Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Keşke Dos Santos gelse, Guti doğru klübeye giderdi o zaman ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

K.D

Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden Masis Kuyumcu, Siyah – Beyazlı kulübün Adebayor'u kadrosuna katacağını iddia etti. Togolü golcünün Beşiktaş forması giymeye çok yakın olduğunu söyleyen Kuyumcu, kartalhaber.com'a yaptığı özel açıklamada "Adebayor gelirse Beşiktaş için muhteşem bir transfer olur. Ayrıca kesinlikle Türkiye'de yılın transferi olacaktır. Almeida ve Adebayor'lu bir forvet hattını kimse durduramaz" dedi.

1903 Cemiyeti Başkanı Kuyumcu, Alania maçında takımı genel olarak iyi gördüğünü belirterek "Ligde ses getirecek bir ekip oluşturuldu. Özellikle yıllardır sıkıntı yaşadığımız sağ ve sol kanatta problemimiz kalmadı. Şimdi kanatlar çok iyi çalışıyor. Rapid Wien'den transfer edilen Tanju ve Veli'yi eski takımındayken de izlemiştim. Gerçekten çok kaliteli futbolcular. Bu isimler Beşiktaş'a kazandırıldığı için çok mutluyum. Keşke takım arkadaşları Yasin Pehlivan da alınsaydı. (Yasin Gaziantepspor'a transfer oldu) Guti, Alania maçında oldukça etkisiz ve isteksizdi ancak yakın zamanda eski gücüne kavuşacaktır. Bence Fernandes'in o bölgede oynaması takım için daha faydalı olur. Artık ağır oyuncuların Beşiktaş'ta oynaması zor. Hızlı bir takımımız var. Fernandes, Quaresma ve Simao'ya daha iyi ayak uyduruyor. Necip ve Ernst'in önünde Fernandes'in oynayacağı bir orta sahanın çok başarılı olacağını düşünüyorum" ifadesini kullandı.

''Play-off sistemi saçmalık''

Türkiye Futbol Federasyonu'nun play-off sistemine geçme düşüncesine de değinen Kuyumcu "Tamamen saçmalık. Ligimizde play-off sistemi mantıklı değil. Bu, tamamen F.Bahçe'yi kurtarmak için yapılmış bir sistem. Mehmet Ali Aydınlar gelir gelmez bu projeyi hayata geçirdi. Zaten bu proje F.Bahçe tarafından da daha önce dillendirilmişti. Ben play-off sisteminin Türkiye için gereksiz olduğunu düşünüyorum. Zaten uygulayan ülkeler de saçma bulduğu için bu sistemi kaldırdı. Bugün hiçbir önemli Avrupa ülkesinde play-off sistemi uygulanmıyor" diyerek sözlerini noktaladı.

COŞKUN GÜLBAHAR / Kartalhaber.com
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Bursaspor'un satış listesine koyduğu Sercan Yıldırım,Beşiktaş'ın gündemnde.2milyon avro+Holosko önerildi.Taraflar anlaşmaya yakın(Radyospor)
Holosko'da pürüz çıkması durumunda Beşiktaş'ın Bursaspor'a Alman futbolcu Fink'i önermesi bekleniyor.(Radyospor)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

:ok 
Holosko bence de daha iyi Sercan'dan. Ama Türk diye isteniyor olabilir.

El Maestro

Aynen bende katılıyorum sizlere .. Ayrıca Sercan alternatif yaratmak için alınmıyor mu ?

E Holosko gönderilirse yine aynı şey olacak .. Holosko'da kalıp Sercan o zaman gelecekse eyvallah, ama diğer türlü bir anlamı yok bence .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Cok iyi olur

Holosko sercandan nasil daha iyi ya ???

Alla alla ...

Neyse,

Sercan, rakibi baski altina almada inanilmaz bir oyuncu

Ancak o derecedede kazma..

Buda gercek yani

Umarim olur :))
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

Since 1903

K.D

sercan bencede çok iyi baskı yapıyor son vuruşları kötü bile olsa o vuruşları çalışarak ortalama yapabilir çnkü genç holoskodan hiçbirşey beklemiyorum bir zamanlar en sevdiğim oyuncuydu ama artık eski hızından,gücünden eser yok.

gio dos santos ve sercan çok akıllıca olur yanınada volkan gelirse eyvallah :)

K.D

Bebe'nin sakatlığı sonrasında golcü arayışlarına geçen Beşiktaş'ta rota yerli isimlere çevrildi. Hocası Rangnick'le yaşadığı sorunlara sünger çeken Raul Gonzalez'in Schalke'de kalacağını açıklaması, Jorge Mendes'in önerdiği Bragalı Lima'nın da 5 milyon Euro'luk yüksek maliyeti sonrasında Siyah-Beyazlılar yerli ve genç oyunculara yöneldi. Hedefteki ilk isim, Paris Saint Germain'in transfer listesine koyduğu Mevlüt Erdinç oldu. Fransız temsilcisinin sportif direktörü Leonardo'nun, "Takımda düşünmüyoruz, gidebilir" dediği milli futbolcunun kiralanması gündemde...

"Kendimi kanıtlayacağım"

Golcü transferinde bir flaş gelişme de dün yaşandı. Bursaspor'un gözden çıkardığı Sercan Yıldırım, menacerler aracılığıyla Beşiktaş'a teklif edildi. Türk futbolunun gelecek vaadeden yıldızları arasında gösterilen Sercan'ın da satın alma opsiyonuyla birlikte kiralanması gündeme geldi. "Kendimi kanıtlamak istiyorum. İyi futbolcuyum, bana şans tanıyanları mahcup etmeyeceğim" diyen Sercan, ücreti ikinci planda tutuyor. Başkan Yıldırım Demirören'in vereceği karar, bu transferin akıbetini belirleyecek. Bu arada Sercan'ın Beşiktaş'ın yanı sıra Fenerbahçe'ye de önerildiği de ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıllarda genç yıldız için 5 milyon Euro'ya ulaşan bir teklifte bulunan Sarı-
Lacivertliler'in de devreye girebileceği belirtildi.

Fener'e de önerildi

Bursaspor'un transfer listesine koyduğu Sercan Yıldırım'ın Fenerbahçe'ye de önerildiği kaydedildi. Sarı-Lacivertli yöneticilerin, teknik direktör Aykut Kocaman'la görüştükten sonra son kararlarını verecekleri
dile getirildi.

Bursaspor onları istiyor!

Sercan Yıldırım'la yolları ayırma kararı alan Bursaspor, genç yıldız için Beşiktaş'tan Filip Holosko'yla Michael Fink'i istiyor. Holosko'nun Beşiktaş'a transferinde başrolü oynayan Ertuğrul Sağlam'ın, eski öğrencisiyle tekrar çalışmayı çok istediği, ayrıca Michael Fink'i de çok beğendiği belirtildi. İki kulüp arasındaki görüşmelerin iki gün içerisinde netlik kazanacağı ve futbolcuların da görüşlerinin alınacağı kaydedildi.
Haber Kaynağı: Fanatik