağı konusunda kaygılarım var." şeklinde konuştu.

-"QUARESMA BİTTİ GİBİ ANCAK DENİZLİ İSTEMİYOR"- -DENİZLİ SERDAR ADALI'YI KIRDI-

Transfer konusuna da değinen Kolot, "Beşiktaş, İnter'den Queresma'yı alırsa çok iyi bir transfere imza atar. Bildiğim kadarıyla Queresma'nın transferi yüzde 80 bitti ancak Mustafa Denizli sıcak bakmıyor. Denizli'nin "Sağ kanatta oynayan çok futbolcumuz var. Kaynağı başka bir bölgede kullanmalıyız" diyerek transfere sıcak bakmıyor. Inter, Queresma için 10 milyon Euro istiyor; ancak Beşiktaş bu transfer için Inter'e 8 milyon Euro vererek bitirecek. Eğer gelirse Queresma'da yıllık 3-3.5 milyon Euro kazanacak. Mustafa Denizli'nin Queresma konusuna sıcak bakmaması Serdal Adalı'nın kırılmasına neden oldu. Adalı'nın "madem istemiyordu neden iki kez İtalya'ya gittik" demiş."  ifadelerini kullandı.

-"BATUHAN UCUZA GİTTİ"-

Eskisehirspor'a transfer olan Batuhan Karadeniz'in kalması gerektiğini kaydeden Kolot şu ifadeleri kullandı: "Beşiktaş'ta kalmalıydı. Ömenli bir değer kaybettik ve Eskişehirspor'a çok ucuza satıldı. PSV Batuhan'a geçen yıl 4 milyon Euro verdi. Eğer Beşiktaş'ta hala görev alıyor olsaydım Batuhan bugün kesinlikle çok iyi bir noktada olurdu."

-"NİHAT BAŞARISIZ"-

Nihat'ın başarısız olduğunu söyleyen Kolot, "Mehmet Topuz meselesinde Beşiktaş mağlubiyet aldı. Bu durumu unutturmak için Nihat alındı ancak çok başarısız oldu. Yine Ferrari'de çok vasat ve sıradan bir defas oyuncusu asla yıldız olamaz. Bu sene Fink'in gitmesi kayıp olmaz." şeklinde konuştu.

-"BAŞKANLIK HEDEFİM VAR"-

Beşiktaş'a başkan olma hedefinin devam ettiğğini söyleyen Kolot, "Son seçimlerde Yıldırım Demirören bana futbol şubesini önerdi ancak kabul etmedim. Eğer bu göreve gelseydim çok başarılı olurdum. Son seçimlerde Murat Aksu aday olmasa ben başkan adayı olarak çıkacaktım. Ve eğer seçimlere ben girseydim kesinlikle çok farklı bir sonuç ortaya çıkardı. Çünkü Murat Aksu, Beşiktaş'a çok uzak kaldı." ifadeleriyle sözlerini bitirdi.

Kaynak: Radyospor
Since 1903

carsi52

Rüyamda Deco Beşiktaş'ta antrenman yapıyordu almıştık yani.
Bölünür senin için uykular!