Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş sağ bekini İspanya'da buldu. Siyah beyazlı takım Levante'nin Yunan savunma oyuncusu Loukas Vyntra'yı kadrosuna katmak istiyor.

Teknik direktor Slaven Bilic'in raporu doğrultusunda sağ bek transferi için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş yönetimi, Levante Kulübü ve Loukas Vyntra ile temasa geçti.

Beşiktaş, sözleşmesi sezon sonu bitecek 33 yaşındaki futbolcuyu 1 yıl bedelsiz olarak kiralamak istiyor.

Eğer Vyntra 25 maçta forma giyerse, siyah-beyazlı takım deneyimli oyuncunun sözleşmesini 1 yıl daha uzatacak.

Anlaşma sağlanırsa Vyntra'nın Beşiktaş'tan yıllık 500 bin euro alacağı da gelen haberler arasında. Geçtiğimiz sezon Levante formasıyla La Liga'da 33 maça çıkan Vyntra, 2 gol atmıştı

Ntvspor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Bu adamın orjini stoper bildiğim kadariyla bumu sağ bek oynayacak ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Biliç Reyisin menejerinin adamıdır :D

Sene sonu zaten gidiyoruz biraz çalışalım Önder Özen gitmişken demiştir

Ben Önder Özeni bir emniyet sübabı gibi görüyordum

Nedense bilicin yüzü çok doğru adam izlenimi vermiyor :-\

;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Bilic aynı osm deki sen gibi abi hep kendine çalkşıyor :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Kemal çakma kelimesini lügatından çıkarsam diyorum

Tamam gençsin felan ama az ara ver  :hehe :hehe
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bitirin artık şu Töre ve 10 numara transferini Feyenoord maçı geldi çattı.
Bölünür senin için uykular!

K.D

Alıntı yapılan: CR7 - Temmuz 22, 2014, 18:39:33
Alıntı yapılan: K.D - Temmuz 22, 2014, 18:05:48
Bilic aynı osm deki sen gibi abi hep kendine çalkşıyor :D

çakışıyor??
çalışıyor yazmak istedim abi sende @NoPasaran a fırsat veriyorsun bak böyle sorunca @CR7 :D

ERHUN

Başka bir yerde de Georgios Seitaridis'i istiyor diye haber vardı. 33 yaşında, sağ bek. Yalnız 1 Temmuz 2013'te Panathinakos serbest bırakmış ondan sonra takım gözükmüyor, boş yattı herhalde.

Bilic herhalde "33 yaşında, Yunan bir sağ bek istiyorum" dedi.

K.D

Alıntı yapılan: ERHUN - Temmuz 22, 2014, 18:58:17
Başka bir yerde de Georgios Seitaridis'i istiyor diye haber vardı. 33 yaşında, sağ bek. Yalnız 1 Temmuz 2013'te Panathinakos serbest bırakmış ondan sonra takım gözükmüyor, boş yattı herhalde.

Bilic herhalde "33 yaşında, Yunan bir sağ bek istiyorum" dedi.

El Colgado

carsi52

Lanzini ile 4 yıllık anlaşıldığı perşembe istanbulda olacağı söyleniyor.
Bölünür senin için uykular!

K.D

SchekiLL

bende o haberi milliyette okudum.inşallah gelir iyi bi 10 numara vede genç.eski zihniyet yok gibi bjk de artık.eskiden 30 yaş altı adam almazdık.
EMRE İNCE . . . !

NoPasaran

Forvet hattını Chelsea'nin Senegalli yıldızı Demba Ba'yı kadrosuna katarak güçlendiren Beşiktaş, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Yabancı bir orta saha, ardından da stoper almayı planlayan Siyah-Beyazlı ekibin yerli transfer olarak daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de gündeminde olan Gençlerbirliği'nin kanat oyuncusu Jimmy Durmaz için harekete geçtiği kaydedildi.

OLYMPIAKOS'U REDDETTİ
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, başarılı orta saha oyuncusu için "4 milyon euro istiyoruz; ancak görüşmek isteyen kulüp olursa pazarlık payı var" demişti. Beşiktaş'ta bu transferi asbaşkan Deniz Atalay'ın yürüttüğü öğrenildi. Siyah-Beyazlılar'ın bonservis ücretini 2.5 milyon euroya çekmeye çalıştığı, oyuncuya da 3 yıllık sözleşme önerdiği kaydedildi. Yunanistan'ın Olympiakos takımı da Jimmy Durmaz için transfer teklifinde bulundu.

Başkan İlhan Cavcav, Yunan ekibiyle anlaştıklarını ancak oyuncunun Olympiakos'u istemediğini açıkladı. Başarılı futbolcu, Beşiktaş'ta oynamayı arzu ediyor. Yunan temsilcisi Gençlerbirliği'ne 2 milyon euro önermişti.

TEKNİK DİREKTÖR SLAVEN BİLİC DE ONAYLADI
Türk yurttaşlığı olan İsveçli futbolcu, İsveç Milli Takımı'nda da forma giyiyor. Teknik direktör Bilic de Jimmy'nin transferini istiyor. Jimmy, kanatlarda oynayabildiği gibi doğrudan kaleye gidebilme özellikleriyle de dikkat çekiyor.
Başarılı futbolcu, Türkiye temsilcisi Doğan Ercan'la birlikte İstanbul'a gelmiş ve açıklamalarda bulunmuştu. Jimmy, İstanbul'daki büyük takımlardan teklif aldığını belirtirken, "Amacım sıçrama yaparak büyük bir takımda oynamak. Türkiye'ye gelirken böyle bir kariyer planlaması yaptım" demişti.

Bugün
Aşk bu Aşk !

volkanca.net