Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Sercan'a karşı Fink+Holosko'yu verirlerse çok fena kulaklarını çınlatırım. Sercan nedir ya. Holosko ve Fink kalsın daha iyi.

eRe

bursanın satışa çıkardığı en kötü oyuncuya göz dikmemiz iyi olmamış :) ayrıca fink takımla antrenman yapıyor mu ya.bu sene finkten yararlanmalıyız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Son senesiymiş seneye geldiği gibi bedavaya gider büyük ihtimal
Since 1903

melankolizm

NoPasaran

Ne finki arkadas ya

Ne holoskosu

Resmen geri vites olduk

6+2+sinirsiZ

Kontenjaninin sinirsiz bolumundeki, gidecek paradan baska ise yaramayan adamlari kral yapiyoriz

Sercanin en kotu halinin verecegi zarar, bu ikisinden iyi olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Ben kendi açımdan konuşayım geri vites falan yapmadım.
Geldiği günden beri Fink'i kişiliğiyle olsun oyunuyla olsun sevdim, destekledim.
Evet öyle özellikli bir oyuncu değil ama her zaman sonuna kadar yüreğiyle mücadele ediyor.

Holosko ise Sercan'ın yabancı pasaportlusu hatta Holosko'nun şutları daha iyi. Sercan iyi çalımlıyor, pozisyon yaratıyor sonra saçmalıyor.

Holosko+Fink'e karşılık Sercan takası olursa eğer siz bu takasa sevinecekseniz benim diyecek bir lafım yok ama ben gram sevinmeyeceğim.

Sercan nedir ya?

[KralKartal]

Sercan gelecekse NOBRE niye gitti? Son vuruslari onunda kotu, ama o da rakibi baski altina aliyor,
bize GOLCU lazim, baski yapmak icin adam aliniyorsa Holosko en kral baskiyi yapiyor
hem kanattada oynar hem ileri uctada.

Holosko gidecekse YABANCI gelmesini isterim, forvet yabanci olsun. Bursada kac gol atmis ki adam,
cogu macta yedek zaten.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Arkadaş bırakın ön yargıyı ya..

Yaşı dagha oldukça genç..

Bursadaki durumun altında Sağlam ile yaşam felsefelerinin uymadığı çok bariz bu adamın..

İvan Ergiçte öyleydi mesala oda gitti  :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Agilis 8 - Ağustos 23, 2011, 18:57:44
kızmayın ama ikisi de kazma
Aynen öyle al birini vur birine ikisininde katkısı olmaz Beşiktaş'a.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

El Maestro

4 yıllık performansı şu şekilde;

2007-2008 sezonu: 9 maç, 1 gol...
2008-2009 sezonu: 40 maç, 15 gol, 4 asist...
2009-2010 sezonu: 36 maç, 9 gol, 6 asist...
2010-2011 sezonu: 34 maç, 8 gol, 2 asist...

119 maç 33 gol ..

Pardon biz forvet aramıyormuyduk ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Edgar Silva'ya yöneldik   

Forvet arayışlarına devam eden Beşiktaş'ımızda son hedef Edgar Silva oldu.   

CARVALHAL DA ONAY VERDİ

Teknik Direktör Carvalhal'ın da onay verdiği Brezilyalı futbolcu için yöneticilerden Cengiz Zülfikaroğlu'nun Portekiz'e gitmeyi planladığı öğrenildi. Edgar Silva'nın menajeriyle bir görüşme yapan yönetimin bu oyuncu için tüm şartları sonuna kadar zorlaması bekleniyor. Geçen sezon Guimaraes'in ligi 4. sırada bitirmesinde çok büyük pay sahibi olan Edgan Silva hava hakimiyeti yüksek bir futbolcu olarak biliniyor. Bir ara İspanyol kulüplerinin de gözdesi olan Sambacı yıldızın bonservisinin 2.5 milyon Euro olması Siyah-Beyazlılar için bu transferi çok cazip kılıyor.

GEÇEN SEZON LİGDE 10 GOL ATTI

Geçen sezon Portekiz Ligi'nde 10, kupada da 5 gol atan Brezilyalı futbolcu lig maçlarında 30 kez forma giyerken bu karşılaşmaların 23'ünde ilk 11'de oynadı. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in yöneticilerden Cengiz Zülfikaroğlu'yla yaptığı özel görüşmede bu transferin en kısa sürede bitirilmesini istediği öne sürüldü. Bu arada listede yer alan Braga'nın Brezilyalı oyuncusu Lima'nın bonservis bedelinin 5 milyon Euro olması bu oyuncunun şimdilik rafa kaldırılmasına neden oldu.

Takvim   

Anlaşıldı ki adam gibi biri gelmicek arkadaşlar ..   

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 24, 2011, 16:19:28
Eğer Sercan'ı alıcaksak Holosko'yu kazanalım derim ben
Holosko'yu kazanmakmı yapma Cem onu kazanana kadar kanser olur gideriz öteki tarafa  :D
Sercan ile görüşlerimde aynı ikiside Beşiktaş seviyesindeki klüplerde oynayamaz.

Ali Kuçik Gençlerbirliği ile anlamamışken geri alalım derim.
Holosko'danda Sercan'danda daha faydalı olur.  :ok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

El Maestro

Başkan Lima seferine çıktı Manchester United’dan kiralanan Bebe’nin sakatlığıyla santrfor arayışına geçen Beşiktaş’ımızda yönetim çalışmalarına hız verdi.   Manchester United’dan kiralanan Bebe’nin sakatlığıyla santrfor arayışına geçen Beşiktaş’ta yönetim çalışmalarına hız verdi.

Dün Rusya’ya gelen Siyah-Beyazlı kafilede gözler başkan Yıldırım Demirören’i aradı. Ancak başkan yoktu. Demirören’in ‘sırrı’ ise ilerleyen saatlerde çözüldü. Beşiktaş Başkanı’nın, Braga’nın golcüsü Lima’nın transfer görüşmeleriyle ilgili olarak İspanya’ya gittiği ve burada işi bitirmeye çalışacağı öğrenildi.    Habertürk

Guti ORÇ.

ne limaymış ya, bence bu adamı almıcaz biz.bu kadar uğraştırıcak bir adam mı bu lima.