Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

lima neyi kurtarıcak ya boşa para beyinsiz mi demirören ya bi tane SAĞ BEK lzım bi kere gördük toramanın ordaki rezilliğini bi adet YILDIZ FORVET lazım bir tanede kanat lazım yuh ya at gözlüklü bu carvalcal ve yöneticiler herelde takım iyi transfere ihtiyaç yok diye açıklama yapan tüm gerzek yöneticilerden nefret ediyorum.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Forvet arayışları konusundaki soru üzerine Carvalhal, ''İsim veremem. Bebe'nin sakatlığı sonrası ihtiyacımız olduğunu söylemiştim. Bu konuda en üst düzeyde ilgilenen başkanımız. Onun da düşünceleri konusunda bir şey diyemem'' diye yanıtladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

gider bu tüpçü buna limayı kakalarlar 5 milyona alır gelir :( rezillik ya hiçbi iddası olmayan geysenin adı podolski arshavin forlanla geçiyo bizimki lima sercan bimnemne bu ne hal ya git adam gibi bi sağ bek ve  forvet al gel demirören yoksa geçen sene yaptığınız o harika işler çöpe gder inönüde 2 maç sonra YETER YILDIRIM DEMİRÖREN YETERRRR sesleri başlar benden demesi!

K.D

Abd kartali, 1 dakika önce yorumladı

Haber1903 - Mobil

Arkadaslar washington da yasiyorum burda herkes bjkyi konusuyor. Demin Tv de besiktasin tierry henry,david beckam, forlan, reyes ve maicon un isini kesin olarak bitirdigini soylediler amerika da yalan haber cikmaz

haber1903 te yorumlardA gördüm bu gece en güldüğüm şey ya :D o adamlardan bi tek maicon gelsin forma alayım şu anda sipariş edeyim :D bide hadi deseki forlan ve maicon neyse ekstadan reyes beckham henry adam dalga mı geçmiş bizle anlamadım valla :S

eRe

Alıntı yapılan: çarşı here - Ağustos 26, 2011, 00:57:31

Haber1903 - Mobil

Arkadaslar washington da yasiyorum burda herkes bjkyi konusuyor. Demin Tv de besiktasin tierry henry,david beckam, forlan, reyes ve maicon un isini kesin olarak bitirdigini soylediler amerika da yalan haber cikmaz

haber1903 te yorumlardA gördüm bu gece en güldüğüm şey ya :D o adamlardan bi tek maicon gelsin forma alayım şu anda sipariş edeyim :D bide hadi deseki forlan ve maicon neyse ekstadan reyes beckham henry adam dalga mı geçmiş bizle anlamadım valla :S

quaresma gutı sımao fernandes ve almeıdanın yerıne dı mı :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Biz dandik bir oyuncu ya alırız ya almayız bu sezonu kapatırız..

Ancak Ahmet Çakarın ifadeleriniş okuyunca "Beşiktaşada yaptırım olacak" diye, bazen transfer bile zor diyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

bos bos konusuyor o koca kafa. yurusun gitsin, yoksa oturamaz belli bir sure kaba etinin uzerine.

salliyan salliyana, bu kadar bos insan nasil ayni ulkede toplanmis tez konusu olur valla..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

Dün bir daha gördük sağ bek şart.
Santrafor'dan önce kaliteli bir sağ bek almalıyız.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 26, 2011, 02:28:22
Alıntı yapılan: çarşı here - Ağustos 26, 2011, 00:57:31

Haber1903 - Mobil

quaresma gutı sımao fernandes ve almeıdanın yerıne dı mı :)

Bunu bilerek yazmışlar zaten dalga amaçlı belli :)
Since 1903

ERHUN

İbrahim Seten'den bir iddia daha.

Beşiktaş Benfica'lı Franco Jara'yla ilgileniyor.

23 yaşındaki Jara 2008-2010 yılları arasında Arsenal de Sarandí formasıyla 49 resmi maça çıkıp 9 gol atmış. 2010'dan bu yana Benfica'da 26 resmi maçta 6 golü var.

EĞER BUNLAR DOĞRUYSA, ALLAH'IM BİZE SABIR VER!!!

Cem Goren

Beni koysan o sahaya 49 maçta 9 gol atmazsam adam değilim ya. Lan lugano soysuzu 10 gol atıyor ligde.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Sir, Bébé sakatlandı al tedavi et o düzelene kadar Owen'ı ver bize ya.