Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Demiroren tum 10 yillik gelirlerini hatta 20 yil desekte yeri, kullanmistir,

ben bunu yazdigimda ilk baslardan Y.D gitmeli dedigimde, sizler sampiyonluktan bahsediyordunuz

GELECEGIMIZ gidiyor dedigimde  ! bazi insanlar hadi ordan diyordu... kupa sampiyonluk onemli, susalim diyorlardi !

Ayni KAPALI tribun gibi, biz susalim, sampiyonluk bahane, Y.D sahane diyorlardi iclerinden sanirim.

Iste Besiktasin durumu, tum gelirler kullanildi, borc ustune borc yapildi, yetmedi baskan cebinden verdi borclandirdi Besiktasi

aldigi paralar yetmiyor gibi, onada borclandik, sonuc? Batuhani sat, para eder, Bobo gider para eder, Holosko satilir diye dua ediyorlar,

hatta iyi teklif gelse, Nihatida satarlar, yeterki para gelsin, ama bu gecici bir yöntem..

Mansimov kim ne yapmis volkan? Adi var kendi yok diyorum, hala mansimov, adam birsey yapmadan senelerdir Besiktas uzerinden REKLAM yapiyor !
Bari sponsor ol para kazandir Besiktasa !

Zengin yonetim cebinden para vermez ! Nerede gorulmus boyle sey? Besiktasi bu tip 'light' Besiktaslilar kurtaramaz, sadece batirir !
Orada yonetici baskansan, borc degil, aziz gibi cebinden vereceksin parayi ki senin icin insanlar DUA etsin BEDDUA yerine !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

aslinda Volkana katilmiyor degilim, lig biteli iki gun oldu, daha hala mayis ayindayiz, biraz beklemek lazim ama ileriside pek aydinlik gözukmuyor maalesef...

mansimov olayi cok esrarengiz..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 19, 2010, 14:39:02

Zengin yonetim cebinden para vermez ! Nerede gorulmus boyle sey? Besiktasi bu tip 'light' Besiktaslilar kurtaramaz, sadece batirir !
Orada yonetici baskansan, borc degil, aziz gibi cebinden vereceksin parayi ki senin icin insanlar DUA etsin BEDDUA yerine !
O zaman neden gaza gelinip Bilgili yönetimi yok edildi..

Herşey çok güzel giderken, hiç bir temeli olmayan iddalarla neden Bilgilinin gidişine destek verdiniz ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bilgilinin gidisine kimse destek vermedi, batuhan olayi farkli dediginde Bilgilinin gidiside cok farkli ve arkasinda cok farkli nedenler var,

nedenlerin bazilari konusuluyor, ama Sinan Engin ve bazi baglantilari ortaya ciktiginda, Bilgilininde gitmesi gerekiyordu...

Bu olay KUFUR degildi, ki kufur eden 10-15 kisi bile yoktu, o da numaralidan gelmisti sanirim, KAPALIDAN bile degil

o donemler CARSI BILGILIYE KARSI havasi vardi, ama CARSI Bilgiliye destek cikti, olaylar derin mevzular sanirim,

Bilgili bir isler cevirip gitti, basarisizligin faturasini, yaptigi bazi anlasmalarin faturasini 10-15 kisiye kesip, sanki tum stat kufur etmis gibi

BESIKTAS benim icin bitti diyordu...

Asil kendi bitmistir

NoPasaran

Nasıl karşı değildi ya Çarşı..

O stadta zorla Yönetimi istifaya davet ettiğimi bilirim hatırlarım. O günden beri soğuğumdur zaten o stada. Ara ara gittiğimde hep o saçma tezahurat aklıma geliyor.

"Yönetim istifa"
"Bilgili açığa loca yapsana"

"Demirören tayfasından nemalanan Grupların" zoruyla İstifa etmiştir Bilgili..

Arkasından başka bişey aramak yine o grupların yaptığı hatayı örtmelerinden başka bişey değildir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

degildi volkancim, o ondan önceydi, sonra duzeldi..

Hatta bilgili gider ayak CARSIYA tesekkur etmedi mi?

istersen izle, bak destek veren CARSI olmustu...

Alen aciklama yapmisti,klube gitmislerdi fln...

Karanlik isler Bilgilinin gidisi volkan, kim ne derse desin...

RCA

bu adamın beşiktaştan gittiği gün, beşiktaşın önünün açıldığı gün değil, önünün kapandığı gün olacaktır. varlığı nekadar hayırsızsa, yokluğuda onun kadar beter olacaktır.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Beşiktaş`ın transfer gündemindeki ilk isim olan Portekizli futbolcu Quaresma İtalyan Corriere dello Sport Gazetesine konuştu. Geride kalan sezonda Inter formasını çok fazla giyemeyen ve sadece 432 dakika sahada kalabilen başarılı futbolcu, takımdan ayrımanın kariyeri için daha iyi olabileceğini söyledi.

2013 yılına dek İtalyan kulübü ile sözleşmesinin olmasının takımdan ayrılmasını zorlaştırdığına değinen yıldız futbolcu, `Eğer burada forma giyemeyeceksem, ayrılmam daha doğru olur. Bu Mourinho`nun suçu değil. O harika bir teknik direktör. Geleceğimin Portekiz`de de olduğunu düşünmüyorum. Ülkeme geri dönmeyeceğim` dedi.

İtalya ve İspanya Ligleri`nin Avrupa`nın en iyi ligleri olduğuna değinen Quaresma, `Bu liglerde bir takımda oynamayı isterim. S.Lizbon Benfica kulüpleri ile adım geçiyor. Bu iddialar gerçeği yansıtmıyor" ifadelerini kullandı. Q7 Beşiktaş`a transferi ile ilgili herhangi bir yorum yapmadı.

Haber1903

:ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Hmm yani Beşiktaş tan bahsetmemesi bize geliceği anlamına mı geliyor :)
Since 1903

KeePSaKe

Gelmek istemiyor

19 Mayıs 2010 Çarşamba * 09:00

Beşiktaşımız'ın transferde tek ilgilendiği isim olarak lanse edilen Interli Quaresma, siyah-beyazlılara gelmeyeceğini tekrarladı, Türkiye'de herhangi bir takımda yer almasının mümkün olmadığını ifade etti.

Beşiktaşımız'ın transferde tek ilgilendiği isim olarak lanse edilen Interli Quaresma, siyah-beyazlılara gelmeyeceğini tekrarladı, Türkiye'de herhangi bir takımda yer almasının mümkün olmadığını ifade etti.

Portekizli yıldızın, Mourinho'nun gitmesi durumunda takımda kalma umudunun artacağı duyuruldu. Ülkesinde yayınlanan Record gazetesi, Quaresma'nın, Teknik Direktör Mourinho'nun takımdan ayrılıp ayrılmayacağının netleşmesini beklediğini, Inter'den gitmesi halinde geleceğiyle ilgili kararı yeni teknik direktöre bırakacağını yazdı.

Gazete, Mourinho'nun Real Madrid'e gitmesi halinde Querasma'nın  Inter'de oynama şansının yüksek olduğuna dikkat çekerek, Portekizli yıldızın bu yüzden gelen tekliflere "Hayır" cevabı verdiğini iddia etti.

Sporting Lizbon ile Besiktaş'ın, Mourinho'nun alacağı karara endekslendiğini de belirten Record, Querasma'nın Morinho ile ilgili karar ne olursa olsun geleceğinin Türkiye olmayacağını da sayfalarına taşıdı.

Bu arada Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın, cuma günü İspanya'ya giderek Madrid'de Şampiyonlar Ligi finalini seyredeceği öğrenildi. Adalı'nın, henüz kesinleşmese de Quaresma'nın menajerleriyle görüşmesi bekleniyor.

Kaynak: Milliyet
Since 1903

djinonu

biri istiyor diyor biri istemiyor diyor
bizim kulübe ben ne diyeyim borsaya bagli diye hicbir görüsmeyi bize aktaramiyor serdar adali durmadan kivrak cümlelerle gecistiriyor..gidilecek görüsülecek...
demedi demeyin besiktas fenerin oyununu bozdu diye azize gidip almaya kalkarsa $a$mayin vesselam

ilhan mansız_melis

Gelecekse imza atana kadar,gelmeyecekse transfer sezonu kapanana kadar hiçbir habere inanmıyorum !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

ıtalyan medyasına gore quaresma ıle %99 anlasılmıs hatta yıllık 4.250.000 alacakmıs...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun