Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Portekizden başka forvet alınacak memleket yokmu ya hep Portekiz takımları ne bu böyle ya gına geldi artık .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Ağustos 27, 2011, 05:06:16
Portekizden başka forvet alınacak memleket yokmu ya hep Portekiz takımları ne bu böyle ya gına geldi artık .

Ki son yıllarda çıkardıkları en iyi forvet Nuno Gomes. Dünya geneline bakınca ondan üstün bir sürü forvet olduğu görülüyor.

saldır beşiktaş

Julio Alves ya da Franco Jara  ikisinden biri bugün açıklanacak diyor İbrahim Seten.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

Alıntı YapÇok sağlam duyum: Bebe'nin sakatlığı sonrası arayışlara giren Beşiktaş Yönetimi, Niang için Ali Koç ile görüşüyor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Bize Niang'ı al başkan

Yıllardır Ferdinand ve Amokachi gibi futbolcularının olmasını isteyen siyah-beyazlı taraftarlar, Fenerbahçe'den ayrılması gündemde olan golcü futbolcunun transfer edilmesi halinde forvette sıkıntı yaşamayacaklarını belirtti.   Beşiktaş, sakatlanan Bebe'nin yerine forvet arayışlarını sürdürürken, bazı taraftarlar kendi aralarında organize olarak, "Bize Niang'ı al başkan" kampanyası başlattı.

Kara boğa lakaplı Senegalli golcünün alınmasını için başkan Yıldırım Demirören'den rica eden Beşiktaşlı taraftarların büyük bölümü, "Bize Niang'ı al başkan" diye mesajlar atmaya başladı. Hugo Almeida'nın tapusunun alınmasına çok sevinen siyah-beyazlı taraftarlar, "Bir de Mamodou Niang'ı al başkan. Kara boğa Beşiktaş'a çok yakışır. Yıllardır hasretini çektiğimiz Ferdinand ve Amokachi'nin boşluğunu ancak Niang doldurur. Almeida ve Niang ikilisi en az 25-30 gol atar. Bize Niang'ı al başkan" şeklinde mesajlar gönderiyorlar.   

DEMİRÖREN SOĞUK BAKIYOR
Geçmişte taraftarların yoğun baskısı sonucu Quaresma'yı alan, basketbol takımına Kobe Bryant'ı transfer etmeye çok yaklaşan başkan Yıldırım Demirören yıldız transfer olmadığı için kombine satışlarının az olmasından yakınırken, diğer yandan da "F.Bahçe bu durumdayken onlardan futbolcu almak fırsatçılık olur" dedi. Niang'ın yüksek bonservisi nedeniyle bu transfer zor gözüküyor.

Yenişafak

ERHUN

Fırsatçılıksa fırsatçılık ya, gerekiyor bize forvet. Fırsatçılık yapmak istemiyorsa gidip FORVET alsın gelsin.

K.D

UEFA Avrupa Ligi gruplarında Beşiktaş'ın şansını sorduğumuz Simao Sabrosa Kartalbakışı'na çok net konuştu.

Telefonla ulaştığımız Simao Sabrosa "İnönü'de oynayacağımız maçlarda bütün rakiplerimizi yeneceğimizi düşünüyorum. Dinamo Kiev elbette zorlu bir rakip ancak geçen sezonki 2 maçta da ben oynamamıştım. Bu sezon özellikle İnönü'deki maçta rövanşı bırakmam. Dinamo Kiev daha Sima Sabrosa'yı görmedi" şeklinde konuşarak Dinamo Kiev'e de gözdağı verdi.

Kartalbakisi.com

gece gece güldürdü beni simao reyis :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Ersin Develi

Simao haklı beyler :)

Hacı Fernandes de daha tanımıyor onlar :)

ERHUN

Şu Portekiz'lilerin arasında en güvendiğim isim Simão valla. Göster kendini!

KeePSaKe

Since 1903

El Maestro

Carvalhal Niang'ı istedi

Beşiktaş'ımızın Portekizli çalıştırıcısı Carlos Carvalhal, Fenerbahçe'den ayrılması gündemde olan Niang'ın transfer edilmesini istedi. Fenerbahçe satış listesine koydu, menajerler Beşiktaş'a önerdi, Portekizli hoca hiç düşünmeden onay verdi. Yılın transfer bombası patlarsa kimse şaşırmasın.

Bebe’nin sakatlanması sonrasında golcü arayışlarına geçen Beşiktaş’ta çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Başkan Yıldırım Demirören’in bizzat ilgilendiği transfer harekatında menacerlerin önerdiği isimler, yönetim ve teknik heyetten bir türlü geçer not alamıyor. Ancak transferi iddia edilen öyle bir isim var ki; ne yönetim, ne teknik heyet, ne de taraftar ‘hayır’ diyebilir.

Nitekim Carlos Carvalhal da hiç tereddüt etmeden transfere onay verdi: Mamadou Niang... Şike soruşturmasından en çok zarar gören kulüp olan Fenerbahçe’nin elden çıkarmayı planladığı Senegalli golcünün, Beşiktaş’a önerildiği ve Siyah-Beyazlı yöneticilerin de bu futbolcunun transferi için girişimlere başlayacağı öne sürüldü.

İddialara göre İstanbul’dan ayrılmak istemeyen Niang da Siyah-Beyazlı formayı giymeye sıcak bakıyor. Ekonomik krizle boğuşan Fenerbahçe’nin, senelik 4 milyon Euro kazanan yıldız oyuncunun maliyetinin ödenmesi karşılığında Niang’ı kiralayabileceği iddia ediliyor.   

Fanatik

CR7

CR7

he bu arada kiralığa karşıyım. ne bu arkadaş. asla kabul edilemez.

ERHUN

*Aybaba'nın dediğine göre Beşiktaş İngiltere'den büyük bir isim transfer edecekmiş forvete, o transfer olmazsa başka birini almayacakmış.

*Anelka veya Drogba satılmazsa Chelsea Lukaku'yu kiralayacakmış.

---------------------------

İngiltere'den büyük isim? Alabileceğimiz adamları düşünüyorum da Owen, Berbatov, Anelka, Drogba geliyor aklıma. Neyse bakalım kim gelecek.

saldır beşiktaş

Hakan Gündoğar'da çok önemli iki isimle görüşüldüğünü ama şuan bu isimleri açıklayamayacağını söyledi  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan