Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

TRANSFER RAPORLARI OLUMLU
Transfer konusunda  Kızılyıldız'da forma giyen Sırp oyuncular Maksimovic ve Milivojevic ile ilgilendiklerini doğrulayan Aybaba, "Komitemiz takip ediyor. İlk raporları fena değil ancak biz de izleyeceğiz. Sezon bittikten sonra bu çalışmalarımız netlik kazanacak" ifadelerini kullandı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Bulgar basınında çıkan haberlere göre,Beşiktaş'ın Litex teknik direktörü Hristo Stoichkov ile anlaştığını yazdı. Litex ile Bulgaristan'da 2010-11 yılında şampiyonluğa ulaşan Barçalı efsane Stoichkov'un Siyah-Beyazlı yönetim ile görüştüğü ve işin imzaya kaldığı öne sürüldü.

Bulgar basınına verdiği demeçte hoca şöyle demiş; Stoichkov, "Türkiye Ligi'ni son dönemde çok fazla takip ettim. Ligin her yönünü çok iyi biliyorum. Yakında Beşiktaş'la bu işin biteceğini söyleyebilirim. Türkiye'de hedeflediğim gibi başarılı olacağıma inanıyorum." dedi.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Bence Samet Aybaba kalmalı

Önder Özen gibi birisini sportif direktör yapacaksın

Hoca Schuster olacak..

Olacak işmi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Beşiktaş, yeni sezon için yerli transferine hız verdi. İlk hedef teknik direktör Samet Aybaba’nın transfer listesinin ilk sırasında yer alan Erkan Zengin... Siyah-Beyazlılar, Eskişehirspor’da başarılı bir grafik çizen sol kanat oyuncusu için vakit kaybetmeden düğmeye bastı.

Fanatik'in haberine göre; Kırmızı-Siyahlılar’la 30 Haziran 2014’te sözleşmesi sona erecek olan 27 yaşındaki yıldız için girişimlere başlayan yönetim kurulu, ilk görüşmelerden olumlu sonuç aldı. İsveç Milli Takımı’nda da forma giyen 1.80 boyundaki futbolcunun da Kartal’da oynamak istemesi transferi kolaylaştırıyor.

2009-2010 yılında da Siyah-Beyazlı formayı giyen Erkan, Eskişehirspor’la alacakları nedeniyle problem yaşadığı için, bonservis konusunda bunu koz olarak kullanmayı planlıyor. Yöneticiler ilerleyen haftalarda bu transferi bitirmek için çalışmaları hızlandıracak.

El Colgado

Hic unutmuyorum.
Bjk'nin aksam maci vardi bu Erkan'da sakat falandi. Adami manitayla istinye park'ta gormustum. O gunden beri isinamadim bu herife.
Olcay varken de gereksiz. Fanatik'e de guvenmiyorum zaten amaclari suni gundem olusturmak.

IL Capitano

Havalimaninda calistigim icin göruyorum sIkca, biraz fazla havali, kuzenlerini filan biliyorum. Anti-patik bir tip. Aslen konya-kululu. Onlarda direkt köyden cikip avrupayi gördukleri icin biraz arada kalmis bir toplum. Insallah Turkiyede biraz daha medeniyet görmustur. Futboluna gelince bence eskisehirde gelistirdi kendini ama Besiktas'in futbolcusu olsaydi zamaninda zaten gönderilmezdi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: IL Capitano - Mayıs 11, 2013, 12:11:48
Havalimaninda calistigim icin göruyorum sIkca, biraz fazla havali, kuzenlerini filan biliyorum. Anti-patik bir tip. Aslen konya-kululu. Onlarda direkt köyden cikip avrupayi gördukleri icin biraz arada kalmis bir toplum. Insallah Turkiyede biraz daha medeniyet görmustur. Futboluna gelince bence eskisehirde gelistirdi kendini ama Besiktas'in futbolcusu olsaydi zamaninda zaten gönderilmezdi.

Burak Yılmaz

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Burak bjk'de iyiydi.
Sonradan adami zorla sag acik yapmaya calistik. Yapamadik haliyle...

El Maestro

Gençlerbirliğinin sol beki Dusko Tosic --> Beşiktaş  söylentileri var ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Mayıs 12, 2013, 17:37:27
Gençlerbirliğinin sol beki Dusko Tosic --> Beşiktaş  söylentileri var ..

Normalde ligde en beğendiğim sol beklerden biri ama dün Hilbert karşısında iyi değildi. İkili mücadelelerde kolay geçti.

Ama tek maçla yargılayacak değilim, önceki maçlarda izlediğim kadarıyla gayet başarılı. Yalnız Cavcav ucuza bırakmaz.

El Colgado

İsmail var yerli sol bek. Gereksiz bence. Daha baska yerlere transfer yapilmali.

El Maestro

Sakatlık dönüşü İsmail'in ne vereceği meçhul aynı sıkıntıları çekmek istemiyorsak aslında takviye şart gibi ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

ismailden cok verim aldigimiz söylenemez
cok pahali degilse tosic olabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Milan Jovanovic'in menajeri Necmettin Memet: Jovanovic'i bir cok kulüp istiyor ama biz Besiktas'a söz verdik.   >:(