Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Ara transfer döneminde yerli oyuncu kalitesini artırmak isteyen Beşiktaş, Carvalhal ve Tayfur Havutcu'nun görüşleri sonrasında belirlenen isimler üzerinde derinden bir çalışma yürütüyor.

Gözden çıkarılan Holosko'yu takasta kullanmak isteyen Beşiktaş yönetimi, Teknik heyetin işaret ettiği oyuncular ve kulüpleri ile bazı ön görüşmeler de yapıyor.

Pazarlıkların kızışmasından çekinen Beşiktaş cephesi, görüşülen oyuncuları sır gibi saklarken, liste de olan Eskişehirspor'un 23 yaşında ki oyuncusu Veysel Sarı için geçtiğimiz günlerde Eskişehir'in kapısını çalan Beşiktaş, şok bir geri dönüş ile karşılaştı.

Eskişehir ile Sözleşmesini 2014 yılına kadar uzatan Veysel karşılığında Beşiktaş'dan Holosko + Necip ve de üzerine 4 Milyon £ isteyen eskişehirspor Beşikta'lı idarecileri şaşırttı. Bunun üzerine şaşkınlıklarını gizleyemeyen idarecilerin "Quaresma ile Simao'yu verelim olsun bitsin" diyerek Eskişehir'li yöneticilere aynı oranda şaşırtıcı bir karşılık verdiği belirtildi.

Stoper ve Ön Libero mevkisinde oynayabilen oyuncudan tamamen vaz geçmediği öğrenilen siyah beyazlıların, Veysel'in sözleşmesinde bulunan "1 Milyon £ getirise serbest kalır" maddesini devreye sokarak bu transferi yeniden gündemine almaya hazırlanıyor.

Kaynak: kartalbakisi

yok artık?

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Alıntı yapılan: CR7 - Aralık 27, 2011, 14:50:19
arkadaş bu £ nereden çıktı? € dururken?

Haberde euro diye yazmışlar ama altta £ şeklinde yazmışlar. Haberi yazan yanlış yazdı sanırım.

unicorn

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 27, 2011, 14:46:07
Ara transfer döneminde yerli oyuncu kalitesini artırmak isteyen Beşiktaş, Carvalhal ve Tayfur Havutcu'nun görüşleri sonrasında belirlenen isimler üzerinde derinden bir çalışma yürütüyor.

Gözden çıkarılan Holosko'yu takasta kullanmak isteyen Beşiktaş yönetimi, Teknik heyetin işaret ettiği oyuncular ve kulüpleri ile bazı ön görüşmeler de yapıyor.

Pazarlıkların kızışmasından çekinen Beşiktaş cephesi, görüşülen oyuncuları sır gibi saklarken, liste de olan Eskişehirspor'un 23 yaşında ki oyuncusu Veysel Sarı için geçtiğimiz günlerde Eskişehir'in kapısını çalan Beşiktaş, şok bir geri dönüş ile karşılaştı.

Eskişehir ile Sözleşmesini 2014 yılına kadar uzatan Veysel karşılığında Beşiktaş'dan Holosko + Necip ve de üzerine 4 Milyon £ isteyen eskişehirspor Beşikta'lı idarecileri şaşırttı. Bunun üzerine şaşkınlıklarını gizleyemeyen idarecilerin "Quaresma ile Simao'yu verelim olsun bitsin" diyerek Eskişehir'li yöneticilere aynı oranda şaşırtıcı bir karşılık verdiği belirtildi.

Stoper ve Ön Libero mevkisinde oynayabilen oyuncudan tamamen vaz geçmediği öğrenilen siyah beyazlıların, Veysel'in sözleşmesinde bulunan "1 Milyon £ getirise serbest kalır" maddesini devreye sokarak bu transferi yeniden gündemine almaya hazırlanıyor.

Kaynak: kartalbakisi

yok artık?

Quaresma'yı da verelim :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

IL Capitano

Su Töreyi alsaydik keske. Adam her firsatta fanatik Besiktasliyim diyor..

http://www.goal.com/de/news/952/t%c3%bcrkei/2011/11/25/2773699/hsv-juwel-g%c3%b6khan-t%c3%b6re-will-von-galatasaray-istanbul-nichts

Zudem weiß jeder in meinem Umfeld was für ein fanatischer Besiktas-Anhänger ich seit meiner Kindheit bin“, so der junge türkische Nationalspieler des Bundesliga-Dinos.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Ben bu takimin politikasindan bisey anlamiyorum ki arkadas

Koskoca takimda quaresma disinda, diklemesine kaleye gidecek, rakibin basini donderecek, oyunu hizlandiracak oyuncu yok

Gokhan Toredir
Amrabattir
Jajadir
Rosickydir
Vs vs

Yani illaki ite kaka mi gitmek gerekiyor bilmiyorum

Mevcut kadronla, saracoglundan tt arenadan ikinci yari nasil cikacaksin bilmiyorum

Guti gitti ise yerine bir adam
Simao verimsizse yerine bir adam
Hatta birde GOLCU sartta, neyse o yine sene sonuna kadar gider

İlk ikisi sart oglu sart yani

Degismeli oynanir bi sekilde

Velidir
Neciptir
Ekremdir

Ne bu ya..

Sat kardesim holoskoyu, alvesi, sidnei yi..

Ne diye tutuyorsun daha !!

Transfer yapilmazsa, sampiyonluk bence hayal
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

İlker iddiası

Kaledeki tercihini yerliden yana kullanmak isteyen Beşiktaş, Rüştü'nün yaşı sebebiyle Manisa ile sözleşmesi sona erecek İlker Avcıbay'ı kadrosuna katmak amacında...

Beşiktaş'ın, önümüzdeki sezonun planlarını şimdiden yapmaya başladı. Beşiktaş'ın, Manisaspor'un tecrübeli file bekçisi İlker Avcıbay için bekleyişe geçtiği öğrenildi. Sezon sonu Manisa ile sözleşmesi sona erecek.

33 yaşındaki kaleciyi renklerine katmak isteyen Kara Kartal'ın, Cenk Gönen ve Rüştü Reçber'den sonra bu pozisyondaki tercihini yine yerliden yana kullanmak istediği öğrenildi. 38 yaşındaki Rüştü'nün gelecek sezonla ilgili nasıl bir karar alacağının belli olmamasını da hesaba katan Beşiktaş'ın, İlker'le bu açığı kapatmayı düşündüğü ifade edildi.

İstanbul'a sıcak bakıyor
Süper Lig'de bu sezon başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken İlker'in serbest kalacak olması, transferin daha kolay olmasını sağlayacak. Zaten deneyimli oyuncunun İstanbul'a gelmeye oldukça sıcak baktığı bildirildi. Ayrıca Kartal'ın transflerde daha çok genç yeneteklere yöneleceği öğrenildi.

Fanatik
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Rüştü herhalde seneye falan bırakır. Yerine bir kaleci lazım ama o kaleci İlker olmamalı. Bence İlker, Cenk'i kesebilecek bir kaleci değil ve 32 yaşında. Tamam kaleciler yaşlandıkça, tecrübe kazandıkça iyi oynuyor ama 32 yaşında ve Cenk'ten iyi diyemeyeceğim bir ismin alınmasını istemem. Genç bir kaleci alınsın daha iyi olur.

Bu arada verilen örnekler arasına Amrabat'ta sokulmuş. Bence Amrabat çok kötü patlayacak. Gassaraya falan giderse hiç bir şey yapamayacak gibi geliyor bana.

NoPasaran

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Blackburn Rovers, Arjantinli futbolcusu Mauro Formica için Türkiye'den yapılan teklifleri geri çevirdi.

İngiltere'nin Daily Mail gazetesi, Beşiktaş, Bursaspor ve Kayserispor'un Arjantinli orta saha oyuncusu Mauro Formica için Blackburn Rovers kulübüne transfer teklifinde bulunduklarını iddia etti.

Formica'yı isteyen Türk kulüplerin 2.5 milyon Pound teklif ettikleri ifade edilirken, İngiliz kulübün ise Arjantinli oyuncunun değerinin 4 milyon Pound olduğunu belirterek, bu teklifleri geri çevirdiği vurgulandı. Bir dönem Trabzonspor'la da adı anılan Formica, Blackburn Rovers'tan ayrılmak ve ülkesi Arjantin'e dönmek istediğini açıklamıştı.

Arjantin'in Newell's Old Boys takımında profesyonel futbol hayatına başlayan 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Mauro Formica, 2011 yılının ocak ayında 3.5 milyon Pound karşılığında Blackburn Rovers'a transfer olmuştu. Bu sezon 24 maçta 2 gol, 1 de asist kaydeden Formica, 1 kez Arjantin Milli Takımı forması giydi.

Kaynak : Sporx
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Ben 4 hafta daha Ekrem'e tahammül edemem.
Acilen bir tane sağ bek alınması lazım takıma, kimseyi bulamıyorsan geri getir Serdar Kurtuluş'u
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

"Su anda bayern munih li olic icin menejerler konusuyor besiktas yonetimiyle."

:(
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Ya bizim yöneticiler açık açık transfer yapmıcaz dediler hala daha ortalıklarda haberler dolaşıyor ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: CR7 - Ocak 18, 2012, 22:44:38
"Su anda bayern munih li olic icin menejerler konusuyor besiktas yonetimiyle."

:(

Kaynak Recai Kocaman'mı ;D Aklıma geldi gece gece gülmeye başladım. Recai ya fena adamdı. Robinho konusunda ters köşeye yatırdı bir daha lafına güvenmez oldum gerçi yazıyormu hâlâ bilmiyorum, takip etmiyorum.

ERHUN

Beşiktaş'ta pazar günü yapılacak kongre sonrası başkan olmasına kesin gözüyle bakılan Fikret Orman'ın yönetime dikkat çekici bir transfer ile geleceği iddia edildi... Orman'ın, G.Saray'da bileti kesilen Sabri Sarıoğlu'na Beşiktaş formasını giydireceği ileri sürüldü...
Sarı-kırmızılı kulüpte kalmak için her türlü fedakârlığı yapacağını yönetime iletmesine karşın olumsuz yanıt alan ve sözleşmesi uzatılmayacağı belirtilen milli futbolcunun, son umut olarak kapısını çaldığı  direktör Fatih Terim'den de istediği yanıtı alamayınca rotayı siyah-beyazlı takıma çevirdiği ifade edildi.

GÜLE GÜLE' DEDİ
Terim'e, "Hocam yola yuvamda devam etmek istiyorum. Ama artık böyle bir şansım yoksa geleceğim için aldığım teklifleri değerlendirmem gerekiyor" diyen milli oyuncunun, "Yolun açık olsun" yanıtını aldıktan sonra menajeri Ali Egesel ile temasa geçtiği vurgulandı. Egesel'in de Fikret Orman ile bir araya gelerek önümüzdeki sezon için pensip anlaşmasına vardığı ileri sürüldü. Görüşmede para konusunun gündeme gelmediği ve kongre sonrası Orman'ın transferi açıklayabileceği belirtildi.

22 MAÇTA HİÇ GOL KAYDEDEMEDİ
Teknik direktör Fatih Terim'in bu sezon 22 resmi maçta şans tanıdığı Sabri Sarıoğlu, 15'inde ilk 11'de yer aldı. Yaklaşık bin 400 dakika sahada kalan tecrübeli sağ bek, hiç gol kaydedemedi. Milli formayı da terleten Sabri, geçen sezon ise 27'si ilk 11'de olmak üzere 29 resmi karşılaşmada görev almış ve yine sezonu golsüz tamamlamıştı.

Fotomaç

--------------------------

Bunlar ne içiyor ya?

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....