Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Q7 VE 10 HAZİRAN`

Beşiktaş Pazarlama ve Kartal Yuvalarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Aksoy taraftarı heycanlandıracak açıklamayı haber1903`e yaptı.

Hiç bir transferin imza olmadan bitmeyeceğinin altını çizen Aksoy, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören`in son bir aydır bu transferle uğraştığını ve kesinlikle bitirmek için Madrid`e gittiğini belirterek, "Sanırım Başkanımız, Serdal Adalı ile birlikte bu görüşmeden sonra müjdeyi verecekler" dedi..

PAZARLAMA KOMİTESİ OLARAK QUERESMA`YA HAZIRIZ

BJK`nin Pazarlama ve Kartal Yuvaları`ndan sorumlu yöneticisi Aksoy, "Ben üzerime düşeni yapıp 50 bin adet formayı hazırlatıyorum, sırtlarına Quresma yazmak için de Madrid`den telefon bekliyorum. O telefon gelsin daha onlar uçaktayken Q7 formaları Adidas tarafından hazırlanmaya başlanır ve 10 Haziran`da kartal yuvası mağzalarında vitrine asılır dedi. Aksoy ayrıca Beşiktaş taraftarı büyüklüğünü gösterip forma satışlarında 50 bin barajını geçmelidir ifadelerini kullandı...

Bu arada yurt dışında bulunan Başkan Yıldırım Demirören`in yarın Madrid`e geçerek Serdal Adalı ile buluşacağı ve İnter-Bayern, Şampiyonlar Ligi Finali`nin ardından transferi noktalayacağı gelen haberler arasında...

Haber1903
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

saldır beşiktaş

Q7'ye Forzayı portekizce tercüme ettirip okutsunlar bence adam duygulanıp gelebilir  ;D
Şaka bir yana gelmesi çok iyi olur ölüsü bile Türkiye'de 5-6 maç kazandırıı forma sattırır heycanla bekliyoruz inşallah bitirirler işi.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

Tatil öncesi oyuncularının sürekli kapısını aşındırmasından bunalan   Mustafa Denizli, başkan Yıldırım Demirören ve futbol komitesi başkanı   Serdal Adalı'ya "Çocuklara söz verdim. Eğer paralarını yatırmadan   Quaresma'yı alırsanız ben yokum" diyerek, transferi için ödemeleri şart   koştu. Tecrübeli hocanın kararlı tutumu karşısında panikleyen Demirören   ve Adalı, hemen ceplerinden 3.5 milyon Euro ödeyerek Denizli'yi   istifadan döndürdü. Bu hamleyle Portekizli yıldız Quaresma'nın transferi   için 'gizli engel' de aşılmış oldu.

Beşiktaş'ta lig bitti, sıkıntı başladı. Hatta öyle olaylar oldu ki   teknik direktör Mustafa Denizli istifanın eşiğinden döndü. Tatil öncesi   futbolcuların paralarını istemesiyle büyük sıkıntı yaşayan Denizli,   Bursaspor karşılaşması sonrası başkan Yıldırım Demirören ve futbol   komitesi başkanı Serdal Adalı ile bir zirve yapmıştı. Başkanın
  evinde gerçekleşen görüşmede oldukça hararetli ve sıcak saatler   yaşandığı öğrenildi.
  Moralinin bozuk olduğunu dile getirilen Denizli'nin "Başkan, takım   içinde para
  konusunda büyük huzursuzluk var. Ben kendilerine söz verdim. Eğer   oyuncuların
  parasını ödemeyip Quaresma'yı alırsanız, ben yokum. Ya ben ya Quaresma.   Ancak paralar ödenirse sorun yok" demesi, başkan ve Serdal Adalı'yı şok   etti.

ÖDEME YAPILDI, MUSTAFA HOCA RAHATLADI
  Yıldırım Demirören, teknik adama "Hocam söz veriyorum. Serdal Bey ile   ben 2 gün içinde ödemelerin bir kısmını yapacağız. Kalan alacaklar ise   haziran ayında verilecek. Siz hiç merak etmeyin. Bu tür lafları da bir   daha lütfen duymayalım. Paralar yatınca sizi de haberdar edeceğiz"   cevabını verdi. Başkan Demirören ve Adalı kendi ceplerinden 2 gün sonra   3.5 milyon Euro'yu yatırınca kriz son buldu ve Denizli ayrılmaktan   vazgeçti.

ADALI'NIN KEYFİ KAÇTI!
  Quaresma konusunda Mustafa Denizli ile futbol komitesi arasındaki görüş   ayrılığı, başkanla yapılan zirvede yeni bir boyut daha kazandı. Komite   başkanı Serdal Adalı'nın Mustafa Denizli'nin "Ya ben ya Quaresma" sözüne   çok bozulduğu öğrenildi. Hatta yöneticilerin yeni hoca konusunda zemin   yoklamasına bile geçtiği ifade edildi.

keşke defedip gönderselerdi.  >:(
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

Pazartesi İstanbul'da olabilir

22 Mayıs 2010 Cumartesi * 16:33

Quaresma'yı ikna edebilirsek, Portekizli yıldız pazartesi günü İstanbul'a gelebilir.

Başkanımız Yıldırım Demiören, futbol şube komitesi başkanı Serdal Adalı ve komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu Cuma günü İspanya'ya gitmişlerdi. Kulübümüzün yetkilileri, Şampiyonlar Ligi finalinde bu akşam oynanacak Inter-Bayern Münih karşılaşmasını izlemek ve Inter'de forma giyen Ricardo Quaresma ile son kez görüşerek Portekizli oyuncunun transferinde son noktayı koymak için gittikleri Madrid'de henüz kesin bir gelişme sağlayamadı.

Inter yetkilileri ve Quaresma ile görüşerek bu transferi olumlu bir şekilde noktalandırmak için pazar gününü bekledikleri öğrenilen Siyah Beyazlı heyetin, Portekizli oyuncuyu Beşiktaş'a transfer olması konusunda ikne etmeleri halinde pazartesi günü Quaresma ile birlikte İstanbul'a gelecekleri kaydedildi.

Beşiktaş'ın bu transferi bitirmesi halinde kadrosunda bulunan fazla yabancı oyuncuları da takasta kullanacağı belirtildi. Quaresma'nın Beşiktaş'a transfer olması durumunda kadrodaki yabancı oyunculardan Zapatocny'i bonservisi ile Bursaspor'a vermeye hazırlanan Siyah Beyazlı yönetimin, Bursaspor'dan Volkan Şen ve Ozan İpek'i transfer etmek için Tabata'yı da kiralık olarak Yeşil Beyazlı ekibe teklif edecekleri kaydedildi. Tabata'nın dışında bir yabancı oyuncuyu daha kiralık olarak Bursaspor'a vermeyi planlayan Beşiktaş yönetiminin ayrıca 3 milyon Euro gibi bir rakam daha vererek bu iki oyuncuyu kadrolarına katmayı düşündükleri öğrenildi.

Önümüzdeki hafta bu transferleri noktalamayı düşünen Beşiktaş yönetiminin, teknik direktör Mustafa Denizli ile görüşeceği ve durum değerlendirmesi yapacağı kaydedildi.
Kaynak: DHA

husoeagle

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 22, 2010, 14:49:22
Aferin hocaya

hocayi sevmesemde, istemesemde kim olursa olsun, hocanin istemedigi futbolcuyu almam,
ama Quaresma transfer prestij transferi olacak, Topuzdan sonra Qua sart oldu gibi,
bu nedenle baskan israrci, + forma satislari ve kombine icinde iyi bir gelir olur..

yani Besiktasa marka degeri katar, iki tarafli dusunursek, ikiside hakli, artik soz yonetimde
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

quayı bırakın mılıto'yu alın :ahaha

KeePSaKe

Yanlız haberler ne kadar doğru bilmiyorum ama Morinho giderse Qua takımda kalıcakmış...
Morinho ile Madrid ciddi şekilde ilgileniyormuş...
İnşallah doğru haberler değildir...
Since 1903

Cem Goren

sımdı gazetecı adayı olan bı abı ıle qua hakkında bı muhabbete gırdık. dırek sordum abı qua durumu nedır ne degıldır dıye. verdıgı cevap suydu;

şimdi cem bütün gazeteler aynı haber kanallarından beslenir mail grubu gibi bi sistemleri var
ordan düşen haberleri kendi kaynaklarına doğrulatıp
gazeteye alırlar
şimdi bi gazetenin girdğini diğerleri girmezse olmaz
haber atlamak denir buna ki ciddi bi hatadır
e yönetim de çanak tuttu işte bu duruma
ajanslara haber sızdırdı
gazeteler de yazıyor bı sekılde taraftar buyuk seyler ıstıyor dedı...

Volkan Şen hakkında daha olumlu konustu hanı kısa zaman ıcınde bızde olabılır dedı...