Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bu ruslarda neyin inadını yapıyor anlamıyorum.

Yararlanamıcaksın oyuncudan zaten 7.5 verende yok ver 4'e 5'e gitsin yahu.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Ertem Şener (güvenmediğim biri ama yazayım dedikodu konusu) şimdi söyledi. Töre için 4 milyon euro'ya anlaşmışız. 3+1 sözleşme imzalayacakmış yarın. Ofansif ortasaha içinde Lanzini ve Bryan Ruiz'le görüşüyormuşuz, ikisinden biriyle de anlaşma yakınmış.

Bu transferler bitince geriye sadece stoper kalıyor. Sivok dururken yabancı stoper almak bana mantıklı gelmiyor.

NoPasaran

Beşiktaş, Gökhan Töre transferinde sona yaklaştı. Rubin Kazan ile bonservis bedeli konusunda anlaşmaya varan siyah beyazlı kulüp, Gökhan ile de büyük oranda uzlaşma sağladı.

Başkan Fikret Orman bir süre önce Rusya'ya gitmiş ve Gökhan'ın bonservisi konusunda Rubin Kazan yetkilileri ile anlaşmaya varmıştı.

Ancak genç futbolcunun istediği yıllık ücret ile Beşiktaş'ın teklif ettiği rakam arasında fark olması nedeniyle Gökhan ile yeni sözleşme imzalanamamıştı.

22 yaşındaki futbolcu ve menajeri ile yapılan son görüşmenin olumlu geçtiği, iki tarafın büyük oranda anlaşmaya vardığı ifade edildi.

Siyah beyazlı kulüp Rubin Kazan ile yapılacak son temasın ardından Gökhan Töre transferini resmi olarak açıklayacak. Bu gelişmenin ardından da Gökhan, İngiltere kampına katılarak yeni sezon hazırlıklarına Beşiktaş ile devam edecek.

Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Gökhan Töre, Spor Toto Süper Lig'de oynadığı 30 maçta 4 gol - 7 asistlik performans sergilemişti.

ntvspor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Sivok giderse kaliteli 1 stoper alınabilir onun dışında sağ beke tarık çamdala hayır demem :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Tarık'ın alınmasını istemem. İstesek devre arası bedavaya alabilirdik. Biz ve GS alacağız dedik çocuk sözleşme yenilemedi, sözleşmesi sene sonu bitecekti bedavaya alabilirdik. Şimdi almak istesek 4-5 milyon euro isterler.

Sivok giderse bir yabancı stoper alınabilir ama Sivok'un gideceğini zannetmiyorum. Son senesi zaten performansına göre sözleşmesi uzatılır veya sene sonu serbest kalır.

K.D

Valla para konusunda haklısın ama sağ beke 1 adam lazım serdarla gitmez bütün sene

ilhan mansız_melis

Övünç Özdem : Gökhan konusunda bugün gelişmeler yaşanacak. Kulüp ve Gökhan'ın menajeri şu an İstanbul'da görüşüyor.

Lanzini için son hamle yapılacak. Eğer anlaşılamazsa Beşiktaş Bryan Ruiz'e yönelecek.

Marko Marin ise 3. seçenek.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Bu duyumcuların alayı aynı kaynak ;D

Bak bu arkadaş şeyiş söylemeyi unutmuş..

Başkan Lanziniyi istiyormuş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Atakan Kurt @atakankurt2  ·  8 dk.
Son Dakika....Beşiktaş Gokhan Töre ile de 4 yillik anlasti.Rubin Kazan ile yazismalar tamamlaninca imza atılacak. @LigTV

Atakan Kurt @atakankurt2  ·  7 dk.
Artik Gokhan ile ilgilide bir sorun kalmadi.Rubin kazan ile sozlu anlasma yapilmisti, anlasma resmiyete dokukdugu anda Gokhan imzalayacak.

Atakan Kurt @atakankurt2  ·  6 dk.
Imza bu gece ya da yarin sabaha yetisirse gokhan töre Leeds de yapilacak forma lansmanina katilacak @LigTV
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Valla ben anlamadım..

9 gün sonra Avrupa Kupasında çok önemli maç var..

Nasıl olacak bilmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

İlk maça yetişmez 2. Maça anca he ama bugün alınırsa marin ve töre yada lanzini ve töre o zaman yetişir belki 1 haftada :Dd

CR7

yarın bildirmek için son gün sanırım.
bugün yarın aldık aldık. Alamadık diğer tura kalır.
Geçemezsek alacaklarını da sanmıyoorum
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Evet yarın 00:00 da bitiyor..

Valla alınmaz ise turu geçme şansımız bence yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net